Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

Kb 12 évig csak FIFA-ztam, de ez csúnyán köröket ver az aktuális EA cuccra.

(#2) GreenGuy


GreenGuy
tag

Nekem nagyon lassú...sőt,el se indul.. :(

(#3) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Amit eddig hiányoltam a Pes-ből,most már azokat is beleépítették,plusz ez a szép grafika.Azt hiszem idén a PES lesz a focis játékok lege.

(#4) Adam86


Adam86
tag

Felkötheti újra a Fifa. Ismét legyőzték őket.
Míg a Pes-nek kb 900megás demója van, addig a Fifának 2gigás és mégis már a demók közötti különbség is óriási.
A hangulata fantasztikus, szép a grafika.
Alig várom a teljes verziót!

Lenovo Thinkad T500

(#5) Sonja


Sonja
veterán

Már 10-től le lehetett tölteni egyébként. :U

Ahonnan még tölthető:
4Players.de
PES Hungary
PCDome

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7) sosperecek18 válasza Adam86 (#4) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Pc-n egyértelműen jobb a PEs, viszont Xboxon összehasonlítva, "sajnos" a Fifa lényegesen jobb, uh, mindenki megtalálja a saját magához illő platformot és game-t.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#8) Adam86 válasza sosperecek18 (#7) üzenetére


Adam86
tag

Boxon valóban jól teljesít a Fifa, játszottam már vele ott, de mégis csak a PC az igazi, a legelterjetebb.
Fifát én max az összetettsége, a rendkívül sokféle játékmód miatt szeretem, de gameplaybe a pes odaveri bármikor

Lenovo Thinkad T500

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

a grafika valami eszméletlen hangulatos, ez nextgen graf :R
irányítás érzékenyebb mint valaha, ezt nem tudom leírni h miért, játszani kell vele és megérted
nekem sikerült látványos cseleket, passzokat gólokat kivitelezni, bár én az előző résszel 300 órát játszottam
az év focis játéka, legalább is PCn
konzolos vélemények?Konami azt ígérte, h konzolon is robbantani fognak
jah, megyek leőrendelni :K

a PCs fifa demó ehhez képest annyit ér, mint mackósajtban a brummogás :DDD :))

(#10) sosperecek18 válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


sosperecek18
senior tag

A boxos PEs sajnos nem valami nagy szám, az emberek mozgása elég "gyér", talán a pc-s 2008 szintjét hozza, grafikában sem valami nagy dolog. Ezért is írtam, hogy konzolon az egyetlen lehetőség a fifa, a pes sajnos sokkal rosszabb.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#11) euchi


euchi
aktív tag

Hát ez nagyon odab@sz. A FIFA10 ehhez képest egy vicc. ;]

(#12) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hóka-póka, ezt már töltöm is!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

Spanyol - Liverpool meccs 2 Torres a pályán :F
Amúgy szép,jó. Fifánál jobb.

Killed by WhozZy!

(#14) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Ha megengeditek, írnék egy gyors értékelés.

Tehát kipróbáltam az alábbi játékokat, és leírom, hogy mi a véleményem róla:

1. Pes 2010 (XBOX 360)

Grafikában kb. a 2008-as szintjét hozza, semmi jelentősebb fényhatás nincs, a mozgások ugyanolyanok mint annak idején a 2008-ban voltak, játékélmény nem nagyon van. (mivel már 2 évvel korábban ezt átéltem)

2. Pes 2010 (PC) Grafika nagyon szép, a fény és árnyékhatások nagyon jól eltaláltak. Az arcok szépen kidolgozottak, a játékmenet azonban nem sokat változott, ugyanaz a "darabos" mozgás - nem tudom máshogy kifejezni, olyan nagy darabként mozognak az emberek, kb. a 2009-es szintje, különösebb változás nincs benne, azonban gyorsan szépen játszik az ellenfél. Sokkal jobb mint a boxos változat.

3. Fifa 10 (XBOX 360) Grafika, szép,de ha a Pes (pc)-hez viszonyítunk akkor egy fokkal gyengébb, mind az arcok, mind pedig a fények tekintetében. A játékmenet jó, gyorsan, okosan adogat az ellenfél, azt játsza amit játszana valójában, ebben a két játék kb. egálban van. És most jöjjön amiben nagyon elveri a Fifa a Pes (PC)-t. Ez nem más mint az emberek mozgása. Sokkal egyedibb, valóságos mozdulatok, a "vékony" játékosok sokkal könnyedebben mozognak, rengeteg mozdulat (ez már a valóságot sztem teljesen lefedi, úgy esnek szaladnak passzolnak a játékosok ahogy a való életben látjuk.
Ami még nagyon jó benne, hogy szabályozható minden lövés, passz, kidobás erőssége, és minden erősség mellett más és más módon mozog a játékosok teste.

A kapusok mozgása ennek megfelelően jobb mint a Pes-ben, azonban a háló és annak mozgása fényévekkel jobb a Fifáénál.

