Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

biztos lesznek a játékban pompomlányok és a fotó készítése közben még nem volt rájuktextúrázva a ruha... beckham-nek meg azért nem marad tátva a szája, mert neki már mind megvót :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) kommunism


kommunism
aktív tag

Hol a Rooney???? ezerzer jobb csatár mint a crouch vagy a heskey meg szivesen megnézném a buflákfejét hogy néz ki a pesbe:D:D:D:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3) (Darkwood) válasza kommunism (#2) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Azért nincs, mert eldugult a lefolyó és azóta is csinálja! :D [link]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4) kommunism válasza (Darkwood) (#3) üzenetére


kommunism
aktív tag

Ez minden bizonnyl igy van:D:D:D:D:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#5) (Darkwood) válasza kommunism (#4) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Remélem a magyarok is meg lesznek szépen csinálva!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6) kommunism válasza (Darkwood) (#5) üzenetére


kommunism
aktív tag

Már ha benne lesznek én igazából az xbox verzióba bizhatok csak.:(

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#7) (Darkwood) válasza kommunism (#6) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Én meg a PC-s verzióba! Remélhetőleg benne lesznek! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) kommunism válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


kommunism
aktív tag

a pc verzió mindig nagyon jó és idén állitólag mégjobb

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.