Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

A Google Maps-om most frissült, de még nem lehet offline módban használni. :(

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerencsétlen AMD, bár szerintem ebben a perben nehezen lehet nyerni ellene...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3) rudi válasza kisza25 (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Viszont, ha tágabb perspektívában nézed, lehet hogy a győzelem ellenére is komolyat veszít vele az AMD. Arra gondolok, hogy a per hozadékaként "rendbeteszik" azt a szerveres dolgot, hogy a Windows a nyolcmagos AMD-t nyolcmagosnak írja ki négy helyett, és akkor már nyolc és nem négy magra kell licencet fizetni egyes szerver szoftverekre. Ezzel pedig az AMD-s rendszerek költsége emelkedhet versenyképességük pedig csökkenhet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Srácok, a videós hírösszefoglaló királyság, csak valaki más olvassa fel, nem tudom, kinek van ilyen hangja, de kellemetlen a fülnek, bocsi :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#5) kisza25 válasza rudi (#3) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ebből jól sehogy sem jönnek, ki nem is erre gondoltam, hanem a 4mag 8 mag meghatározásával kapcsolatban

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Még jól is kijöhet az AMD,mert hitelrontásért visszaperelhet,és akár szép summát leakaszthat.

Wasabi...

(#7) Gabor970


Gabor970
addikt

Épp azt szeretem a google maps-ben, hogy online, és tudja merre milyen a forgalom. Nokia telefonom araszoltat a nagykörúton, míg az androidos google térkép kisebb utcákon elvisz sokkal gyorsabban. (vidéki vagyok, évente néhányszor megyek Pestre)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#8) Lesy válasza HoaryFox (#4) üzenetére


Lesy
csendes tag

Nekem is tetszik a videós összefoglaló, csak a tényleg más olvassa fel, vagy valahogy máshogy hangsúlyozzon, mert így nekem úgy tűnik, mintha óvodásoknak magyarázna. Kicsit fura hallani. Egyébként hajrá! :)

(#9) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Offline google maps? 50X50Km-es részeket tudsz letölteni max..... :W Ez olyan hogy hoztam is ajándékot meg nem is...

(#10) kovsol válasza szinesz.bob (#9) üzenetére


kovsol
titán

Évek óta lehet mar térkép részleteket letölteni.

May the Force be with you!

(#11) szinesz.bob válasza kovsol (#10) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ezt nem tudtam. Mikor ez hír lett pár napja megpróbálkoztam vele de csak ezt ajánlotta fel.(50x50Km) Akkor most mi az igazság lehet országtérképet letölteni vagy nem?

(#12) gyikhuszar válasza Gabor970 (#7) üzenetére


gyikhuszar
tag

Külföldön pedig nagyon jól jön(ne). Az eddigi térképrészlet letöltés pedig azért nem volt az igazi, mert vagy nem elég részletes, vagy túl kicsi volt a terület.

(#13) AAAgold válasza HoaryFox (#4) üzenetére


AAAgold
senior tag

egyetértek - bocsi a felolvasónak, de ebben a formában ez a videó rettenetes...

tényleg mintha kisgyerekek részére olvasna valaki mesét, vagy nem tudom - és az assasin-os videóban ugyanez van

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#14) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Az Asus nagyon mozgolódhatott, ha kétszer is meg kellett említeni! :DDD

"emellett pedig az AMD, ASUS, Gigabyte, és ASUS is mozgolódott"

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.