Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) arn válasza Chaser (#47) üzenetére


arn
félisten

az 5900x az alzaban is 620 eur pl, ami nem 550. de akarhonnan is nezem, 4x0ert adnak egy 10850et (volt mar 400 is). es kaphato.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#52) -=RelakS=- válasza Chaser (#50) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az eddigi pletykák alapján előbb kezdenek el variálni a 30-as sorozattal, és hogy ki gyártsa, mint hogy jöjjenek a "budget" kártyák :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#53) Yeffy válasza Fred23 (#46) üzenetére


Yeffy
veterán

amik nem melegszenek úgy, mint Szájer Brüsszelben
:DD :DD

a cikkhez: nagyszeru, talan fel ev mulva kapni is lehet majd belole. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54) aradebil2 válasza relixo (#42) üzenetére


aradebil2
senior tag

120 ezer forint az 336 EUR csak jelzem, nem 399. És az MSRP árak ha jól tudom adómentesek (de lehet EU-ban nem). Alza magyar áfával is közel MSRP értéken rakta fel (aztán meglátjuk ennyiért is fogják-e árulni ha lesz készlet)

(#55) koko52


koko52
veterán

Alsó-közép kategória 170-200k-ért :(((
Másfél éve 100-110k volt ez a szint. Azt meg ne keverjük ide, hogy mennyivel gyorsabb, mert generáció váltás után az alap, hogy legalább a korábbi gen. felső-közepét hozza.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56) Chaser válasza arn (#51) üzenetére


Chaser
titán

jah, csak az 550 az $, nem eur, és nem br
ha átszámolod az 620 eur-ban némi kockázati árfolyammal
adott termék msrp ára így jön ki most:
x $ x 1,27, ebben benne van a kisker árrése és az áfa is
de vga-nál ez soha nem vonatkozott a custom modellekre, nem értem mind lepődnek megy egyesek, mikor minden gyártónál eleve több kategória van, és customokból is van belépő és top, és nyilván a top drágább, belépő custom is drágább az fe verziónál

-=RelakS=-
de ez mindig így volt, először az erősebb kártyák, utána a lassabbak
rdna1-nél pl:
5700/5700xt
majd jóval később 5500xt
majd utána jött egy 5600xt bő fél évvel később mint a "nagy" kártyák
5500xt meg aki szerint hulladék azért nagyon nem az ( : helyén kell kezelni, rx 580-590 szint, de jóval kevesebb fogyasztással - már a 8gb verzió, 4gb-os sok helyen elvérzik -
mint kiderült rdna1 csak "betanuló" gyártás volt, gondolom ezért nem is erőltettek 100ft alatti szegmensbe több modellt
árak meg, hát, nekem még rémlik pár évvel ezelőttről, mikor valami bányászda miatt az emberek minden sz@rt megvettek vga címszó alatt
és sokan a több éves vga-jukat adták el drágábban mint vették
akkor nem volt olyan nagy sírás ((( :
de ez azt hozta magával, hogy rájöttek nv-nél és amd-nél is, ezek a pH@szok megveszika z@rjainkat drágán is, hát akkor mért adjuk apróért?
és így újabb kategóriák jöttek létre
elég szemléletes volt nv 5700xt fölötti árazása, de arra is volt vevőjük

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#57) -=RelakS=- válasza Chaser (#56) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Itt az aprón még éppen elcsíptem 144-ért egy 1070-et, utána kúsztak fel szépen az árak. Nem tudom, hogy a 20-as sorozatot e nélkül annyira drágán adták volna-e, de mikor megláttam az árakat, akkor nagyon gyorsan úgy döntöttem, hogy kimarad.
Sajna most a 30-asnál nem működik, mert szinte annyiért sincs kártya, mint amennyibe a 20-asok kerültek 2070-2080-ig bezárólag. :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#58) Chaser válasza -=RelakS=- (#57) üzenetére


Chaser
titán

ezek jönnek most, a 3060 széria, a ti 2080s szint, ára meg elméletileg az lesz amit alzán megadtak
de amíg az nv nem tud eleget gyártani, az amd meg kb semmit, addig marad a jelenlegi helyzet, ha van is elkapkodják, jó részük megy magán nepperhez, más részük meg más "boltokba" sokkal drágábban - ez meg az emberi hülyeség, nem kellene megvenni és nem nepperkednének velük -
és nyilván át kell variálniuk az új navik miatt a 3070-80 szériát is, 16gb vram azért 16gb, és ezek a navik már valóban ütősek, fogyasztásuk is nv-vel ekvivalens
úh. sok minden változik itt még, gyanítom kb 20-30eft-onként lesznek modellek mindkét gyártónál

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) Z10N válasza Chaser (#41) üzenetére


Z10N
veterán

Az uj szeriakrol beszelek.

