Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

3000 mAh fölötti akkumulátorral

Ez azért nem kis visszalépés lenne :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Caaabi


Caaabi
senior tag

Eddig nem Exy 5433 ról volt szó ?

(#3) dsr


dsr
senior tag

Kíváncsi vagyok már rá :)

(#4) halkow


halkow
őstag

Inkább 4000-5000mAh el Produkálna jó eredményt

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Garada válasza dsr (#3) üzenetére


Garada
őstag

Én is nagy kíváncsisággal várom már. :D

(#6) Luck Dragon

Várjuk-várjuk :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) B1T3 válasza jacis (#1) üzenetére


B1T3
addikt

A 3300 mAh is 3000 fölötti, és nem visszalépés. :D Mindenesetre minél nagyobb a kapacitása, annál jobb, engem nem zavarna +1 mm, ha emiatt egy olyan akksit raknak bele, hogy csak elismerően bólogatni tudok.

(#8) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szerintem az ég világon semmi újdonságot nem fog mutatni.

Szvsz.:

- Hoz egy picit átalakított formavilágot, hulladék anyaghasználattal szokás szerint, ugyan úgy mind az utóbbi Samsungok, picit más kerekítésű sarkokkal
- Lesz egy 5.7-5.9col-os amoled QHD kijelzője, mert ez elvárható
- A leírt Snap805 + Exynos, már tudjuk.
- Az S5-ben bemutatott "fantasztikus" ujjlenyomat érzékelő meg pulzusmérő.
- Aksi 3200-3300 mAh körül
- A szokásos toll + szoftveres extrák.

Oszt ennyi.

De ne legyen igazam, talán végre forradalmasítanak mondjuk a 3 oldalas kijelzővel. Nem fognak úgyse..

(#9) Caaabi válasza -FreaK- (#8) üzenetére


Caaabi
senior tag

Írtak eleinte még IP67 et is, bár mostanában lemarad minden cikkből...Volt szó az újlenyomat olvasó home gombba integrálásáról is, véleményem szerint ez a kijelző alján taperolós elég gagyi, hamarosan kiderül, kíváncsian várom hogy erre váltok e Note 3 ról vagy valami más után kell nézzek.. :)

(#10) Bilux válasza -FreaK- (#8) üzenetére


Bilux
veterán

Ez a hivatalos

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11) Rick4


Rick4
félisten

Javítsd, kérlek: nem a phables ábra mellet

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#12) kengyel


kengyel
nagyúr

Már nagy a szele, reméljük jó is lesz .

kengyel

(#13) joey04


joey04
titán

Arra leszek kíváncsi, hogy az akksi hogy bírja majd a QHD kijelzőt. A Note 3 briliáns időket tudott nálam. A kijelző méretét most szerintem nem növelik, marad 5.7", a ház mérete sem fog így változni szvsz, a vékonyságot meg nem fogják beáldozni sajnos az üzemidő kedvéért, így aztán az akksi mérete sem fog növekedni szerintem. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Rick4 válasza joey04 (#13) üzenetére


Rick4
félisten

Mik voltak azok a brilliáns idők?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#15) Dr. X válasza Bilux (#10) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Nincsen olyan, hogy hivatalos! Ettől függetlenül biztosan ez lesz.

(#16) WilSonn válasza joey04 (#13) üzenetére


WilSonn
csendes tag

A briliáns időkre én is kíváncsi lennék! Köszi

"A jó ízlés egyszerű dolog, csupán a legjobbat kell választani mindenből" (O.W.)

(#17) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Note 3-ról nem lesz értelme váltani de ettől még jó készüléknek ígérkezik!Tuti nem lesz több oldalas kijelző,de szerintem pulzus mérő sem!Ez ebbe a "telefonba" nem való!Ettől még ujjlenyomat olvasót belerakják...

(#18) bajaki válasza Bilux (#10) üzenetére


bajaki
őstag

Hát kíváncsi leszek. Sejthető, hogy valami "ilyesmi" lesz. Annyi biztos, hogy nem aprózza el a Samsung, biztosan ütni fog.

