Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wolverine


Wolverine
félisten

Nyilván peren kívüli megegyezés lesz a vége, de figyelmeztetésnek tökéletes a nagyobb gyártók számára is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2) Rive


Rive
veterán

Hümm-hümm.

Ha a Seagate túl sokat izgágáskodik, akkor a többi gyártó jól összeáll és csinál egy rakat saját szabványt. Aztán a Seagate meg majd csak leshet. Volt már ilyen.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy ha nem látnak benne fantáziát, akkor miért gátolják a fejlesztését, terjedését? Ez a hapi összevissza beszél. Mindenesetre asszem majd a jövőben felül kell vizsgálnom, mellik gyártó merevlemezét fogom megvásárolni...

https://www.coreinfinity.tech

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

vajon miért is nem az intellel, v vmelyik tőkeerősebb gyártóval kezdtek ki...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) rii


rii
nagyúr

bírom, ahogy egyesek itt is, meg a másik topikba is bedurciztak a seagate-ra

ha maxtor lenne ilyen helyzetben, akkor ô fenygeteôzne

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6) shev7 válasza sh4d0w (#3) üzenetére


shev7
veterán

jelenleg nem latnak benne fantaziat, mert az eloallitasi koltseg tul magas. De attol a szabadalom meg az ovek ha jol ertem...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#7) azbest


azbest
félisten

kíváncsi vagyok a szabadalmakra... nem lepődnék meg ha sok olyan általános szöveg lenne ami ráhúzható bármire.
Az a faja ha szabadalmaztat az ember, hogy működőképességet nemkell produkálni, csak egy ötletet / elgondolást... aztán ha valaki kifejleszt egy működő egységet, akkor lehet jönni, hogy de hát a mozgó alkatrész nélküli adattároló szabadalma az övé.

(#8) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Gyönyörű... :(((
Izmozás helyett gyártani kellene. Abban legyen nagy arc, hogy milyen ssdt tud gyártani. :((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) shev7 válasza azbest (#7) üzenetére


shev7
veterán

ha ilyen egyszeru a szabadalmaztatas mas miert nem szabadalmaztatta?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#10) CYX


CYX
aktív tag

Van egy jó összeesküvés elméletem arra hogy miért a kicsikkel kezdik:
Azért mert precedens jog van ott, és a kicsiket könnyebben el lehet ítéltetni (kevésbé jó ügyvédek, kevesbé megkent bíróság, nem lefizetett szakértők), és ha ez megvan akkor a precedens alapján a nagyonnak is neki lehet menni.

Meg nem a gyártással van a baja a Seagate-nek, hanem a azzal hogy szerinte jogtalanul használják az általuk szabadalmaztatott technológiákat. Azért az meg ha negatív mérleget csinálg a cég, akkor is jogellenes. Nem függ a profittól a tény hogy jogsért.

(#11) azbest válasza shev7 (#9) üzenetére


azbest
félisten

Azért nem olyan olcsó egy világszabadalom. Akinek van felesleges pénze, az simán szabadalmaztat egy rakat elgondolást, majd pár év múlva megnézni van e amire rá lehet húzni, akkor szépen kaszálhat vele.

Nameg teljesen triviális dolgokat is szabadalmaztatnak. Olyasmiket amiket éppeszű ember nem mondana saját találmánynak. Viszont van aki bepróbálkozik, és van ami át is csúszik az elbíráláson. (Nem teljesen ide vágó, de az ablak is szabadalmaztatva van)
Hirtelenjében ezt találtam a témával kapcsolatban. És ezt.

sok hasonló írást látok az oldalon

[ Szerkesztve ]

(#12) shev7 válasza azbest (#11) üzenetére


shev7
veterán

tehat akkor effektive befektettek...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.