Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ez azoknak lehet majd jó igazán, akiknek már évek óta van Ps+ szolgáltatása, mivel a kütyű támogatja a meglevő PS3, Ps4 és Ps Vita felhasználói profilokat. Akinek már pár éve van előfizetése az így temérdek játékot le tud majd szedni a gépre és tudja azokat használni. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2) RangerFox


RangerFox
veterán

Egy kicsit borsosra sikerült az ára, még tavaly valami 20k-ról beszéltek.. :) A Vitának annyi, a Sony meg próbálja kisajtolni belőle, amit még lehet.. A TV-re kötés jól hangzik, nincsen kizárva hogy egyszer ne vegyek egyet itthonra a Vita mellé. :)

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Cloudból streamelhető ps2/3/4 játékok alap gép nélkül, és máris jobban hangzana. ;]

Amúgy a psp-nek nem kártyái, hanem lemezei voltak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) F34R


F34R
nagyúr

Erekes koncepcio, ahogy Edenyke irta a cloud drive steam megnyerobb volna. ;]

(#5) davidsone


davidsone
addikt

Nem rossz elgondolás de így ebben a formában ez egy rakás rőzse ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) szilchi válasza RangerFox (#2) üzenetére


szilchi
őstag

Amerikában 100 $,itt 100 €.Ezért kerül ennyibe.Kár,hogy nincs az alapcsomagban controller és memória kártya.Azokkal együtt (+10 K ) már sok árban.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#7) BabMester válasza szilchi (#6) üzenetére


BabMester
senior tag

Pláne ha hozzá vesszük, h ez gyárilag bele lesz építve a jövőre érkező Sony tv-kbe.. :)

(#8) Garada


Garada
őstag

Nem érzem a késztetést arra, hogy nekem szükségem lenne egy ilyenre. A sima konzolom bőven elég mindenre.

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most már megy a cloud streaming PS4-en (és Vita TV-n) idehaza is?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) CocooN-z válasza Zirowe (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nevezz maradinak, de nem akarom azt a gaming korszakot megélni hogy van egy accom, megveszem digitálisan a gamet és játszom vele csak a TV-n. Oké Steam (kb 100+ címem van) dettó, de az alá én magam építek vasat :U

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha jól értem akkor a streamelési funkciót leszámtva itthon nincs sok haszna.
Egyébként így 2015 küszbén egész vicces azt olvasni hogy valamiben 512 MB RAM van. :U

All→M8

(#12) ldave


ldave
félisten

Ha a digitális PS2 játékokat is vinné, vennék is egyet. Gondolom a PS1 és PSP játékok futtatására képes.

A Slime draws near! Command?

(#13) RangerFox válasza callmeakos (#11) üzenetére


RangerFox
veterán

Vicces, de a Vita így is stabilabb mint egy Galaxy S5, pedig abban több Ram van.... :)
ldave: A store-on megvásárolható digitális tartalmakat, amik kompatibilisek vele, azt lejátsza. Tehát igen, a PsOne és PsP játékok többségét lejátsza.

[ Szerkesztve ]

(#14) Gebriel


Gebriel
veterán

Jó kis kütyü.

(#15) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hurrá! Nézhetünk a pléjsztés-ön tévét. Vagy tévét a pléjsztés-ön.

(#16) haxiboy


haxiboy
veterán

PSP-s kártyák? UMD?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Seikai


Seikai
aktív tag

Most akkor ez képes lesz az összes ps vitára letöltött gamemet játszani amit ps+ -on keresztül szereztem meg?

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#18) ldave válasza Seikai (#17) üzenetére


ldave
félisten

A cikk ezen mondatából számodra mi derül ki a kérdéseddel kapcsolatban?

"A PlayStation Vita játékok futtatása egy érdekes lehetőség, azonban nem szabad elfelejteni, hogy a DualShock 3 és DualShock 4 kontrollereket támogató eszköz az érintőkijelző és a tapipad hiánya miatt nem képes minden Vitára írt játékot futtatni"

A Slime draws near! Command?

(#19) Mister_X válasza Seikai (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt szépen ki lehet csemegézni, hogy mi megy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) wannnabeees válasza Mister_X (#19) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Vita_games

(gondolom erre a linkre gondoltál(?!) a tiéd törött)

[ Szerkesztve ]

(#21) BabMester válasza ldave (#12) üzenetére


BabMester
senior tag

Ps1+ps2+ps3+psp+egyes ps vita (+ps4 játékok streamelve, ha van ps4 a másik szobába, pl háló vagy gyerek, elég a nappaliba egy ilyen h tudj ott is jatszani..) játékokat tud futtatni :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Bocha válasza haxiboy (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nincs rajta UMD slot. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) saelin válasza RangerFox (#13) üzenetére


saelin
veterán

És mit ki lehetne hozni belőle, ha egy mostani csúcs soc izzana alatta. 2 gb rammal és minimum hd kijelzővel... Ah... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24) dom1n0 válasza saelin (#23) üzenetére


dom1n0
aktív tag

a driveclubot játszottam a vitán hétvégén, eszelősen néz ki rajta, brutál :)

(#25) RangerFox válasza saelin (#23) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért az első genes Vita Oled panelja simán leveri az LCD paneles telókat, de még a HD IPS kijelzőket is a középmezőnyből.. A RAM szerintem nem limitáló dolog, így is meg tudsz nyitni egyszerre hat progit (1 játék+ 5 egyén pl YT, Skype stb.) Még a grafikus gyorsító is tűrhető, ami már nagyon gyengus, az a procija...

(#26) perge666


perge666
veterán

Na ezt vajon mìért kellett kiadni?
Túl sok Vita maradt készleten,szétkaptàk,bedobtàk egy dobozba és vàrjàk hogy mindenki ilyet vegyen.

