Hirdetés

2021. március 3., szerda

Gyorskeresés

(#1) _ocsisajt

_ocsisajt
őstag

Pofátlan kérdés lenne, ha az olcsó szegmensbe igyekvő termékről megkérdezném, hogy van DRAM cache? :B

tl;dr: ENFP-T :D | proud catdad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2) Ciccuka válasza _ocsisajt (#1) üzenetére

Ciccuka
addikt

Nem hinném.

[link]

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#3) taylor200

taylor200
csendes tag

És ez mitől olcsó? 1TB-os SSD-je szinte minden gyártónak van ennyiért. 100 dollár, ami ugye nálunk egyenlő a 100 euróval, amire jön az áfa és már 40.000 Ft felett járunk... Vagy valamit rosszul számoltam?

(#4) Ciccuka válasza taylor200 (#3) üzenetére

Ciccuka
addikt

Drágulás jön azért. :D

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#5) antikomcsi

antikomcsi
veterán

Zadak? :U

Hol bujkáltak? Nem is hallottam róluk eddig.

(#6) KROK640

KROK640
senior tag

512GB, 57 usd, alig több mint 16000ft, de ez mire ideér simán lesz 22-24 ezer ft :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#7) KROK640 válasza taylor200 (#3) üzenetére

KROK640
senior tag

Ez az én nagy bajom is.
Ami USAban 100USD az már Euban 100 eur (senkit sem zavar a +22-27% különbség amivel az EUban drágább, erre MO-n még jön az extra hatalmas Áfa és a sokkal gyengébb bevétel és az olcsó SSD is komoly kihívást kezd jelenteni ... :( )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#8) Melorin válasza Ciccuka (#4) üzenetére

Melorin
addikt

Nem az volt még nemrég a hír, hogy olcsóbbak lesznek az SSD-k a felgyülemlett chipek miatt?

(#9) _ocsisajt válasza Ciccuka (#2) üzenetére

_ocsisajt
őstag

Lehet én nézek más tévét, de én nem látok DRAM cache-re utaló jeleket! :B

tl;dr: ENFP-T :D | proud catdad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#10) nubreed

nubreed
veterán

Velem van a baj, hogy életemben nem hallottam még eddig erről a Zadak márkáról? Ezek kik, új szereplők a piacon vagy régi motorosok?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#11) Duree

Duree
veterán

Lehet , hogy nem vagyok tájékozott ,de sohasem hallottam erről a márka névről. Ez a termék ígéretesnek tűnik, persze többet kellene tudni róla. Ezek a dollár árak mire elérnek hozzánk jó 50 százalékot nyomnak az áron.

[ Szerkesztve ]

duree54

(#12) Robitrix

Robitrix
aktív tag

Hát utolsó belső SSD amit vettem egy Samsung 1 TB-os Samsung 870 QVO volt, aminek hasonlóak a paraméterei. Most is kapható 33-43 ezer közti áron.
Ha a cikkben szereplő meghajtó 1 TB esetében 100 dollár, akkor az mire nálunk megjelenik a boltban lesz 40 ezer felett. Inkább veszek egy nevesebb gyártótól 33 ezerért.... Egy Samsungnak mégis csak jobb a neve SSD terén, mint azt eddig nem gyártó cégnek....
vagyis egyáltalán nem nevezném olcsónak.

(#13) gbors válasza taylor200 (#3) üzenetére

gbors
nagyúr

Igen, rosszul - 2x számoltad az ÁFÁt, ugyanis attól lesz a 100 USD-ből 100 EUR mondjuk Németországban. Itthon a magasabb ÁFA miatt a 100 USD-ből 39000-40000 HUF lesz. És valóban, ez annyira nem olcsó, sőt.

"Your motto was in god we trust all others pay by cash"

(#14) Dr. Akula válasza Robitrix (#12) üzenetére

Dr. Akula
nagyúr

Az QLC, ez meg itt TLC, még ha cahce nélkül is.

(#15) Ciccuka válasza _ocsisajt (#9) üzenetére

Ciccuka
addikt

Én se látom. ;]

🏎️ 🏁

(#16) waverider

waverider
senior tag

ugy orulnek ha valami ujabb kulso csatlakozasi lehetoseggel is kihoznak ezeket
mint anno a mini usb - sata2 kombosak voltak es nem kellett hozzajuk kulon haz
lehuzta a hot swap -rol a jomunkasember azt mar lehetett is nyargalni vele
a celallomason meg csak usb-n keresztul feltoltuk a cuccot rola

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17) Riky965

Riky965
újonc

Sose hallottam ezt a márkát még de más ssd-t is lehet már kapni ilyen áron..meglátjuk

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.