Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #72042496 válasza -=RelakS=- (#250) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az első Bloodra is, szerintem az volt a legjobb. Létezik belőle remasterelt (Fresh Supply), és akármit mondanak, ezek a régi/újraélesztett cuccok számomra is nagyon királyak modern gépen 4K-ban. :)

[ Szerkesztve ]

(#252) g@norbert válasza -=RelakS=- (#250) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Blood 2 ? Nagyon szerettem, igazi hangulatos kis hentelés volt, a kedvencem a bekötött szemű zombik voltak, akik kiszagoltak messziről, és támadtak :D
Még az első blood volt az igazán hangulatos, és át is vitte ezt a második részre :K
Mindíg is quake fan voltam, a q2 elképesztően jó kis játék szerintem, oda is vertem neki anno 3dfx voodoo 2 12 megás kártyával:C

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#253) -=RelakS=- válasza g@norbert (#252) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Már totál offtopic, de nekem Voodoo 1-em volt egy darabig.
Unreal már olyan követelményeket állított neki, hogy először 512x384-ben játszottam végig :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#254) g@norbert válasza -=RelakS=- (#253) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Az első unreal nagyon ott volt a szeren, de az ut + q3 arena is egy kötelező cím volt persze később, amivel igen sokáig játszottam, de azt már egy asus geeforce 3 ti 200-as kártyával döngettem :DD

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#255) BiP válasza g@norbert (#254) üzenetére


BiP
nagyúr

És (ma találkoztam vele) megint lesz UT. Kíváncsi leszek.

(#256) g@norbert válasza BiP (#255) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Hát arra bizony én is kíváncsi vagyok :K

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#257) -=RelakS=- válasza BiP (#255) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az már 2016 óta "megint lesz", vagy mi. Esetleg kilépett az abandonware állapotból?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#258) BiP válasza -=RelakS=- (#257) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban. Csak ma mobilon valahogy beleszaladtam, azt hittem lesz végre új.
De most megnézve ez tényleg ugyanaz, mint amit pár éve láttam. Azt hittem, felélesztették vagy újrakezdték, de sajnos mégsem :(
Epic Store azt írja, 2014. whááá.

[ Szerkesztve ]

(#259) g@norbert válasza BiP (#255) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Mit találtál róla?
Én csak azt, hogy a Fortinite miatt nincs aktív fejlesztés alatt az ut4....2020 szept. 21 a hír :((( :(( :(
Tudsz valami jó hírt?

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#260) g@norbert válasza BiP (#258) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Ohhhhhhhhhhhhhhhhh.... Kezdtem már örülni... :O

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#261) Pasadena83


Pasadena83
csendes tag

Majd ha kijött a Bloodborne PC-re, veszek uj kartyat :D :D

(#262) HavocS válasza Televan74 (#218) üzenetére


HavocS
senior tag

3050 120-ért 2060s teljesítménnyel nem volna rossz. De akkor már legyen 2660 100-ért RTX nélkül, simán instabuy.

(#263) Memora


Memora
senior tag

A design nagyon szép, ízléses! :C

Fancy quote placeholder

(#264) haxiboy válasza kissit (#194) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem pont ők írtak cikket a nyerészkedésről nemrég? :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#265) Hoffer PC


Hoffer PC
csendes tag

Egy R5 3600/3600x-el tökéletes harmoniában dolgoznának,a következő ár érték arány bajnokok ők lesznek lassan, szerintem.

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#266) g@norbert válasza Sundesz (#200) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Sebaj, lesz ez még olcsóbb egy pár hónap múlva, megéri kivárni aki nem akar ennyit fizetni érte, és addíg még sok gyártó is kiadhatja a minőségi custom termékeit :K

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#267) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

"Pénztárcakímélőbb generációváltást ígér a GeForce RTX 3060 Ti "
Nyilvan ha nem 375 ezer lesz csak 280, mar az is penztarca kimelobb.
Minden relativ.
A ket b betu aggaszt.

#262 : :K

[ Szerkesztve ]

(#268) flashpointer válasza Chaser (#50) üzenetére


flashpointer
őstag

Azert a 3060 naponta fel-fel bukkan felorara a casekingen, a tobbirol ez nem mondhato el : )

(#269) g@norbert válasza flashpointer (#268) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Volt itt hardver eladószámban azért, csak nem mindegy hogy mennyiért :DD
Itt egy jó cikk, garantáltan vérnyomásnövelő a hatása, és egyben elgondolkodtató a jövőt tekintve, ez lehet sajnos bevált gyakorlat is, mivel igen nagy volt a bevétel.... :(((
,, AZ ÚJ HARDVEREKEN NYERÉSZKEDŐK MINTEGY 39 MILLIÓ DOLLÁRT KERESHETTEK AZ EBAY-EN ''
[link]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#270) BiP válasza g@norbert (#269) üzenetére


BiP
nagyúr

A durva az, hogy ezt a +39M dolcsit felárat ki is fizették az emberek. (és ez csak az ebay...)

