Hirdetés

2020. május 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) galoslac

galoslac
(tag)

https://www.e-cegjegyzek.hu/?cegadatlap/1509087007/TaroltCegkivonat

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#2) razorbenke92

- Hardverapróról tiltották.
- Egyéb hirdetései tele helyesírási hibával, és szakmai badarságokkal.
- Gyors google keresés a Radnai Márk és Hodász címszavakra segít a Facebook profil megtalálásában, nem fűzök hozzá kommentárt, szerintem érteni fogod.
- A belinkelt mellett egyel arrébbi cégjegyzékszámon egy másik cég ugyanezekkel az adatokkal bejelentve, ugyanezzel a tevékenységi körrel. A NAV-nak megérne egy fülest.
- Jelenleg MobileShop néven van jelen, korábbi kitiltott accounttal hirdetett címe és telefonszáma alapján megtalálható, bár elvileg nem hirdetett sosem. Egy moderátort megérne a HA!-n. Persze lehet, hogy nem üzleti ügy miatt függesztették fel, de a fentiek alapján nem kizárt.

És ezt csak 2-3 perc alatt, ki tudja, mi mindent lehet még találni.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#3) Makoj24

Makoj24
(tag)

Jófogásról nem kell semmit se venni...inkább itt a HA-n szabad...

https://gepigeny.hu/user/makoj/eszkozok/311322 MY SMARTPHONE: XIAOMI REDMI 4X WITH HAVOC OS V3.5+4.9.224 KERNEL

(#4) Ghard

Ghard
(őstag)

Nagy szerencséd van, hogy nem egy üres dobozt kaptál. Majd rájöttök (csak nagyon lassan), hogy semmit nem szabad venni olyan piacterekről, ahol nincs vásárlói védelem/garancia. Feljelentés semmit nem ér. Sőt, a jogerős bírósági ítélet sem, mert a pénzedet már nem fogják behajtani. Még egy kamu webshopban történt bankkártyás vásárlásnál is biztosítva vagy a bankod által, de előre utalásnál és utánvétnél semmit nem tehetsz. A hardveraprós sok pozitívos eladókkal már sokan ráfáztak, ez sem biztosíték.

A mostani gazdasági helyzetben meg csak még több lehúzás lesz.
Rajtatok múlik hol és hogyan vásároltok.

(#5) Doze

Doze
(aktív tag)
LOGOUT blog

Mostanában rendelggettem netrol ezt azt. A fele nem jött meg még utánvéttel sem. Előre még egy pcx, aqua szintű webshopnak sem fizetek... Mert a magyar farkastörvények olyanok hogyha a pénz már nála van akkor leszarjak mivan... Nincs raktáron... Nem küldik.. Elfelejtkeznek róla, de vannak még finomsagok.. Más cuccot küldenek.

Jómagam pl nézegettem használt 1080ti-t de mikor meglatom hogy 150.000.. Egyszerűen túl sok pénz hogy akár utánvéttel is vegyem.. Mivan ha egy tégla van a dobozban? Hozzá kaparok meg inkább pénz oszt veszek valami mást de inkább ujjat. De pl az eladásbol is elegem van... Utálom a sok parasztot... Azért mert sac/kb beszologatnak stb.. Valaki erre élvez, vagy nemtom... Seftelés egy külön életforma. Van cimborám aki 25 évig volt értékesítő a husiparban.. 2008as válság közepén mikor sok kollégája majdnem éhenhalt.. Addig ő olyan pénzeket vitt haza hogy a főnöke is csak pislogott. Romlott felvagottat elpasszolt.. Stb.

No mind1 van akinek ehhez van idegzete

(#6) yericho800 válasza Doze (#5) üzenetére

yericho800
(tag)

ha egy tégla van benne bukta van erősen!
tavaly 1kg lisztért fizettem 31000 forintot! se a jófogás, se a posta, se a rendőrség nem tud ezekkel mit csinálni!
és rohadtúl egyedül leszel ha beszopsz egy ilyet... szaladhatsz a jardra, vagy a postára :/
jófogáson csak személyesen és ha lehet kipróbálással!
én be szoptam tavaly! át éltem ezt! nagyon figyeljetek, és vigyázzatok. :)

(#7) refrigerator válasza razorbenke92 (#2) üzenetére

refrigerator
(csendes újonc)

Háát megnéztem magamnak a Facebookon a fickót, nemhogy tilos vásárolni bármit is az ilyen arcoktól, de messzire kerülni őket bármilyen más dologban is.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.