Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Még mielőtt vki jól lehurrogna, ez csak egy elmélet, de lehet benne igazságalap: microsoft gondolta, hogy jól megszorongatja motorola tökeit, hogy ő is gyártson neki wp7 telót, ezért beperelte, gondolván, hogy majd fülét farkát behúzva engedelmeskedni fog..
Motorola meg nem hagyja magát, ilyen egyszerű.
Jól megy neki a szekér androiddal, minek vonna el termelési kapacitást egy még be nem járatott os-re?
Bmi legyen is az eredmény, ezen csak a microsoft veszthet hosszútávon, hisz nem fog kapni moto wp7 készüléket..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) roti86 válasza Zirowe (#1) üzenetére


roti86
őstag

Van benne valami

(#3) Ricardo válasza Zirowe (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha el akarom érni, hogy az én szoftveremmel is forgalmazzanak telefon nem jó kezdet ha beperelem :(

Tehát ha én pólót gyártok és szeretném hogy valaki hordja, akkor odalépek és arconcsapom :)

(#4) floatr válasza Ricardo (#3) üzenetére


floatr
veterán

Peren kívüli megegyezés tárgya lehetett volna. Sejthető volt, hogy nem a legjobb célpont a Motorola a maga kismilliónyi szabadalmával a b.szakodásra. Max abban bízhatnak h keresztlicensz megállapodás lesz belőle, vagy bedöntik sok évnyi huzavona után. Bár utóbbira egyre kevesebb az esély az újabb telefonok miatt.

Úgyhogy szvsz simán lehetséges, hogy így akartak ráhatni. Az időzítés is erre utal, mintha egy kampány része lenne.

(#5) Ricardo válasza floatr (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem a Motorola most má csakazértsem fog wp7 készüléket kiadni :D

(#6) #71321344 válasza Ricardo (#3) üzenetére


#71321344
törölt tag

a példád inkább úgy működne reálisan, hogy odaállok melléd: lekeverek egy akkorát, hogy menetet vág a takony a fejedbe! ha esetleg vennél a pólómból, akkor megúszhatod! sőt még ez sem az igazi, mert a Motorola nyerhet is a WP7-es telókkal.

(#7) janes74


janes74
senior tag

Hajrá Moto!

(#8) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Hoppá. Vissza nyalt a fagyi.

(#9) rainmen


rainmen
aktív tag

Ebből is csak az ügyvédek fognak jó kijönni... :(

(#10) B1T3


B1T3
addikt

Nagyon nem szimpatikus a Microsoft arroganciája, sőt már a kezdetektől fogva a wp7 sem. :) Úgyhogy a Motorolának „drukkolok”.

(#11) maláj válasza Zirowe (#1) üzenetére


maláj
őstag

nem is biztos, hogy csak elmélet ;]

(#12) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Érdekes lesz majd a vége. :U

(#13) Narxis


Narxis
nagyúr

Ne hagyd magad Moto!

Thanos was right.

(#14) Norbi21


Norbi21
senior tag

A hírek alapján a moto pártján állok. Remélem odacsapnak majd egyet a Microsoft-nak.

(#15) PHM


PHM
addikt

Hát, valahogy én is a Motorolának szurkolok.
Rájuk férne mostanában némi sikerélmény.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#16) Sanyix


Sanyix
őstag

Hajrá moto, meg hajrá az összes többi normális gyártó a 2 fos szabadalmi hiénával (epl, m$) szemben, ugyanis sok ilyen per van folyamatban.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.