Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) d4nturk


d4nturk
csendes tag

PES 3 óta követem nyomon a Konami szériájának játékait, néha több kevesebb sikerrel. Hosszú évekig mellettük áltam, talán a FIFA14-15-ig, ott akkor valami történt, megálltak a fejlődésben és az EA a licensek mellett a játékmenetben is többet nyújtott. A 2018-as Konamis kiadás viszont tartalmazott valamit, azt a bizonyos "szimulációs" jelleget amivel licenc hiányában is többet nyújtott mint az agyonhype-olt FIFA. Az idei demójuk (FIFA19) annyira szemléltette azt amit az elmúlt két évben is éreztem, árkád, robotikus mozgás, hogy nettó 2 percet tudtam eltölteni ezzel a játékkal. Ha nem lennének a bajnokságok, az ekkora körités illetve a FUT akkor sehol nem lennének az Electronic Arts-nál és ez az ami a PES nagy érdeme, licensek és hatalmas "marketing" nélkül van ott ahol. A bajnokságokat és a csapatokat valóban meg kellene oldaniuk de akinek PS-e van egy 15-20 perces művelettel bele tudja varázsolni és onnantól giga ütős lesz. Szerencsére semmi szükség nem volt az idei kiadásnak arra, hogy nagyban fejlesszenek, ráncfelvarrás bőven elegendő volt, hibátlan. Minden egyes forintját megérte, mondom ezt úgy, hogy XBOX-on játszom és a PL az egyik kedvenc bajnokságom. Aki gondolkodik rajta, ne tegye, valódi futball élmény! :C :C :R

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.