(#19) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehet hogy erre váltok? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) 1697


1697
tag

Note 3 Gear 1 csere...azonnal ahogy kijön...aztán 1 évig csend ismét-))

(#21) maximilian4 válasza -FreaK- (#8) üzenetére


maximilian4
addikt

Te fogtál már a kezedbe pl egy note3-at? Nekem volt egy ismerősöm aki állandóan szidta h jajj samsung mekkora fos szar, hulladék anyaghasználat, fos dizájn stb. mikor meglett odaadtam neki hogy akkor nézze már meg és mondjon véleményt. Utána egyből le akarta rá cserélni az xperia z1-et.. :)

Maxi

(#22) Giorgio1313 válasza -FreaK- (#8) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ilyen alapon senki nem újít. IPhone is csak nagyobb kijelzővel jön meg jobb kamerával. Windows Phone csak több csempével. Minden csak...

(#23) Maranello74 válasza Giorgio1313 (#22) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Egy laggoló g3-nál csak jobb lesz.

(#24) joey04 válasza Rick4 (#14) üzenetére


joey04
titán

az tény, hogy a note 3 hozta a riválisok között a legjobb üzemidőt, a g2 volt csak jobb néhány esetben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) -FreaK- válasza Giorgio1313 (#22) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem is igazán az innovációk hiányával van bajom, ezt tényleg nehéz összehozni.
Csak azt kifogásoltam hogy semmi izgalmas nem fog történni a bejelentéskor, kár is erre várni, a kiszivárgott infók alapján már a hardver is ismert, úgyhogy innentől semmi újat nem fognak mutatni, vagyis azt hozza ami elvárható és kitalálható, semmi egyéb. De ahogy írtam is: szerintem. Inkább ne legyen igazam.

(#21) maximilian4: a bőrutánzó műanyagra és a krómmal bevont, fémet utánozni próbáló, műanyag keretre gondolsz? Nem, azt még nem fogtam a kezemben.

(#23) Maranello74: Ne trollkodj és kelts flamet-t légy szíves. Pár hét elteltével már vaj sima egyébként, bár ez gondolom téged nem érdekel, és csak a saját hülyeségedet szeretnéd fújni, újra és újra.

[ Szerkesztve ]

(#26) -FreaK- válasza -FreaK- (#25) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lejárt:
Mielőtt nekem estek hogy én is csak flamelni próbálok: a Note 3 szerintem egy remek, jól sikerült készülék, Samuéktól a legjobb az utóbbi pár évben, de a 3ft-os anyaghasználatot és a végletekig elcsépelt formavilágot nem tudom megbocsájtani egy flagship-nek.

(#27) Maranello74 válasza -FreaK- (#25) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Mi vaj sima?
Attól, hogy Te nem tudod elviselni még nem kell kajabálni!
Bántottalak én téged?

[ Szerkesztve ]

(#28) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos időben kell kezdeni a reklám hadjáratot. ;) :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) Dealer95 válasza joey04 (#24) üzenetére


Dealer95
őstag

Akkor az LG G Flex is jobb üzemidőban, mert az a G2-nél is többet bír (3500mAh).

Kíváncsi leszek hogy ebbe a Nóta 4-be mit raknak.

[ Szerkesztve ]

(#30) -FreaK- válasza Maranello74 (#27) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mi vaj sima?
A G3 akadozásával kapcsolatban írtál, erre válaszoltam. A G3 vaj sima (most már).

Mit nem tudok elviselni? A hülyeséget amit írtál azt tényleg nem, bocsánat érte.

Hogy bántottál-e? nem azt nem. Csak a G3 topicban is megmutattad mennyire szereted a Samsungot és mennyire utálod a G3-at (úgy hogy nem rendelkezel vele), így kicsit piszkálja a csőröm ha tovább trollkodsz.

