Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jól hangzik. Jó lenne tudni, mit tud a WIFI-je.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) hyperspace válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

voilà

[link]

[link]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) Jim Tonic válasza hyperspace (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A gyakorlatban. :)
A legtöbb hasonló kütyü néhány MB/s sebességre képes, ami nagyon sokszor kevés. Ezeknél az a legjobb, ha vezetékes a hálózat. Főleg, hogy nincs is az antennának hely.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) SkyLine3000 válasza hyperspace (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez mid szép és jó, de majd használat közben derül ki, h mire képes. ac-ac wifi közt is van különbség. Nem is kicsi.
Tapasztalat... Ha tényleg ki akarod használni mondjuk az ac-t, legalább 30-40ezres routert kell venned... Itt sem kelle csodát várni.

[ Szerkesztve ]

(#5) hyperspace válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


hyperspace
őstag

(#3) Jim Tonic a gyártó nevében is szeretnék tőletek elnézést kérni :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

A Wi-Fi kényelmes lenne, de az ingadozó sebesség miatt én a vezetékes GbE mellett törtem lándzsát. Kár, hogy sok dobozon nincs is Ethernet.

[ Szerkesztve ]

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A design tetszik, a többi meg kiderül ha lesz teszt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) berVi


berVi
senior tag

Kivalo otlet, ugyis olyan rohadt jol teljesitett idaig az Android TV, mindenki erre vagyik.

(#9) berVi válasza #72042496 (#6) üzenetére


berVi
senior tag

Normalis AC router es stick mellett rohogve hozhato a stabil 100 Mbps.

(#10) #72042496 válasza berVi (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vagy nem, ha terheltek a frekvenciák vagy külön helyiségben vannak az eszközök. 100 Mbps amúgy is kevés pár filmhez.

Az Android TV-vel egyébként nincs különösebb baj, normális hardvert kell tenni alá. Ilyen kis stickből sokat mondjuk nem nézek ki.

[ Szerkesztve ]

(#11) SkyLine3000 válasza hyperspace (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Lehet, a végén a gyártónak kell bocsánatot kérni, mert hiába az ac, egy kalap szrt sem fog érni. :D
Persze ne legyen igazunk...

(#12) azbest válasza #72042496 (#10) üzenetére


azbest
félisten

Az amlogic s912 röhögve kiszolgálhatja az androidtv rendszert. A mi box3 nemzetközi változata az előd s905x -re épül, az is androidtv rendszerű.

Ha esetleg a wifi nem lenne ideális, könnyen kapni pár dolcsiért usb-lan adaptert, van olyan, aminek a támogatása a legtöbb android eszköz kernelében benne van. Már, ha az a micro-usb nem csak táp bemenet.

Szerk:
ja, hogy ehhez is adnak olyan adaptert, mint a chromecast ultrához, amin van lan csatlakozó is (beépített usb-lan adapter)

(#4) SkyLine3000
amúgy már terjednek az olcsóbb ac-s eszközök. 10eft körül már lehet találkozni velük. Például a mi router 3 (eu) vagy kínai webshopból az újabb, erősebb 3g változat (de az kínai nyelvű alapból, viszont gigabit a lan része). De a szokásos márkákból is van sok 866-os változat 15 körül. Az 1300as módot sok kliens sem tudja. szerk: eh az a gagyi 100as lan rész mindig megtéveszt a routereknél.

[ Szerkesztve ]

(#13) #72042496 válasza azbest (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az a Mi Box tetszik nekem, el-elgondolkodtam rajta, aztán nem az lett végül. Egy ilyen adapterrel mekkora sebességet lehet kb. elérni egy S905/912-es dobozon?

[ Szerkesztve ]

(#14) azbest válasza #72042496 (#13) üzenetére


azbest
félisten

annó kimértem mi boxon speedtesttel (azonos szerverrel). Normális fajtákkal 90 felett megy a 100as adapter:
[link]

Az, hogy melyik adapter támogatott, az a firmware-től függ. A miboxon is később jött be a bővebb támogatás. A kiforrott asix chipseteseket szokták kezelni, tippre olyan lehet a gyári adapterben is ennél az eszköznél is. Ha gigabites adaptert köt rá valaki, akkor 200 megabit körül esélyes.

A mi boxra sajnos még mindig nem jött ki a hivatalos nougat, bár nem esélytelen, mert zárt béták rendszeresen készülnek.

[ Szerkesztve ]

(#15) SkyLine3000 válasza azbest (#12) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Lehet, hogy terjednek, de ha valóban ki akarja valaki használni az ac előnyeit és kell a 2,4 és az 5ghz is, akkor nem 10000pénzért kell venni wifit. Ráadásul ebben az árkategóriában elég sok gond is van velük. Akartam egy ilyen wifit, elég sok hsz-t olvastam a témában és letettem a 10ezres ac-s wifikről. Amúgyis jönnek az ax-es cuccok. Azok majd talán lenyomja kicsit a normális ac-s wifik árát is.

(#16) Hg3X


Hg3X
tag

Nem tudom, én már igazából TV-t sem használok... ;]

Jeff who??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.