Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Bár minden játékban megtörténne ez. Rohadjon meg az aki csal egy játékban! PC ellen még azt mondom OK, de ne rontsuk már más játékélményét csalással. Nekünk se esne jól. Amennyiben van olyan oldal, ahol be lehet "köpni" a hackeket áruló oldalakat, szívesen elküldeném nekik a címeket. Bár a google csodákra képes, ehhez még én se kellenék. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#2) Bowser válasza Dominó85 (#1) üzenetére


Bowser
aktív tag

Csak még több lesz ezek után a bronzos :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Vegre.

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Jól értem, hogy valaki fizet azért, hogy egy bot játsszon helyette ezzel a játékkal? Mondjuk én is csak pénzért loloznék. :D

(#5) Hunmugli válasza szupermacs (#4) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Van aki embernek fizet ;)
CoC-ban ezt megoldották pár perma-bannal, és kész :) Miután sokezer acc odalett, senki sem csalt tovább [az ideiglenes tiltás nem vált be.] [...]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#6) dragon1993


dragon1993
őstag

Magyarországon boldog boldogtalannak van lenyomozhatatlan offshore cége ezek meg nem gondoltak rá :F

(#7) nyisziati válasza Dominó85 (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát ja, amíg az Asphalt 8-ban nem kezdtek el bekeményíteni, addig ott is keményen ment a csalás. Szerencsére aztán tisztult a terep.

Anno toltam egy MMORPG-t (Galaxy Life) is, hát bizony ott is főcímen hozták a Facebook oldalon, mennyi permabant osztottak ki. Több hónapig tartott a tisztogatás. De megérte, a végére a mi magyar klánunk már a 100. hely környékére jött fel (kb. 30.000-ből). :D

(#8) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Távol álljon tőlem hogy bármi féle csalók mellett kiálljak,ráadásul már nem is szoktam játszani semmivel de azt mondjátok meg miért számít csalásnak ha valaki látja pl. a spellek hatótávját?Milyen előnyhöz jut ez által?
Ha bármiféle előnyhözis jut általa akkor az aki fejből tudja ezeket akkor ő nem csaló?Neki lehetnek előnyei?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#9) 0xmilan


0xmilan
addikt

"az általuk írt szoftvert pedig kivette a kezükből."

Hogyan? Mi akadályozza meg őket, hogy pl. Tor hálózaton továbbra is értékesítsék a szoftvert?

(#10) Bowser válasza zsloti (#8) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ez nem ilyen egyszerű... Ezzel a dologgal a Scriptek is jöttek. Csak azért, hogy valaki lássa a másik champ hatótávját senki nem fizetné. Itt a Scriptek kerül pénzbe.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#11) Danex válasza zsloti (#8) üzenetére


Danex
addikt

Egy competitive multiplayer játék arról szólj, hogy kiismerd a játékot, az összes hőst, annak minden gyenge pontját.

Ehhez idő kell és biza sokat jelent ha tudod pontosan, hogy még hol állhatsz ,hogy a másik tutira nem tudjon eltalálni.

Na most ha én játszok szorgalmasan sok-sok órát, hogy ezeket megtanuljam más meg pénzért kikerüli ezt a tanulást akkor az elég izé...

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Mondjuk teljes terkep, zoom, stb. hack-ek eddig is voltak (ingyen). Ez annyiban kulonbozott a tobbitol, hogy talan olcsob alternativat kinalt a teljes szolgaltatast tekintve. A csalok ettol meg nem fognak eltunni, csak "atalakulnii".

Az Ebay igy is teli van felhuzott akkokkal, illetve akk huzasi ajanlatokkal (a sok kinai nem automatan, hanem maguk huzzak fel).

Orulok a dontesnek, de azt ketlem, hogy a jatekot ezzel megtisztitottak.

(#13) Dominó85 válasza nyisziati (#7) üzenetére


Dominó85
veterán

Bizony, nem mindig az számít, mennyi az aktív gamer bázis. Amennyiben annak a jó hányada hányadék hacker. Inkább legyenek kevesebben az adott játékban, csak csalás ne üsse fel a fejét. Amúgy ez mind a játékkészítők hibája, hogy lehet hackelni. Ugyanis a mai napig ha egy hibát, bugot vagy patchet csinálnak, akkor "god mode"-ot kapcsolnak be a készítők. Aminek a forráskódja "természetesen" mindvégig a játékban marad.

* Péter - 06302461862 *

(#14) Danex válasza Dominó85 (#13) üzenetére


Danex
addikt

Addig amíg a játék a User gépén található és annak a memóriájába töltődik be lesz csalás. GOD mode ellen könnyű védekezni, de az ilyen scriptek ellen nem nagyon.