[ Szerkesztve ]

(#31) Maranello74 válasza -FreaK- (#30) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Te talán rendelkezel valamilyen samsunggal? Vagy csak feszkózni jöttél?
Nem útálom a g3-mat,csak nem az esetem.
Hameg már nem laggol(neked elhiszem) akkor örömésbódottá.
Abszolút jónak tartom a g3-mat, annyira hogy csak azért nem "rendelkezem" vele mert az elején nagyon lehúzták a fogyasztását meg a hardvert okolták a laggolásért.

[ Szerkesztve ]

(#32) -FreaK- válasza Maranello74 (#31) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szerk.: látom te is szerkesztetted, így akkor nem szóltam.
Igen, mind a laggolást (98%-ban) mind a nagy fogyasztást sikerült javítani mindössze pár hét alatt.

Befejeztem! :) (többiektől bocsi!)

[ Szerkesztve ]

(#33) Maranello74 válasza -FreaK- (#32) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Nyugi csak lassú voltam.

(#34) Maranello74 válasza -FreaK- (#32) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Mennyit javult az akku idő?

(#35) -FreaK- válasza Maranello74 (#34) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az F verziótól a másfélszeresére minimum , azóta még egy kicsit nőtt, majd legutóbb a J-vel talán kicsit csökkenhetett mert fix 60fps-el megy az UI, viszont így simább a felület.

(#36) Maranello74 válasza -FreaK- (#35) üzenetére


Maranello74
aktív tag

No fene!
Azt mondom, hogy az androidos felső kategóriában ez a két igazi alternatíva.(s5--g3). Elnézést a többiektől.

Örülök ha így van mert legalább az lg bebizonyitotta, hogy ezt a kijelzőt sem gond meghajtani.
Gond kipipálva.

[ Szerkesztve ]

(#37) fairi válasza Bilux (#10) üzenetére


fairi
addikt

exynos 5433-ban kételkedek.
64 bitben adnék ki a távol-keleti verziót és sima 32 bitesben az európait???? :F
Mondjuk az lehet hogy le fogják butítani exynost hogy ne legyen nagy különbség. :B
Egyáltalán a cortex -A57 már gyártásba került?

(#38) azopi74 válasza fairi (#37) üzenetére


azopi74
addikt

"Egyáltalán a cortex -A57 már gyártásba került?"

Tömeggyártásba még nem, de GloFo már gyártja az AMD-nek az Opteron A1100 devkiteket 28 nanon.
Elvileg idén év vége felé/jövő év eljén várható a qcomm snapi 808 és 810 tömeggyártásának beindulása is a TSMC 20 nanos gyártósorain.

(#39) Giorgio1313 válasza -FreaK- (#25) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ebben igazad van épp ezért leszek kíváncsi a g flex 2 re:) Amúgy lagg meg ezekkel kapcsolatban szerintem manapság ha valaki felső kategóriát vesz nagyon már nem tud félrenyúlni. Persze mindenhol vannak apró hibák de bőven lehet velük élni. Most egy s5öm van sok év IPhone és BlackBerry után és így több hónap használat után nagyon megszerettem

[ Szerkesztve ]

(#40) nagylaci6417 válasza -FreaK- (#30) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mindenhol ezt csinálja. Nem kell vele foglalkozni. bele van buz..va a Samsungba. Szerintem már rá is csapta a kijelzőre

[ Szerkesztve ]

(#41) jacis válasza Bilux (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

A 4GB ram nem semmi :Y
Jó lesz :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) Maranello74 válasza nagylaci6417 (#40) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Keményen tolod kislány!

(#43) nagylaci6417 válasza Maranello74 (#42) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Hahahahaha.gondolom a 3.5 is belefér a méreted.

(#44) Maranello74 válasza nagylaci6417 (#43) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Az előbbi hozzászólásod kicsit személyeskedő volt.
Megint nem én kezdtem.
Mit vártál mókuci?

