Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stabi83


Stabi83
senior tag

Emlékszem pár hónapja még mindenki a Vivo Nex megoldását savazta, most pedig sorra másolják a gyártók. Volt Nex S-em és bevallom tényleg eddig ezt a megoldást tartom az egyik legjobbnak, örülnék ha elterjedne. ( Thx Vivo :R )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt hiszem 7 Pro lesz a következő telefonom, a Mi 9 tökölése miatt most már megvárom és esélyes, hogy jobb is lesz nála.

Megyen!

(#3) Viper26


Viper26
nagyúr

"a következő generáció nem csak gyors lesz, roppant gördülékeny is. "

Ez mikor volt gond náluk? Nem is értem ezt a kijelentést. :U

Azért én is kíváncsi leszek rá, jó telókat csinálnak. :)

Pixel 7 | FR955

(#4) Stabi83 válasza Viper26 (#3) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nem csak csúszni fog hanem már ki is gurul a kezedből vagy az asztalról.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#5) Viper26 válasza Stabi83 (#4) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

Pixel 7 | FR955

(#6) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

“Gördülékenységet ígér”

Android és a gördülékenység...ez jó :DDD
Pete Lau ezzel el is ismerte,amit mindenki tud...De majd most...most aztán majd megmutatják :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez most kb olyan mintha azt ígérte volna, hogy a következő telefon jobb lesz mint az eddigiek :F

Nesze semmi fogd meg jól

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) tixem


tixem
addikt

Gördülékenységgel sose volt bajuk. Kicsit unalmas már ez a duma. Kamerában kellene már szintet ugraniuk.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Cifu válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

A marketing ama fokára még ők sem jutottak el, hogy azzal promózzák a következő telefonjukat: jobban fog akadozni, mint az előző generáció...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) #24536576 válasza HarleyCustom (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Csak tudnám, hogy az alma miért rak mindig gyorsabb procikat, meg mitől ájulnak el mindig, hogy mennyivel gyorsabb, mint az előző gen, ha az is gyors volt. 🙄 Öngól koma.

[ Szerkesztve ]

(#12) kcsa válasza Viper26 (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Valószínűleg ez a pletykált 90Hz-es kijelzőre utal.

(#16) Stabi83 válasza whatwhatwhat (#14) üzenetére


Stabi83
senior tag

Csak a szokásos értelnetlen háború, újabb csatájának kezdetéről.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#17) pcnet válasza kcsa (#12) üzenetére


pcnet
addikt

Vagy az UFS 3 tárolóra... :U

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#20) kcsa válasza pcnet (#17) üzenetére


kcsa
veterán

Az ufs3 az "fast", de a kijelző a "smooth" :)

Btw ezek valószínűleg csak a proban lesznek, azt meg nem leszek hajlandó kifizetni, szóval mindegy is :D

(#25) joey04 válasza #24536576 (#10) üzenetére


joey04
titán

A vitába nem szállnék be, akinek van szeme az látja az igazságot. De ami nagyon gáz, hogy nem sikerült megtanulni, hogy gördülékenység ≠ gyorsaság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) sfefe


sfefe
őstag

Hajlitott kijelzo? Na ez sem lesz...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#27) Timer válasza joey04 (#25) üzenetére


Timer
veterán

Joey, volt már a kezedben OnePlus? Csak azért kérdem, mert elég ritka telefon, és sokan úgy mondanak véleményt róla, hogy nem is ismerik. Fordítva sokal valószínűbb, hogy van tapasztalat, mivel rengeteg az iPhone, szóval nagyon sok OP tulaj látott, használt már iPhone-t. Nem véletlenül írjuk itt néhányan, amit. Ha valamiben jó az OP, az a fluid felület, és a nyers erő. Ez nem táccsviz, hogy laggoljon, mint a másnapos macska.

[ Szerkesztve ]

(#28) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Az a baj a OnePlus-al, hogy nincs magyar szerviz.. nincsenek szolgáltatóknál..és már ők is vagy 200 ezer feletti árat fognak kérni. Persze ez nem lenne baj mert jó ár csak már a Samsung és a Huawei telefonjai is ilyen árra estek be. (Persze tudom hivatlaos ár..stb de ha szét néz az ember és vesz egy mate20pro-t mondjuk gyártói garival ugyanúgy szervizelik)

Applenél meg mindegy mert arra a garancia ugyanúgy él akárhonnan is van.

