Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kommunism


kommunism
aktív tag

nagyon ott van ráadásul ezek xbox360 videók ha jól láttam ha ez télleg ilyen jó lesz konzolon is akkor a fifa elkezdheti magát ásni:S

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ez x360on futott :Y ugyanolyan szép mint PCn
ezek szerint hazugság volt h konzolon csúnya

(#3) B.Gaboo válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


B.Gaboo
tag

Fifánál most nem nehezebb jobbat csinálni.. De reméljük legalább egy használható foci lesz..
PES tavaly is szép volt sztem, de vmi hiányzott, h élvezhető, jó foci legyen.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#4) fczolika


fczolika
csendes tag

Jól mondjátok srácok,idén xbox 360-on is jobb a PES 10 mint a FIFA 10.Tavaly csak FIFÁZTAM xbox-on,szóval tudom miről beszélek.2009-ben a PES gyengébb volt komzolon a Fifánál,de idén a Konami nagyon összekapta magát,javult vagy 20-30 %-ot,a FIFA pedig csak max 10%-et,úgyhogy most már konzolon is jobb a PES!

Hajrá Makó FC!

(#5) Csabee. válasza kommunism (#1) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Minden éven ez van hogy elmondják a fifát ilyen olyan rossznak, még is több klán és több ember veszi meg és játszik a Fifa-val mint a Pes-el!

Üdv: Csabee.

(#6) Def26 válasza Csabee. (#5) üzenetére


Def26
félisten

Fifa az magyar nem? Lehet az az oka, hogy nálunk többen választják azt.

Engem valahogy nem fog meg a foci. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) heihachi válasza Def26 (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Vagy a PES hiányos licenszei miatt, nagyon kiábrándító tud lenni. PC-n meg lehetett oldani persze rövid úton, letöltött ezt-azt az ember, és hipp-hopp minden csapat teljesen aktuális volt, szebb volt a fű, a reklámok a pálya szélén, a labda, a háló, a háló mozgása, a közönség hangja de Xboxon nem hiszem, hogy van rá orvosság, bár simán lehet, hogy van, csak én nem tudok róla :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.