[ Szerkesztve ]

(#271) g@norbert válasza BiP (#270) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Bizony basszus, hihetetlen lóvéról beszélhetünk, ha azt nézzük hogy közel 39 millió dollárt húztak ki a vásárlók zsebéből a nyerészkedők, és ennek az összegnek hányszorosa lehetett valójában kifizetve pluszban, mivel nem csak az ebay-on ment itt az ipari zsugabugi a hardverekkel, hanem rengeteg helyen ilyen plusszokkal ment a matek 😡😡🤬🤬😠😠

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#272) g@norbert válasza BiP (#270) üzenetére


g@norbert
aktív tag

A mégdurvább meg az, hogy mivel nagyon sokan kifizetik a komoly plusz pénzeket a nyerészkedőknek, így gyakorlatilag egy folyamatos új helyzetet teremtenek evvel, amivel a vevők szivatják a vevőket, és legalizálja azt a gyakorlatot, hogy minden kereskedő durva haszonnal fog árulni, mivel úgy is megveszik a nyerészkedőktől kétszer annyiért, vagy még drágábban, akkor miért ne szegény kereskedő keressen rajta...
Arról meg ugye nem is beszélve, hogy a gyártó sem lesz ugye olyan naív és hülye, hogy hagyja, más húzzon mégegyszer annyit az ő termékén, inkább majd ő adja drágábban, de ez ugye egy mókuskerék, mert erre is rá fognak tenni még keményen a nyerészkedők, mivel biztosan megveszik :)) :DD
Szép lesz ez így, evvel csak a vásárlók buknak, de nagyon, akár az új, akár a használt piacot nézzük. :)) :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#273) BiP válasza g@norbert (#272) üzenetére


BiP
nagyúr

Így van. A vevők maguk tartják életben a rendszert, ezzel etetik plusz embert feleslegesen, és szivatják a többi vevőt.
De mivel mindenki magára gondol, és nem rendszerben gondolkodik, így a nepperek eladók malmára hajtják a vizet.

(#274) g@norbert válasza BiP (#273) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Ez az egész mókuskerék sztori úgy szánalmas ahogy van, ez mindenképpen valamilyen szabályzásért kiállt, röhejesek, és felháborítóak ezek az árak.
Nemrég még ment a magyarázás a hardveraprón, hogy mit képzel az, aki egy használt Gtx1070 kártyáért elkér 70ezret,mert annyit nem ér gari nélkül, most meg ha felkerül egy minőségi custom 1070es 90ezerért, kis idő múlva már jégen is van 🤣🤣🤣🤣🤣
Erről ennyit hölgyeim és uraim, mondtam én hogy lesz ez még drágább is, ment is a lázadás keményen :C :DD

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#275) gbors válasza g@norbert (#274) üzenetére


gbors
nagyúr

Ez csak addig mehet, amíg alacsony a készlet. OK, hogy a 39M USD soknak hangzik, de miután sokezer dollárokért lehetett az eBay-en látni kártyákat, ez azt jelenti, hogy mondjuk 5e és 20e db közötti mennyiségről beszélünk, ami azért egy videokártya launch tekintetében nem nagy mennyiség. Ha lesz rendes ellátás, akkor szabályozódni fognak az árak is - senki nem fog 5000 USD-t adni egy 3080-ért.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#276) g@norbert válasza gbors (#275) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Értem, de ez az összeg ,, csak '' az ebay-on volt :))
Itt azért ne felejtsük el, hogy jövőre minimum 4 hónapot mondtak a legkorábbi készlet stabilitásra, ami még rengeteg idő egy launch utáni készlet hiányt nézve,és ez az idő a legoptimistább előrejelzés, ha minden tökéletesen összejön nekik :DD
Így már azért mindjárt más a leányzó fekvése, ha már arról beszélünk hogy egy laza készlethiány az új termék indítása után közvetlenül minimum fél év :DD
Értem én hogy ,, Ha lesz rendes ellátás, akkor szabályozódni fognak az árak is ", csak azért ez nagyon gáz szerintem, hogy erre még kb fél évet kell várni(!!!) , és az még jobban borítékolható, hogy ez a nyerészkedés ezek után rendszeres lesz, mivel sokan veszik kétszer annyiért is :DD

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#277) gbors válasza g@norbert (#276) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, tudom, hogy csak az eBay - a mennyiségi becslés is arra ment. Egy ilyen launch milliós nagyságrendű kártyát jelent, tehát az egész 1%-áról beszélünk. És persze csábító az early adopterekkel ekkora felárat fizettetni, de ha a széles vásárlóbázist nem szolgálják ki épeszű időben, épeszű árakon, akkor a széles vásárlóbázis fele esetleg meg talál szűnni. Ez akkor is igaz, ha független scalperek húzzák be a profitot, és akkor is, ha az valahogy visszajut a gyártóhoz. Az első eset egyértelműen káros a gyártónak, úgyhogy vélelmezem, azon lesznek, hogy ilyen ne túl gyakran legyen.

És ja, persze, hogy gáz, hogy rendes ellátásról 6 hónapos nagyságrendben lehet beszélni. Utólag visszatekintve kellett volna az NVIDIA-nak is egy pipecleaner chipet csinálni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#278) petimbo


petimbo
tag

Sziasztok. Na, hát az árak és a kínálat mennyisége az új kártyákkal kapcsolatban akkor fog változni ha jön a világvége. Az én drága öreg 1060asommal 38-45 fps-t kapok átlagban a Cyberpunk-nál alacsony beállításokon. Nem semmi. A hőmérséklete 65 foknál nem volt több, a gépházamban ugyanis a Noctua ventik forgószelet csinálnak. :DDD :K

(#279) g@norbert válasza petimbo (#278) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Fognak az árak csökkenni, csak szerintem legrövidebb időn belül jövő nyáron, és majd akkor kiderül, hogy mekkora lesz a választék, és mennyit esnek az árak, addíg én is az 1070es kártyával tolom, de ha az árak még nyáron is ,, nekem magasak " lesznek, akkor valószínűleg simán ki fogok tartani jövőre az 1070essel fullhd felbontás mellett, és csak 2022-ben lesz érdemben kártyacsere, nem vagyok hajlandó többszázezerért venni kártyát 1080p - re, idővel biztos hogy lesznek jó árban jó kártyák, az idő nekem dolgozik 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.