Kicsit megpróbálhatna a OnePlus is nyitni a szolgáltatók felé én szívesen látnám.. ahogy egy itteni üzletet is.

(#31) kcsa válasza Rinocerosz (#28) üzenetére


kcsa
veterán

Háztól házig garancia van. Ettől jobbat elképzelni is nehezen tudok.

(#32) Rinocerosz válasza kcsa (#31) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Na és van magyarul le írhatom a problémámat?

(#33) pcnet válasza Rinocerosz (#28) üzenetére


pcnet
addikt

Mi a baj a garanciával? Futár jön érte, viszi-hozza. Még szervizbe se kell postázni vagy beslattyogni. Pár nap alatt kész és hozza vissza a futár. Szolgáltatói kínálatban mondjuk én is szívesen látnám.

Szerk: Látom amíg pötyöhtem a hsz-t, már más is írta a garanciát.

Timer: A nemvesziatöltéstazXgate-et kihagytad. ;]

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34) Rinocerosz válasza pcnet (#33) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Csak egy példa egyik haverommal meg írtuk a levelet a OnePlusnak azzal a céllal, hogy a telefon már merül elég gyorsan és jó lenne ha cserélnék az akut meg írtuk a problémát és sajnos nem került sor szervizelésre mert azt írták, hogy írjuk le részletesen a problémát.. pedig nem tudom, hogy lehetne azt le írni részletesebben, hogy a telefon FR után is úgy merült mint az atom mert szimplán az aku elvesztette az élettartama valamennyi részét.

(#35) joey04 válasza Timer (#27) üzenetére


joey04
titán

volt, amúgy szerintem is baromi jó, de ne keverj bele a szarcunamiba, nem írtam, hogy nem fluid. 10 év alatt elégszer vettem már részt ehhez hasonló vitákban, ma már csak leszarom és röhögök, a véleményemet meg megtartom magamnak. Arra világítottam rá, hogy hülyeség egy gördülékenységet firtató dologra gyorsasággal válaszolni, mert 2 külön dologról beszélünk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) pcnet válasza Rinocerosz (#34) üzenetére


pcnet
addikt

Magyar szerviz se mindig érti mi a problémád. Pl SonyEriccson W200i-m volt, alapból valami 128as kártyával adták. Vettem bele anno 6.000 ft-ért M2 1 gigás kártyát. Csipogott az mp3 lejátszás közben, mint a régi karcos audio CD-k. Bevittem Telekomhoz, 2 hét múlva vissza kaptam ugyan azzal a háttérképpel, állítólag szoftverfrissítés volt. Az 1 gigás kártyával ugyan úgy csipogott. Vissza vittem, de most már a kártyát is. Vissza jött szervizből egy 128as kártyával. Telekomból már haza se hoztam, kértem az ügyintézőt, hogy ezt játsza le inkább Ő a szervizzel. Az volt a szerviz válasza, hogy Ők nem értik mi bajom, megoldották a problémát, 128as kártyával működik az mp3 lejátszás. Az 1 gigás kártyámat meg szépen zsebre vágta a szerviz. Hosszas üzletbe járás után végül kaptam a Telekomtól egy 1 gigás M2 kártyát. Szóval néha a magyar márkaszervizek se akarják megérteni mi a user fájdalma.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#38) CptAdamica válasza Timer (#36) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ne etesd, ezzel a kisiskolás stílusával csak magát minősíti, meg az Apple felhasználókat. Szerintem nincs szükség erre az Apple vs Android cicaharcra, úgyis mindenkinek megvan a saját oldala és onnan nem fog engedni.

Megyen!

(#39) #24536576 válasza CptAdamica (#38) üzenetére


#24536576
törölt tag

Pont ezt akartam írni. Óvodás - nemirhatomlemertmegmondazóvónéninekésjönakéthét-. Mindig megfogadom, hogy nem írok neki, de nem bírom az emberi bság ezen fokát.