(#27) Duree


Duree
veterán

Nagyon korrent kis cucc lett belöle.Szinte biztosan fogok venni egyet.

duree54

(#28) Mister_X válasza perge666 (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Funkcióját tekintve (a világ jobbik felén) egy kategóriában és árban van az Apple és az Amazon TV-s megoldásaival. Itt meg hatalmas fegyvertény, hogy másra is jó - viszi a Vita-s címek túlmyomó többségét, nosztalgiázhat az user PS1-es és PSP-s címekkel (meg a HD remasterekkel, mint Jak & Daxter, Sly Cooper, God of War, Final Fantasy X, stb.) és erősen kooperatív PS4-el: akinek van a lakásában két TV, annak elég az egyikre a PS4-et, a másikra meg a PSTV-t kötni és mindkettőn tud PS4-gyel játszani. Plusz ott van a PSNow, ami usákéknál elvileg már megy és a PSTV is képes (lesz) fogadni a Now streamjeit. Akinek jó nete van, az negyedannyiért megúsz egy PS4-et, ha így nézzük.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) agabe válasza Mister_X (#28) üzenetére


agabe
addikt

PS4-et azert nem uszik meg, mert PS3 jatekok erhetok el a NOW-ban.

(#30) perge666


perge666
veterán

Na vett valaki???

(#31) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A pénz meglesz egy PSTV + DualShock 4 + memkari + legalább egy game (KZM) árára, de mindig ott motoszkálna bennem, hogy ennyiért PS3... amíg itt nem megy a Now, addig ez tényleg egyfajta úri mulattságnak tűnik - PS3-al szembe csak a Killzone: Mercenary-t, Final Fantasy X & X-2 HD-t, Borderlands 2-t, Persona 4 Goldent tudom állítani, előbbire meg azért olyasmik is vannak, mint Final Fantasy XIII trilógia, Borderlands: Pre-Sequel és a majdani Persona 5.

Nehéz szülés lesz ez :U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) szilchi válasza Mister_X (#31) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem is ez a bajom.Ennyi pénzért egy PS3-at lehet venni.Az meg tudja a PSP/PS1 játékok mellett a PS2-s játékokat is.Én speciel egyenlőre le is mondtam róla.Majd ha lesz a Now...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33) Mister_X válasza szilchi (#32) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért még nem mondtam le róla, mert mozgatja a fantáziámat, csak tényleg az bassza a csőröm, hogy tényleg vehetnék helyette sokmindent, sőt, nem is lenne szabad semmit se vennem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34) Gebriel válasza szilchi (#32) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik PS3 tudja a PS2 jatekokat?

(#35) perge666 válasza Gebriel (#34) üzenetére


perge666
veterán

Mind.
Online le lehet tölteni/megvàsàrolod/ Storebol.

[ Szerkesztve ]

(#36) Mister_X válasza Gebriel (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A 20/60GB-os példányok tudják olvasni a PS2-es lemezeket, minden más a Store-ba felnyomott Classicsocra (vagy mi a PS2-es motyók elnevezése) van utalva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) Gebriel válasza Mister_X (#36) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt tudom, de inkabb irnam azt hogy "tudta'k". Nem hiszem, hogy sok mukodokepes db maradt a 20/60GB-os PS3-bol.

(#38) perge666 válasza Gebriel (#37) üzenetére


perge666
veterán

Egyik ismerôsômnek van egy eléggé megkìmélt 60GB-os verzió.....

(#39) Because


Because
őstag

félreértések elkerülése céljából ez akkor magában mit tud? digitálisan letöltött ps1/2 vita játékok futtatása?

[ Szerkesztve ]

(#40) perge666 válasza Because (#39) üzenetére


perge666
veterán

A port azt nagyon jòl megfogja. :))

(#41) Because válasza perge666 (#40) üzenetére


Because
őstag

hát örültem volna ha pár bunyós, god of war stb. címmel játszhatnék a tv hátuljára felragasztott kütyüvel, de nem tiszta a kép mire képes ez most önállóan...

[ Szerkesztve ]

(#42) Mister_X válasza Because (#41) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Speciel a God of Warból (1 és 2) van natív port, a PSP-s részek is kapni fognak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43) perge666


perge666
veterán

Làtom nagy népszerûségnek örvend a kütyü. :DDD

(#44) Mister_X válasza perge666 (#43) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert? Minden tulajnak az "ekkortól megvásárolható" hír topicjában kellene lennie? Én fizetéskor nagy a valószínűsége, hogy veszek, hacsak nem rondít be egy SSD vagy Steam Sale.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) perge666 válasza Mister_X (#44) üzenetére


perge666
veterán

Te ilyen kütyük közül mit nem tervezel venni? :DDD :DDD

(#46) Sirandrish válasza perge666 (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Mister_X válasza perge666 (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van amit eddig nem vettem meg a tervezett dolgok közül, ami nem hat számjegyű árcédulával van szállítva? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48) perge666 válasza Mister_X (#47) üzenetére


perge666
veterán

Ezt te tudod,és a te dolgod.
Jó jàtékot a PS TV-hez,és az élménybeszàmolòt majd el ne felejtsd ha meg lesz.

(#49) Mister_X válasza perge666 (#48) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem fogom, már csak olyan apróságok kellenek, mint hangfal és átalakítók, meg nem ártana 1-2 játék is, memkari, miegyéb~ :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50) Beri78


Beri78
őstag

Nagyon jó kis szerkentyű.
Nekem arra kellene, hogy ps3-mal tudjak másik tv-n is játszani(ahova ez van bedugva)...vajon jön hozzá ilyen csomag? Vagy ezt már alapból tudja?

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.