Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) pecccccccca válasza adamssss (#13) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Szívemből szóltál.
Hasonló cipőben járok...
Igaz nekem nincs FB-m már 4 éve, mert pont az ilyen és ehhez hasonló dolgokkal lett tele a tudatom, de most meg a google is kezdi ezt a lehallgatósosdit, hogy szakadna rájuk. Ugyemint tudjuk elég egy telefon az asztalra a kertipartynál amin FB app van és azonnal jönnek az arcodba a kertimedence, akciós szalonna és a fejsze hirdetések ahogy belépsz az FB-re vagy egy honlapra.
Nemrég vettem észre, hogy már FB sem kell a telefonra. Simán a google hallgat le a telefon mikrofonján keresztül. Nem vagyok kis darab ember 110kg, néha haverokkal dumálgatunk a súlyunkról, vagy pl egyik haver kocsi beállójáról beszélgettünk a minap, hogy le kéne burkolni. Azóta a gmail-om spam része tele van fogyi hirdetésekkel, zsírégető edzések hirdetéseivel és térkő meg aszfalt munkálatokkal. F@szom... Hol lesz már ennek a vége? Tele a tököm, hogy én az üzletben mindennek feleljek meg, mindent hivatalosan csináljak, mert különben jön a rézf@szú és bebörtönöz. Az ilyen dollármilliárdokat kaszírozó vállalatok meg tényleg szarnak bele mindenbe és pofátlanul belerondítanak az embermagánszférájába.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.