(#15) kenwood válasza szupermacs (#4) üzenetére


kenwood
veterán

nem azert fizet, hogy helyette jatsszon a bot,hanem azert, mert kb. 30 meccset kell lejatszani,hogy meg tudj venni egy host a 150-bol .
egy meccs 30-35 perc.
innen mar nem bonyolult a matek, hogy miert fizet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) Dominó85 válasza Danex (#14) üzenetére


Dominó85
veterán

Mondjuk anno (amikor még élt) a Battlefield Heroes, abban is sok csaló volt. Ugyanakkor a játékban kasztonként voltak olyan képességek (6th sense, mark target), amikkel konkrétan bexopta az aki hackelt. Irritáló volt ugyan a stílusuk, de annak a gammának olyan közössége is volt, akik kitaszították a kretén elemeket. És ha valakin egyértelműen látszott hogy hacker valamelyik csapatban, akkor többnyire kirúgták. És nem az volt, hogy hehe, ez így könnyű "win" lesz. De inkább nem is nosztalgiázok, mert porig égetném az Electronic Arts-ot, amiért bőbületesen óriási hazugságokkal megfűszerezve lekapcsolta a játékot. Szóval jöhetnek bármilyen új játékkal, nálam örökre elásták magukat. Az egyetlen esélyük egy BFH2 lenne.

* Péter - 06302461862 *

(#17) kenwood válasza Danex (#14) üzenetére


kenwood
veterán

Ugy tudnak vedekezni ellene, hogy keresik a script jellegzetessegeit.
Ha ugyanugy jatszana,mint egy ember, akkor nem erne semmit.
Peldaul : fel kell allitani egy csoportot, aki ranez azokra az accountokra,amiken gyanusan sok a kidodgeolt skillshot.
A blizzard is ilyen indirekt modszerekkel vadaszik a botokra.
Persze elegge tu a szenakazalban kategoria,de azert kisebb-nagyobb sikerek elerhetoek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18) Solad válasza zsloti (#8) üzenetére


Solad
őstag

azt mondjátok meg miért számít csalásnak ha valaki látja pl. a spellek hatótávját?

Átalakítom: miért számít csalásnak ha valaki helyett a script céloz FPS-ben? Vagy valaki helyett a script tartja az ideális ívet a szimulátorban. Vagy esetkleg valaki helyett a motor fejti ki az erőt a biciklin?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19) Realradical válasza Solad (#18) üzenetére


Realradical
őstag

Kategória-függő a dolog szerintem. Ha mutatja hová csattan egy spell az nem olyan veszélyes, mint hogy automatikusan elkerüli ugyanazt.
World of tanksben pl. amíg meg nem tanultam magamtól én is használtam bohóc-skint ami jelezte hová kell lőni kritikus sebzéshez. Mondjuk az asszem nem is illegális ott (és nem mellesleg ingyen van).

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#20) D1Rect válasza Solad (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

"Vagy esetkleg valaki helyett a motor fejti ki az erőt a biciklin?"

Hát, elég esélytelen egy olyan verseny, ahol az indulók közül valaki alatt egy 1000-as gsx-r van, a többiek alatt meg országúti bicikli.
Szerintem a többség úgy érzi, hogy elég egyenlőtlenek az esélyek.

(#21) Solad válasza D1Rect (#20) üzenetére


Solad
őstag

Egy országúti bringaversenyen nagyon sokat számít a csőbe rejtett motor ami 50-60 wattot tud kifejteni. Nem motorbringáról beszélünk ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#22) Bowser válasza Solad (#21) üzenetére


Bowser
aktív tag

Na ezzel jól rávilágítottál a lényegre! :)
Játszottam már scriptes ellen LOL-ban és scriptessel is.

Annyit kell mondjak undorító dolog.
Csak ennyi előnyhöz jut valaki:

[link]

A top 5 világ legjobb középső ösvényese között benne van ez a srác.
De őt egy kisebb ligában lévő simán elver úgy, hogy scriptet használ.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#23) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

"A Leaguesharp három üzemeltetőjét a bíróság örökre eltiltotta a League of Legendstől"

Na azt megnézném, hogy hogyan ellenőriznék le. Szerintem sehogy sem lehetne, mert csinál egy kamu e-mail címet és kész.

(#24) velizare


velizare
nagyúr

igazából egész izgalmas feladat egy kezdő fejlesztőnek megírni egy ilyen botot.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) kenwood válasza velizare (#24) üzenetére


kenwood
veterán

Ja,az atombombat is izgalmas feladat volt megalkotni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) velizare válasza kenwood (#25) üzenetére


velizare
nagyúr

úgy gondolod, hogy csak a pénzért csinálták?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27) szupermacs válasza kenwood (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Előbb hagyom abba a játékot, ha nincs elég időm, minthogy csaljak. Nem értem, hogy mi a céljuk ezzel. Aki ilyet csinál, az nem is veszi konolyan. Akkor meg teljesen fölösleges hősre gyűjteni. Az ilyenek amatőrök maradnak örökre.
Nekem volt pár meccsem ami elnyúlt akár 45 percre is. Persze csak mert bénák voltunk.

(#28) #33907968


#33907968
törölt tag

Magam részéről sosem értettem a számítógépes játékokban csalókat. Én vagy azért játszok mert szórakoztat a játék, vagy azért mert meg akarom mutatni az ügyességem, okosságom stb vagy a kettő kombinációja.

Akkor meg értelme csalni? A csalással pont az veszik el, hogy én mennyire jó vagyok.