"legalja gt 1030 22-30e közt
utána 1650-ek kb 50-től, 1650s-ek alig drágábban
amd oldalon meg semmi nincs, max a bergadt polarisok, 5500xt-k már 6x e ft-tól vannak"
Ez mind ipari hulladek amennyiert adjak oket.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#60) Chaser válasza Z10N (#59) üzenetére


Chaser
titán

ár/értékben hitványak, az nem kérdés, 1650s-ek még so-so, csak ugye kb már kapni se lehet őket
de mind a maga nemében jó lenne, csak sokkal olcsóbban:)
átmenetre simán vettem volna gt 1030-at, na de nem ennyiért ((( : kis pöttöm bordás jószágok 27-30e ft, és még egy gtx 750ti szintet sem hoznak, ezer éve annyiért vettem anno a gtx 750ti-t
és persze áraknál erősen jelen van a ft romlása is, azért most ritka hitvány a ft, ez is benne van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) arn válasza Chaser (#56) üzenetére


arn
félisten

549 az eus msrp 5900x eseten. A 620 eur az mar fole van arazva.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#62) Z10N válasza gejala (#45) üzenetére


Z10N
veterán

"Én pár éve azt hittem, hogy lassan lejjebb megy az 1440p-re alkalmas szint. Hát, számozásban megtörtént, de árban nem."
Kozben meg megy a 4K mantra. 1440p meg jo ideig nem lesz a nepnek elerheto ilyen arak mellett. Kiveve konzollal. Rohej az egesz...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#63) Chaser válasza arn (#61) üzenetére


Chaser
titán

de hol 549 eur? én $ msrp-t látok, ami 550, és az nem br ár
- erről mindig itt hitvita megy, hogy az msrp nettó vagy br, van olyan termék aminél "kijön" nettóra, van ahol bruttó -
most is van rengeteg termék, ami nálunk olcsóbb mint sok "fejlett" országban, még akkor is, ha az usa árakat vruttónak veszem - és nluk sem az, mert államonként eltérő az áfa -, és így is vannak itthon olcsóbban termékek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64) , válasza Chaser (#60) üzenetére


,
addikt

Lehet kapni, csak már alulról verdesi a 70ezer Ft-ot a 1650 Super is (65ezer Ft környékén kezdődnek).

(#65) arn válasza Chaser (#63) üzenetére


arn
félisten

Nah epp ez az... a hivatalos ar az 549. [link]

A legolcsobb, amit talaltam az 569 volt a mediamarktnal anno. Esetleg meg az lehet az elteres, hogy jelenleg nemeteknel csokkentett az afa, ami osztrakoknal 20% maradt.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#66) Z10N válasza Fred23 (#46) üzenetére


Z10N
veterán

"Mondjuk nézhetjük úgy is, hogy sokan most haszonnal tudnák eladni az 1-2 éves karijukat."
Azt nyereszkedesnek hivjak.

"Én is tenném fel apróra a kis 570-em, ha tudnám, hogy hamarosan jönnek a kis 3050-ek"
3-4x aron nem lesz sok elorelepes.

"amik nem melegszenek úgy, mint Szájer Brüsszelben."
Alul kel feszelni. AMD-k gyarilag tul vannak tolva.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#67) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Én nem 180 - 200 000Ft-os 3060Ti árakon vagyok meglepődve.
Inkább azon,hogy az aprón a 2080 superek 200-220 000Ft környékén a nem mai 1080Ti-k meg 150-160 környékén elkelnek. Az ilyen embereknek nyugodtan lehet árulni a 3060Ti-t 250 000 Ft felett is. Megvennék annyiért is. :C

06-3o/9759I39

(#68) gejala válasza Találtgyerek (#67) üzenetére


gejala
őstag

A nagy különbség, hogy azokat a 2080S-eket tényleg megkapod, 3060Ti-t meg ki tudja mikor és mennyiért kapsz. Nem mindenki akar várni tavaszig/nyárig azért, hogy játszhasson.