Összefoglalva: Grafikában Pes a jobb, játékmenet kb. egál, az emberek mozgása a Fifában jobb,így kb. azonos százalékot adnék a Fifa(XBOX 360)-nak illetve a Pes(PC)-nek.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#15) Televan74


Televan74
nagyúr

Megnéztem a Pes2010 és a Fifa10 demóját. És ha döntenem kell a vásárlás mellett , akkor a Pes2010 re esik a választásom. Grafikailag szebb, irányítása nekem jobban tetszik mint a Fifájé. Egy érv szólna a Fifa mellett a magyar szinkron, de azt meg két három meccs után úgy is megunom, mivel nagy változatosság nem lesz benne.
:R

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16) nepszter1


nepszter1
addikt

Jó játék nagyon teccik :) Nem tudja valaki esetleg hogy ne 5 perces mecseket játszak .. mert szerintem valamit át kellene irni és akkor menne csak nem találom hogy mit :)

(#17) sosperecek18 válasza nepszter1 (#16) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Peshungary.hu-n, napok kérdése és fenn lesz egy olyan progi, amivel mindent lehet majd állítani, addig csak gyakoroljatok... :U :K

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#18) fczolika


fczolika
csendes tag

Sosperecek18 elkeserítettél!

Reméltem,hogy idén végre xbox 360-ra kijön egy igazán jó PES,de amiket írtál róla,nem istudom,hogy van-e még remény.2008-ig csak a PES létezett számomra,de tavaly óta kénytelen voltam Fifa 09-el xbox-on játszani,a PES nagyon gagyi volt,nem élveztem a béna kamera,grafika,hangok ,stb miatt..A kérdésem a következő.Mivel nem láttam még a demot,vannak-e új kamerabeállítások a Pes 10-ben,milyenek a szurkolói hangok,riporter mennyire jó,a labda még mindig olyan bénán pufog?Egyenlőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

Hajrá Makó FC!

(#19) sosperecek18 válasza fczolika (#18) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Nem sokat játszottam vele, de a liverpool - barca meccsen nagyon brutális volt a szurkolói hang (mintha ott lennél), a labda hangja a szokásos, riporter nincs benne.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#20) G4ng3r válasza sosperecek18 (#17) üzenetére


G4ng3r
tag

Már délelőtt fent volt...
Pes2010 demo tweak 1.0

(#21) ProEvoFan válasza G4ng3r (#20) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

köszi, így már jobban lehet tanulni a játékot

(#22) Bikerman


Bikerman
aktív tag

háááát... én őszintén mondva nem tudom. szerintem nagyon béna lett most a pes. a fifaához képest a játékosok mozgása NULLA. ezt "elfogult" pes játékosként mondom. tehát dani alvessel megindultam a pálya egyik feléből és kapuig vittem, csel nélkül. a fifa-ban vannak test-test elleni harcok, meg minden. viszont a pes grafikája iszonyat brutál. nagyon szépek a játékosok távolról is, nem úgy mint a fifában. nagyon nem tudom melyiket válasszam. a fifa-ba lesz olyan, hogy végigjátszok mondjuk egy szezont? mint a pesben a league-cup?

MINDEZ PS3-AS VÉLEMÉNY.

ragazzi della curva...

(#23) ProEvoFan válasza Bikerman (#22) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

szerintem nagyon béna lett most a pes. a fifaához képest a játékosok mozgása NULLA.

na ne...pont ebben (is) veri a fifát, lassítsál le egy jelenetet, és meglátod mennyire király a mozgás
ezt gondold át még1x :B

(#24) Bikerman válasza ProEvoFan (#23) üzenetére


Bikerman
aktív tag

hát nem tudom játszottál e a fifa demoval, de ott kicsit durvább test-test elleni mozgások vannak, a pesben csak összekoccanak, a fifában meg tulakodnak minden...

ragazzi della curva...

(#25) Bikerman


Bikerman
aktív tag

ja, és még egyszer hangsúlyozom, hogy ez ps3-as tapasztalat.

ragazzi della curva...

(#26) fczolika válasza Bikerman (#25) üzenetére


fczolika
csendes tag

A PES 10 videókat nézegetve eddig engem nem igazán győzött meg,bár még nem játszottam vele.Nekem eddig a PES 5-6 volt a király,azokat a gólszerzési élményeket várom vissza,de úgy tűnik hiába.Engem a 09-ben az pld nagyon zavart,hogy amikor helyzetbe kerültem és lőttem sokszor még a kaput se láttam,olyan béna volt a kamera.A fifában a kamerabeállítások nagyon ott vannak,remélem a PES-ben is lesz változás.Tudtok valami infót erről?

Hajrá Makó FC!

(#27) fczolika


fczolika
csendes tag

Helyesbítenem kell,miután kipróbáltam a PES 10-et és a FIFA 10-et rá kellett döbbennem,hogy idén a PES sokkal jobb xbox 360-on.Tavaly csak Fifáztam,szóval van összehasonlítási alapom.Gratulálok KONAMI,viszont nem tudom a FIFA mit csinált 1 évig....

Hajrá Makó FC!

(#28) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Tegnap kipróbáltam a FIFA10-et (szép kis nosztalgiázás lett a vége :D ), most letöltöm a PES10 demóját. :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.