Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pepetech


pepetech
őstag

Folyamatosan frissül a leírás :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#2) Arween válasza pepetech (#1) üzenetére


Arween
senior tag

köszönjük :D

(#3) gubacsino


gubacsino
aktív tag

:C :R

(#4) sanyi150


sanyi150
tag

Sziasztok,

Engem az érdekelne, hogy mi történik bejövő hívás esetén amikor a telefon a dokkolóban csücsül? A Skype-hoz hasonlóan fel tudom kezeléni (pl egy érintésre felvenni) a hívást és a beépített mikrofonon keresztül tudok beszélni a tableten?

Mi történik ha játék közben csörög be valaki? Az aktív alkalmazás leáll/kilép?

A válaszokat előre is köszönöm,
István

(#5) pepetech válasza sanyi150 (#4) üzenetére


pepetech
őstag

Fel tudod venni ha tabletbe van simán. De én simán kirántom olyankor. A másik kérdésredre pedig, néha kilép az épp futó alkalmazásból néha nem. Alkalmazás is válogatja.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6) Monalisa26


Monalisa26
újonc

Szia! Engem az érdekelne, hogy a tablet csak a telefonnal együtt működik, vagy külön is lehet használni?

(#7) pepetech válasza Monalisa26 (#6) üzenetére


pepetech
őstag

Csak együtt működik. Hisz a telefon a lelke. Abba van a proci a ram illetve minden program ami csak kell. Ez benne a jó, mert ha 2 külön eszköz lenne szinkronizálni kellene mindent plusz másolgatni. De itt ezt nem kell csinálni.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8) Monalisa26 válasza pepetech (#7) üzenetére


Monalisa26
újonc

Köszönöm a gyors választ.

(#9) TomWexX


TomWexX
addikt

Hali!
Ha időd engedi, akkor kiegészíthetnéd az összefoglalót a kitkat résszel. Most már van róla elég infó+tapasztalat.
:R

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10) pepetech válasza TomWexX (#9) üzenetére


pepetech
őstag

Még igencsak tapasztalom a rendszert. De ha időm engedi akkor neki leselkedek :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#11) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Van egy padfone 2 öm. Gyàri 4.4.2 androiddal. Valamiért a hàtlapi kamera 2 és 3 mp között vàlasztható a kamera felbontàs. Elvikeg 13mp nem? Valakinek ötlet?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#12) pepetech válasza Balancee (#11) üzenetére


pepetech
őstag

Éjszakai módot kapcsold ki.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#13) Balancee válasza pepetech (#12) üzenetére


Balancee
aktív tag

Sajnos nem talàlom a kamera nenüében, hogy hol van. Igy nem szerepel benne beàllitàs"éjszakai mod"

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#14) Balancee válasza Balancee (#13) üzenetére


Balancee
aktív tag

Meg lett közben. Nem a menűben volt, hanem a képernyő satkàban lévő kockàkat kellett megnyomni. Köszönöm a segitséget.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#15) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok, új PF (Asus T00N (PF500KL) tulajként írok nektek. Tegnap érkezett meg a T-től a telefon és egyelőre az a véleményem, hogy kurva jó! :) Viszont lenne pár szösszenet, amit szeretnék kérdezni ill. megoldást is keresek:

1. A telefon használat közben egyszer csak újraindul, naponta többször is. Tapasztalt valaki ilyet? Mi okozhatja?

2. Nagyjából végighámoztam a fórumot. Nekem 4.2.2 droid van fent és ezt írja legfrissebbnek. Ez oké?

3. Igaz egész nap nyomkodva volt, de egy nap alatt lemerítettük. Valaki tud optimális beállításokat írni?

Remélem tudtok segíteni. Egyelőre nagyon nagyon pozitív a készülék. Remélem az újraindulásos sztorira van megoldás. A többi meg tapasztalat és beállítás kérdése, remélem az első is.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#16) pepetech válasza Backrau (#15) üzenetére


pepetech
őstag

Már írtam a the new padfone forumán választ.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#17) Nowi


Nowi
tag

sziasztok!

Tudtok esetleg megbizható szervizt ajánlani a készülékhez?? Sajnos tesóm összetörte a kijelzőt biztos , lehet más is sérült... :W

Kiváncsi lennék érdemes e javíttatni...

(#18) pepetech válasza Nowi (#17) üzenetére


pepetech
őstag

Na ezt passzolom :(

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#19) Kubu84


Kubu84
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Asus Padfone 2-őn szeretnék Frissítést végezni a Gyári 4.1.1ről 4.4-re de nem tudom honnan lehetne letölteni hozzá (működő link) megfelelőt.Ha valaki tudna segíteni megköszönném. Köszi előre is.

(#20) pepetech válasza Kubu84 (#19) üzenetére


pepetech
őstag

http://androgeek.hu/blog/2014/07/01/megerkezett-az-android-4-4-kitkat-frissites-az-asus-padfone-2-re/

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#21) pepetech válasza pepetech (#20) üzenetére


pepetech
őstag

Először a legelső kitkatet telepitsd utána a legfrisebbet.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#22) Kubu84 válasza pepetech (#21) üzenetére


Kubu84
újonc

Köszi eddig én is eljutottam, hogy az Asus oldalán megtaláltam a 22db firmware-t de, hogy melyiket telepítsem azt nem tudom nem szeretném kukára vágni a telcsit ezért szeretnék egy kicsit szájbarágósabb segítséget. köszönöm.