Én is örülök a 220k-ért vett bolti 2080S-emnek, mert jövő héten játszhatok CP2077-el 1440p@60 mellett. Régi kártyámon ezt nem tehettem volna meg, várni meg már vártam 8 évet, nem fogok többet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69) Fred23 válasza Z10N (#66) üzenetére


Fred23
nagyúr

Alul is van feszelve, alapból nem jó. :K

Durva lenne, ha 3-4x-es áron jönne a 3050Ti, és nem lenne jelentősen erősebb. Ez alatt azt értem, hogy vigyen mindent 75 fps-sel 1080p-ben legalább egy évig.

(#70) Chaser válasza , (#64) üzenetére


Chaser
titán

lehet, az túlzás hogy nincs
én 99%-ban alzáról vásárolok, ha jól rémlik egy darab sincs már náluk 1650s-ből, 1660s-ből talán egy asus

arn
ezen csak azt látom hogy regisztráljak ( :
minden nemzetközi oldal $-t ír, nem eur-t, intel is mindig $-ban adja meg az árait - na náluk pl msrp alatti árak is vannak itthon, lásd most 10400/f cpu-k, pedig ott az msrp min. 1000db-ra vonakozik ha jól tudom -
ha belegondolunk, nyilván bárki vásárolja meg őket, az x $ lesz a kiinduló és $-ral fizet a vevő, amiből lesz egy eur ár

Z10N
semmi nyerészkedés nincs abban
a piaci árat mindig az határozza meg, mi a kereslet és kínálat új/használt termékeknél, most a kereslet nagy, kínálat kicsi
az soha nem volt törvényszerű, hogy valami x év után kevesebbet érjen mint vásárláskor, maximum igaz az esetek döntő többségében, de nem mindig
ingatlanok? ( : senki nem fogja 5m ft-ért odaadni az egykoron annyiért vásárolt lakását, ha most 25-30m ft-ot ér - nyilván nem it példa, de teljesen mindegy, saját tulajdon, kereslet-kínálat mértéke, és ugye ott is több dolognak köszönhető az árnövekedés ami vga-k terén is megtörtént -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) Találtgyerek válasza gejala (#68) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Most is lehet venni felárral 3070-et és 3080-at is bármikor.
Viszont ha egy teljesen új kártyáért sokallják a 200 000Ft-ot,akkor miért veszik meg használtan 1-2 évesen az azonos vagy gyengébb teljesítményű kártyát 200 000 Ft felett?

06-3o/9759I39

(#72) , válasza Találtgyerek (#67) üzenetére


,
addikt

Amíg van rá érvényes bolti garancia, addig nincs nagy gond. Majd amikor a garancia nélküli 1080 Ti kifekszik, akkor majd lesz nagy meglepetés...

(#73) gbors válasza koko52 (#55) üzenetére


gbors
nagyúr

Ez a kártya piacilag a 2060S utódja, nem a 2060-é.
(műszakilag pedig a 2070S-é, de vásárlóként ezt nyilván lesz**om)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#74) gejala válasza Találtgyerek (#71) üzenetére


gejala
őstag

"Viszont ha egy teljesen új kártyáért sokallják a 200 000Ft-ot,akkor miért veszik meg használtan 1-2 évesen az azonos vagy gyengébb teljesítményű kártyát 200 000 Ft felett?"

Mert nincs 3060Ti semennyiért. Hiába van odaírva, hogy 180k, ha egyszer nincs és nem is lesz belátható időn belül. Nekik most kell 200k-ért kártya. Olyat vesznek, ami van.
3070 meg 15%-al gyorsabb 100-150k felárral. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75) arn válasza Chaser (#70) üzenetére


arn
félisten

Szokott lenni europai msrp is az usd ar mellett. A 2700xre is volt, pontosan annyiba is kerult - 319 eur. Az nvidias 3080 is 699 eur volt, a 3070 499, etcetc.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76) Találtgyerek válasza , (#72) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Igen,de azokat is veszik garancia nélkül 150-160 000Ft környékén.
Viszont,ha már egy erősebb és teljesen új kártyáért + 50 000Ft-ot ki kell fizetni,akkor már felháborodik.
Ezeket nem azokra értem most,akik megfontoltan akarnak vásárolni és sokallják a 3060 Ti árát,hanem akik megveszik a használt kártyákat majdnem azonos áron és utána sírnak,hogy az új kártyákat,miért adják 40-50 000Ft-al drágábban,mint az MSRP.

