Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Rinocerosz válasza CptAdamica (#38) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Csak itt megint az a baj, hogy te is ugyanúgy véded az androidot ahogy a másik srác az applet szóval ha valaki apple telefont használ akkor az már egy semmirekellő ember?

Én meg mondom őszintén először apple telefont 3 hete használtam szólt faterom, hogy selejteznek pár Iphone 6s-t és tudna hozni egyet próbálni és hát gondoltam miért is ne?
Úgyhogy használtam pár hetet és bizony nem volt rossz meg van az előnye például, hogy az alkalmazások sokkal inkább olyannak tűntek nekem mintha a rendszer része lennének nem pedig egy 3 féltől származó valami vagy 1 adott alkalmazás nekem sokkal simábban futott mint androidon és ami leginkább tetszett az a felhő szolgáltatás sokkal átláthatóbb és tudtam, hogy mi van elmentve és mi nem.. androidon meg azt se tudom mi hova van felmentve meg nézni meg még úgy se.. talán a samsung cloud segít nekem ebben de a sima google mentés az egyenlő a semmivel.
De volt ami nem tetszett és leginkább az, hogy nem láttam a fájlokat a fájl kezelőben engem ez nagyon zavart.. de összességében szerintem jó kis telefon.

Persze tény mi tény, hogy nem olcsók az apple termékek. De az emberek sokszor messengerezni vesznek 350 ezres androidos telefont is.. erre simán elég lenne egy 80 ezres is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.