(#45) nagylaci6417 válasza Maranello74 (#44) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

El mondom miért. Minden fórumban minden telefont lenézel belekötsz mindenkibe, mindenbe, csak a Samsung a király. Nekem is volt samsungom note2.egy borzasztó szemét egy telefon. Bár csak soha nem vettem volna. Baráti körbe is van egy pár s4 s5 apró gondok pedig folyamatosan jönnek elő. A tw meg ne is beszéljünk annál minden jobb . A Samsungba egyetlen egy dolog ami nagyon tetszik a háztól házig garancia. kell is mert a sajnos sűrűn kell használni.

(#46) Maranello74 válasza nagylaci6417 (#45) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Csak szembemegyek az idétlen trollkodással(ezért regeltem)és amig végleg ki nem tiltanak addig maradok.
MA olvasó vagyok szinte amióta az létezik de elegem lett abból, hogy ha megjelenik egy Samsung hír azonnal szétoffolják a trollok.
Olyanok mint te akik nem birtokolják a témához szereplő készüléket.
Egyszerűen olvashatatlanná teszik a Samsung topikokat.
Az utóbbi időben ha valamit meg akarok tudni a kedvencemről akkor kénytelen vagyok a topikban scrollozni. Talán 2-3 hsz származik Samsung tulajtól a többi mind troll.
Gondolkodj el ezen.
Ha más telefont leszólok arra lehet, hogy van okom de lehet, hogy csak vissza dobom a labdát.
Nem csak Samsung telefonom van jelenleg sem, nem mennék most bele hogy melyik márka mennyi javitást igényel. Nekem bejött a márka több dolog miatt az egyik pont a szerviz.
Én elfogadom mások választását, te is fogadd el.
Ha karsz egy samut akkor olvass kérdezt, ha nem akkor ne kelts felesleges feszültséget.
Szerintem az nem etikus ha te egy samsung topikban egy samsung tulajdonost trollozol.
Ha ez a Samsung tulaj eltéved "idegen vizekre" akkor az más tészta. Itt ez most egy note 4 topik ugyhogy maradj magadnak békével!

Az utolsó mondatodat meg olvasd át mégegyszer.
Ha arra gondoltál hogy "kellene" a Samsung garancia hát vegyél Samsungot. Az meg hogy hányszor kell igénybe venni honnan tudod ha nincs Samsungod.
Nekem van 2db s5-öm 2db s4-em 5db s3-mam pár nokiám 1db z-m 1db z1-em.
találgathatsz hogy melyik a kakukktojás.

[ Szerkesztve ]

(#47) Maranello74 válasza Maranello74 (#46) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Elfgyott az idő.
Elnézést a pár félreütésért.

(#48) nagylaci6417 válasza Maranello74 (#47) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Nincs. De volt kb 8 hónapig. Note2.és boldog voltam hogy végre megszabadultam tőle. Igaz 8 hónaposan szinte gyári állapotban pont a feléért tudtam eladni. De nem érdekelt. Annak örültem hogy ennyiért viszik. Gondolom nagyon fontos ember lehetsz ha ennyi telefont betárazol.

(#49) Maranello74 válasza nagylaci6417 (#48) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Tényleg ne kötekedj.
Nagyon fontos nem vagyok csak egy kis cégem van pár alkalmazottal.
A munkánkhoz szükséges ennyi.
Adatok képek pdf-ek, bizonyitékokat juttatunk be az irodába.
Igen én veszem a telefonokat.
Összességében tényleg a Samsungot preferáljuk, hidd el nem csak az én fétisem.
Nem szépek de aránylag megbizhatóak(a felső kat) jó a szervizük, jó a kamerájuk, gps, 3g, wi-fi mindnél ok.
Nem egy világszenzáció egyik sem de a legkevesebb kompromisszum ezekkel van.

[ Szerkesztve ]

(#50) Maranello74 válasza nagylaci6417 (#48) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ja és a note szériát nem ismerem, de szeretném.
Kicsit nagy meg kicsit kicsusszant abbol az árkeretből amit a telefonokra szántam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.