gejala : Ha jól tudom holnap lesz a start. Hol akarsz Te most vásárolni kártyát? :F

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#77) Shing


Shing
őstag

Az a "baj", hogy ma már túl sokáig kitartanak a középkategóriás GPU-k és emiatt nem kapunk új kártyákat (vagy csak nagyon lassan) az 50-100k-s kategóriában.

Ugyan úgy ahogy anno a belépőszint-alsókategória is kihalt, mert nem érte meg nekik túl jó kártyákat ideadni olcsón, mert akkor kevesebben veszik meg az újat/drágábbat.

Cserébe kaptunk egy kitolt csúcs kategóriát ami régen nem is létezett. Ami most ~RTX3070, Radeon 6700 (ami lesz kb.) az volt régen a csúcskártya. Fogyasztásból is látni, hogy már a 3060 is egy kimaxolt GPU lenne.

Ami maradt, az egy olyan réteg kiszolgálása ami 4k, 144FPS, ray-tracing-ben utazik. Oda még lehet kártyákat eladni, ráadásul drágán. Hiába kisebb piaci réteg.

A mainstream "1080p-60FPS is elég" rétegnek nem fogják ideadni az RTX3050-t, mert akkor megint azt látják hogy 5 évig ül rajta az user mert egyszerűen elég neki és így nincs eladásuk.

(#78) wattafaka válasza omfgk (#2) üzenetére


wattafaka
senior tag

Nem vagyok elájulva.
10%-os teljesítményelmaradás 3070-től, ami még önmagában oké, de hogy mindemellett melegebb, hangosabb, fogyasztása meg ugyanannyi.. (1-2 fokról és dBA-ról beszélünk, de mi indokolja?)
Csak hogy konkrétabb legyek a két MSI Gaming X Trio változatokat néztem. :(

#4 Apollyon
A 1080p 60Hz biztos meglesz ;] De valószínű a 60 fps is, amire gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#79) , válasza Találtgyerek (#76) üzenetére


,
addikt

Ekkora értéknél nem értem, hogyan meri bárki is bevállalni garancia nélkül bármelyiket is. Lehet nem láttak még elég hibás VGA-t?

(#80) Pécsi gyerek válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:C :DD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#81) tasiadam


tasiadam
veterán

Meg talan 165ot adnek is a gainwardert. :D De tuti nem ennyi lesz. Pedig 2 hetes 1660 Superem van...

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#82) Pécsi gyerek válasza tasiadam (#81) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#83) FaTHI válasza Pécsi gyerek (#82) üzenetére


FaTHI
őstag

Ez a kártya kellene lecserelnem a 3070 em, de nem leszek csak 17 óra után tehát ha lesz is elkapkodják gyorsan. Viszont ha lesz készlet (es beleert a kezem a bilibe). A használt 2080 jánosok 200k + al mennek a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#84) tasiadam válasza Pécsi gyerek (#82) üzenetére


tasiadam
veterán

De az alza nem elore varhato arat ad meg? Mert a 3090re is varhato arat lattam. Ha lesz keszlet, akkor elgondolkodom ennyiert.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#85) Chaser válasza arn (#75) üzenetére


Chaser
titán

nálam akkor se jön ki a matek
az 5600xt 299$
az amd átvállálja eu-ra a $-eur konverziót?:) mert úgy oké lehetne a 299 eur is, de ugyan mért vállalná át?
bármelyik usa tesztet nézed 299$, és mivel usa államonként eltérő áfás, így nyilván a nettót írják a tesztekben is, bruttót nem lenne értelme - és nyilván ott se vállalja át a gyártó az áfa különbözetekből adódó buktát -

Shing
1660/1660s kategóriás kártya biztos lesz, hívhatnánk 3050-nek is, lényegen nem változtat, 70-100e ft-os kategória, rtx-et nyilván nem fog tudni
vagy lesz ezek fölött egy 3050, csak akkor nem 70-100e ft-ért ( :

szerk:
tasiadam
ezeket az árakat nem kell még tényként kezelni, nem vásárolhatóak
holnap kiderül ténylegesen mit mennyiért adnak
abból hogy ennyire feltöltötték a shopot és legtöbbnél ár is van, azt gondolom lesz valamennyi készlet és árak is kb ezek lesznek

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86) Yutani


Yutani
nagyúr

160k körül jó vétel, pl a Gainward Alzánál. Ha lesz.