(#23) pepetech válasza Kubu84 (#22) üzenetére


pepetech
őstag

Mint a cikk is írja az első verzió számot:
Version WWE V11.8.3.3 őt kell letöltened kicsomagolnod majd a telefon gyökerébe másolni. Ez mindent le fog apritani a telefonról szóval ami kell azt mentsd le. Sőt érdemes gyári visszaállítást csinálni. Ha felment ez a verzió akkor nyugodtan felrakhatod a legrisebbet is. A lényeg hogy wwe legyen. A weboldalon van dátum is írva a fw mellé szóval tuti a legfrissebbet fogod felrakni. Egyébként ha felmásoltad a letöltött fájlt akkor a telo jelzi a frissités automatán. Egyébként az asus oldalán a firmware alatt van olyan hogy manual na ott magyar leírások is vannak. Elrontani nem tudod. Maxx rosz helyre másolod a fájlt és nem fogja érzékelni a telo. De a lényeg az a wwe kiadás.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#24) Kubu84 válasza pepetech (#23) üzenetére


Kubu84
újonc

Nagyon szépen köszönöm a segítséget sikerült minden!! :) :R :R

(#25) fnori5 válasza pepetech (#23) üzenetére


fnori5
újonc

Szia!

Bocs, ha nagyon amatőr a kérdés, de nem boldogulok a frissítéssel. Ezt a verziót töltöttem le, kicsomagoltam, bemásoltam a gyökérbe, de nem ismeri fel.
Tudnál segíteni?

Előre is nagyon köszi!

(#26) pepetech válasza fnori5 (#25) üzenetére


pepetech
őstag

Úgy másold fel ahogy kicsomagoltad. Az a lényeg. Ha kicsomagoltad és a mappából csak azt az 1 tömörített fájlt rakod fel akkor nem fog működni. A lényeg hogy az asus mappát másold a gyökérbe.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#27) fnori5 válasza pepetech (#26) üzenetére


fnori5
újonc

Szia!

Köszönöm szépen, sikerült :B :R :R :R

Boldog Új Évet :)

(#28) attkagyerek


attkagyerek
újonc

Sziasztok.
Van egy nagy gondom. A padfone 2-m kinyírja az akkumlátorokat! Már a harmadik ment tönkre. 30%nál kikapcsolt utánna már csak töltőről üzemelt. Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#29) pepetech válasza attkagyerek (#28) üzenetére


pepetech
őstag

Én nem tapasztaltam ilyen hibát anno de írj a mobilarénás fő témába. Ott írnak mostanába aksi hibát. Én már váltottam A86-ra szóval A68-al nem nagyon foglalkozok.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#30) Kubu84


Kubu84
újonc

Üdv mindenkinek!
A 4.4.2 van most már ugye a telefonon de ebből valahogy kimaradt a képernyőkép mentese esetleg valami tipp hogyan próbáljam?? Köszönöm

(#31) pepetech válasza Kubu84 (#30) üzenetére


pepetech
őstag

Nem maradt ki. Ugyan úgy van. Bekapcsologomb+lefele hangerőt kell egyidejüleg lenyomni. De beállítások közt az asus résznél be lehet állítani gombra ugyan úgy bár az elég rossz volt szerintem.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#32) Kubu84 válasza pepetech (#31) üzenetére


Kubu84
újonc

Megtaláltam az Asus beállításai között a nemréghasznált alkalmazások gombot be állítottam!! :) THX

(#33) emant


emant
újonc

Sziasztok!
egy hete vettem egy Padfone s-t. Első napot jóban vagyunk, tényleg könnyen kezelhető, gyors stb. DE! Valaki árulja el nekem, hogy mi a bánatos bozótért indítja magát újra, naponta akár 3-4 alkalommal is, miközben e-mailt írok, vagy sms-t írok, vagy bármi mást csinálok rajta??!!!
Az első naptól kiabált, hogy rendszer frissítés elérhető. Két napig ellen álltam, de miután állandóan újraindult, hát legyen frissítsünk. A helyzet továbbra is ugyanaz!
Help!

(#34) pepetech válasza emant (#33) üzenetére


pepetech
őstag

Gyári beállítások visszaállítása. Szerintem.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#35) sam03


sam03
újonc

Sziasztok! SOS segítségre lenne szükségem. Telepítettem egy Beautiful Theme alkalmazást a play storeból a padfonera, azóta folyamatos üzenetek áradata lepte el a telót, ami megakadályozza annak használatát is. Főként megjelenő üzenet com.google.process.gaps folyamat leállt, és még ehhez csatlakozik a többi program leállásáról informáló szürke kis ablakok tömkelege.Amivel eddig próbálkoztam: újraindítás és kikapcsolás, applikáció törlése, a google alkalmazások alatti adat törlés és frissítések leállítása (persze adatok törlésénél semmi nem történik), futó programok visszaállítása, gyári állapot visszaállítása. Konkrétan semmi nem működik, nem hatásos. Az eszközön fontos üzenetek és számok vannak, szeretném őket valahogy megmenteni. Valakinek lenne valamilyen ötlete, vagy tudna segíteni? Előre is köszi a válaszokat!

(#36) pepetech válasza sam03 (#35) üzenetére


pepetech
őstag

Ahogy a leírásban van recovery-t indíts és onnan törölj minden plusz factory reset is mehet. Sajna igy buksz mindent de lesz egy tiszta telefonod.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#37) ajuhasz


ajuhasz
tag

Sziasztok.

Frissítési gonddal küszködöm egy Asus Padfone 2 őn.
Tudnátok -e nekem segíteni a pontos lépésekről mert én a leírás alapján nem jutok előrébb. nekem nem jelenik meg a frissítési ikon.

Válaszotok előre is köszönöm.

Üdv_ ajuhasz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.