Ennek külön megkoronázása az volt amikor régen warcraftoztam (a 3. résszel) és elkezdődtek a drop hackek amikor úgy indult a játék hogy egyből elkezdtünk laggolni majd mindenki kiesett tőlünk, az ellenfél csapata nyert, 0 mp játékidővel. Ennek mi értelme volt, az ilyen húzzon magának otthon strigulákat egy kockás papírra és írja mindegyik mellé hogy megint nyertem, kb. ugyanaz az élmény.

[ Szerkesztve ]

(#29) gergejly


gergejly
aktív tag

Ez felháborító!

(#30) Dare2Live válasza Tamás88 (#23) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem összefolaltad. "Uezeket" a scripteket meg foják írni máshol és indul a bolt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) ETOM válasza Dominó85 (#16) üzenetére


ETOM
addikt

Igen az EA az már csak ilyen. NFS World is durva volt (aztán lelőtték azt is). Szinte minden körre jutott egy vagy több csaló. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#32) Bowser válasza Dare2Live (#30) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hát sok sikert nekik ha így döntenek :)
Csak nehogy bezárják őket, meg mégtöbb pénzt kelljen fizetniük :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#33) Depression


Depression
veterán

Írtam botokat. (réges régen, szrrintem azok a játékok már nincsenek is online)
Maga a játék nem izgatott, ellenben leellenőrizni, hogy menyire működik, majd patch után újra felfedezni, hogy hogyan oldhatom meg, az volt az igazi kihívás a játékban.

Senkihez nem került ki egyik sem, és nem is lettem top játékos ezekkel. Csak a hecc kedvéért íródtak.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) kenwood válasza Bowser (#22) üzenetére


kenwood
veterán

Bjergsen nagyon jo jatekos,es szimpatikus arc.
A top 5 moge azert eleg nagy kerodjelet raknek.
Nem csak azert,mert legalabb 5 koreai mides jobb nala, vagy akar Jensen-Exileh.
Hanem azert is, mert a profi szo kimaradt.
Nem attol lesz valaki jo profi jatekos,hogy mindenkinel jobb soloq-ban.
Kell hozza rengeteg ido gyakorolni, (melo-suli mellett kizart)
Kommunikacios keszsegek, stressztures,egyuttmukodes az edzovel-csapattal, es egy csomo olyan dolog,amire Soloq-ban nincs szukseg.
Ez az egyik oka annak,hogy sok LCS jatekos van,akinek nem sikerul kijutnia diamondbol soloqban.
Illetve annak, hogy sok olyan jatekos van, aki top 20 az adott serveren, de vagy be se kerult az LCS-be, vagy egy splitnel tovabb semelyik csapat nem tartott igenyt ra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#35) zsloti válasza Danex (#11) üzenetére


zsloti
senior tag

Izének izé.....ám a kaszinókból is ki vannak tiltva a fejszámolók...pont az előnyük miatt
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Végre ilyet is olvasni! Rohadna meg az összes online csaló játékos és nekik fejlesztő programozó!

(#37) Dare2Live válasza Bowser (#32) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem feltetlen ok es kapd el oket oroszban kinaban vagy ahol a tv nem bu nteti

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) AxBattler


AxBattler
félisten

"A Leaguesharp három üzemeltetőjét a bíróság örökre eltiltotta a League of Legendstől..."

Többet nem is tolhatják a játékot? Mármint tisztességesen sem? :Y
Nem mondom, a $10m bünti korrekt, de szerintem ez már embertelen, túl durva.
Hol vannak ilyenkor a jogvédő szervezetek? TASZ, ésatöbbi? :(((

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#39) Sinisi


Sinisi
senior tag

Biztos nagyot néztek azok akiket ilyen "előnnyel" :-) gyaktak le... :-)

(#40) Solad válasza AxBattler (#38) üzenetére


Solad
őstag

Nyilvan volt valami becsles a beveteleikrol.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#41) AxBattler válasza Solad (#40) üzenetére


AxBattler
félisten

A pénzzel nincs gond, de hogy soha többet ne játszhassanak... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#42) Solad


Solad
őstag

1. ez nyilvan nem annyira kivitelezheto.

2. ha valaki szetb@szna a munkamat, en is erre szavaznek.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#43) Fecko_78 válasza Tamás88 (#23) üzenetére


Fecko_78
tag

Ennek csak az a lényege, hogy ha kiderül, hogy valamilyen módon buherálják a játékot, akkor visszaesőnek számítanak.Életük végéig felfüggesztetten vannak.Dupla bünti, ha meg nem fizetnek, akkor sittre mennek.Nem kell csalni...

[ Szerkesztve ]

(#44) Realradical válasza Fecko_78 (#43) üzenetére


Realradical
őstag

Erre kell egy bűnbak hajléktalan akié a cég. :DDD Amatőrök voltak a fiúk, kérhettek volna tanácsokat magyaroszági politikusoktól.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#45) kymera válasza szupermacs (#4) üzenetére


kymera
senior tag

Igen , van aki azért fizet hogy egy bot (vagy egy személy játsszon helyette) :))

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.