#tarcsad

(#87) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Lehet én vagyok csóró, de egy pénztárcakimélő kártya max 100.000-ig lenne oké. Na jó, legyen 110, az szexibb.
Marad az 570, vagy valami 1000 éves használt sz@r. Nekem ez nagyon nem. :N

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#88) #72042496 válasza RubbishBin (#87) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt írták, hogy pénztárcakímélőbb. Kevésbé marha drága, mint az eddig megjelent nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

(#89) RubbishBin válasza #72042496 (#88) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ja, jogos. Jobb, mintha 250k lenne. Az majd a következő generációban lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#90) arn válasza Chaser (#85) üzenetére


arn
félisten

Ne engem kerdezz, nem en talaltam ki, de ennyi a hivatalos ara.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#91) Pécsi gyerek válasza RubbishBin (#89) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:K :C :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#92) Chaser válasza arn (#90) üzenetére


Chaser
titán

no igen, de egyszerre nem lehet azonos mennyiségű $ és eur egyszerre :N ennyi erővel lehetne ugyanannyi német márka is ((( :
én személy szerint még egy gyártó oldalán sem láttam msrp árat megadni eur-ban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93) arn válasza Chaser (#92) üzenetére


arn
félisten

Mondom... a 2700x, 3080, stb is hasonlo logikaval ment euroban nemetorszagban. Miert lenne az ujabb generacio mas? Foleg, hogy ott linkeltem neked a cikket ezekkel az arakkal.

Nem ertem mit kombinalgatsz az afakkal meg az usa arakkal. Van egy eus (vagy inkabb nemet) ar, az euros orszagokban ekorul erheto el, sot, vmikor az afakulonbseget is benyelik. Pl ausztriaban magasabb, de gyakran a nemettel megegyezo arakon aruljak.

Az usd es euros ar nem feltetlenul ugyanaz, de mostanaban egybeesik.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#94) -=RelakS=- válasza Chaser (#92) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Miért ne lehetne? A cég dönti el, hogy mennyiért szállít, nem? Ha európába annyi euróért, amennyi dollárért usákokhoz, akkor annyi.
Valaki mutatott PS5 árazást, ott ez volt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#95) Chaser válasza arn (#93) üzenetére


Chaser
titán

itt feltétlenül ugyanaz, ezért nem jön ki a matek
nincs kombinálás
vagy x eur valami, vagy x usd
ez a kettő üti egymást, ennyire egyszerű, ha valami x usd akkor y eur
csak úgy lehetséges azonos eur-usd msrp, ha a gyártó átvállálja az átváltás ktsg-ét, de abban nem tudom hol lenne neki a poén

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96) Yutani válasza Chaser (#95) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az USA $400 MSRP azért €400 itt Európában, mert nekünk sokkal jobban megy, mint odaát.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#97) Chaser válasza Yutani (#96) üzenetére


Chaser
titán

:C
zárható ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98) Terek


Terek
tag

Fasza tendencia :DDD A kövi gen már +100k-val többért indít,azt is megmagyarázzák és a sok hülye meg is veszi :DDD Ha ez így megy 1-2 generáció múlva már 500+ lesz egy szaros középkat semmi....Csak észbekap a sok marha és kezdik alábbhagyni a túlárazott szarok vásárlását aztán elindulhatunk lassan visszafelé árban....

(#99) -=RelakS=- válasza Terek (#98) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha ez így megy 1-2 generáció múlva már 500+ lesz egy szaros középkat semmi....

Elnézve az új processzorok árát is, ezen már meg sem lepődnék. Amiből 5 éve tudtál valami jó gépet összerakni, abból ma már csak egy alkatrészre telik :((

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#100) Energie X válasza -=RelakS=- (#37) üzenetére


Energie X
őstag

Ezek mivel nem nagyon van a teljesítményük a 3070 alatt simán lesz kapásból 250k...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.