(#41) Rinocerosz válasza pcnet (#37) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Értem én a Sony-val nekem is harcolnom kellett csak ügye még is tudtál menni verni az asztalt valahova de itt mit tudsz csinálni :( csak akkor ha jól beszéled az angolt de nálam ez sajnos a levél írásban ki merül :(
Így nekem ez csalódás volt a OP-ban és haverom is kicsit idegeskedett ezen de hát na.. ez van.

De még sose használtam OP-t szóval azért szívesen ki próbálnám meg gondolom azért ha komoly baja van akkor foglalkoznak vele.

(#43) joey04 válasza Timer (#36) üzenetére


joey04
titán

fluid, meg gyors: legyen egy másik készülék, hogy ne legyen vita: Mate 20 pro. Ha a gesztusvezérlés van bekapcsolva, akkor egy alkalmazásból ha kilépek, akkor döcögősebben dob vissza a főoldalra, mintha a virtuális gombok lennének beállítva (huawei alkalmazott is elismerte ezt, persze szerinte ez csak akkor vehető észre, ha ezt figyeled). Gyorsnak ugyanakkor gyors nagyon, csak szaggat az animáció.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Rinocerosz válasza CptAdamica (#38) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Csak itt megint az a baj, hogy te is ugyanúgy véded az androidot ahogy a másik srác az applet szóval ha valaki apple telefont használ akkor az már egy semmirekellő ember?

Én meg mondom őszintén először apple telefont 3 hete használtam szólt faterom, hogy selejteznek pár Iphone 6s-t és tudna hozni egyet próbálni és hát gondoltam miért is ne?
Úgyhogy használtam pár hetet és bizony nem volt rossz meg van az előnye például, hogy az alkalmazások sokkal inkább olyannak tűntek nekem mintha a rendszer része lennének nem pedig egy 3 féltől származó valami vagy 1 adott alkalmazás nekem sokkal simábban futott mint androidon és ami leginkább tetszett az a felhő szolgáltatás sokkal átláthatóbb és tudtam, hogy mi van elmentve és mi nem.. androidon meg azt se tudom mi hova van felmentve meg nézni meg még úgy se.. talán a samsung cloud segít nekem ebben de a sima google mentés az egyenlő a semmivel.
De volt ami nem tetszett és leginkább az, hogy nem láttam a fájlokat a fájl kezelőben engem ez nagyon zavart.. de összességében szerintem jó kis telefon.

Persze tény mi tény, hogy nem olcsók az apple termékek. De az emberek sokszor messengerezni vesznek 350 ezres androidos telefont is.. erre simán elég lenne egy 80 ezres is.

(#46) CptAdamica válasza Rinocerosz (#44) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én nem írtam, hogy semmirekellő a másik oldal, valamit félreértettél. Csak annyit írtam, hogy erősíti a tipikus Apple felhasználói bázist, amiről khm már láttunk néhány ritka értékes felvételt és statisztikát hogy kinek mit is jelent az Apple és miért veszi. Ettől függetlenül nem minden felhasználója tartozik ehhez a nagyobb réteghez. Ha valaki szereti hát vegye meg és fizesse ki nyugodt szívvel azt a 380 ezer forintot, vagy a hatalmas felárakat a tárhelyekért.

Lényeg a lényeg én várom a OnePlus 7-et, itt az ideje kipróbálnom, sokszor szemeztem már vele.

Megyen!

(#48) Rinocerosz válasza CptAdamica (#46) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát csak ezek a sztereotípiák meg vannak nagyban Androidos oldalon is van aki még azt se tudja, hogy a bluetooth hogyan kell bekapcsolni.. és ezt nem viccből mondom személyes tapasztalat ott van neki a note 9 és azt se tudja a wifi micsoda csak be van nyomva a mobilnet lefotózza magát aztán ennyi.. mellette meg 93 oldal van megnyitva a chrome-ban.
Vagy a másik nagy a csajntól kérdeztem milyen telefonja van, hogy tudjak neki segíteni és nem tudta meg mondani(egyébként mint kiderült honor 10 volt neki)... szóval androidos téren lehet még rosszabb a helyzet.

Persze én is észrevettem, hogy sokszor nyikhaj gyerekek használnak Iphone-t. Meg persze én se engedhetem meg magamnak a 400 ezres telefont. De nem is a szegényeknek készülnek ezek a csúcs telefonok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.