Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peethy


Peethy
őstag

:U

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Sandrew the Ghost Rider....jelenj meg szellem!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) lsebestyen válasza Peethy (#1) üzenetére


lsebestyen
addikt

én ezen jót szakadtam :DD

(#4) csƵ válasza lsebestyen (#3) üzenetére


csƵ
őstag

Hogy lehet egy smiley-n röhögni?

(#5) Peethy válasza lsebestyen (#3) üzenetére


Peethy
őstag

Motorfék? :D

csƵ: hosszú idő után is lehet új dolgokat felfedezni a fórummotorban :D

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#6) lsebestyen válasza csƵ (#4) üzenetére


lsebestyen
addikt

most mi a bajotok pontosan? :D nem a szmájlin röhögtem, de tény h vicces(válasz gombot nagyobb eséllyel találom be, mint az új gombot..). a motorféket még mindig nem vágom h jön ide...

(#7) Peethy válasza lsebestyen (#6) üzenetére


Peethy
őstag

Úgy jön ide, hogy míg lement a beszélgetés a srác meg a lány között, elég könnyen meg is állhatott volna, egyszerűen csak azzal, hogy nem nyomja tovább a gázt.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#8) lsebestyen válasza Peethy (#7) üzenetére


lsebestyen
addikt

igen.és?

(#9) Peethy válasza lsebestyen (#8) üzenetére


Peethy
őstag

Én emiatt nevettem rajta. :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#10) lsebestyen válasza Peethy (#9) üzenetére


lsebestyen
addikt

jó, mer én is :DDD meg annyira nyálas, h az vlmi hihetetlen. nálam már ez is kiveri a biztosítékot...
Egy tini fiatal pár beszélget:
Lány: Szeretsz?
Fiú: Igen....
lány: Ha szakítanék veled, mit tennél?
... Fiú: Visszamennék az exemhez,mivel szeretem.
A lány sírva fakad, szakít a fiúval. Másnap a fiú elmegy a lányhoz.
Lány: Hát te?
Fiú: Hát én? Nem azt mondtam, hogy visszamegyek az exemhez, mert szeretem?

(#11) mephi666 válasza lsebestyen (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

:W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) EczkE válasza lsebestyen (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Tök édi. *-*

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Ptech


Ptech
őstag

;]

(#14) Peethy válasza lsebestyen (#10) üzenetére


Peethy
őstag

A nős topikban meg lehetne tárgyalni, hogy melyik nő lenne az, aki ezt jól fogadná :D 13-14 éves emberkék írogatják ezeket, akiknek nincs jobb dolguk. Mondjuk én 13 évesen sem szerettem az ilyeneket.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#15) Sandrew válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Sandrew
őstag

:DDD

(#16) csƵ válasza lsebestyen (#10) üzenetére


csƵ
őstag

Ettől most volt egy korai magömlésem.

(#17) dízelracer


dízelracer
senior tag

Mióta a magyarok felfedezték maguknak a facebookot ehhez hasonló faszságokkal van tele. Szerencsére azért az ismerőseim csak elenyésző hányada agyhalott ezért viszonylag ritkán találkozom ilyen hülyeségekkel.

(#18) föccer


föccer
nagyúr

És arról nem szól a fáma, hogy 2-en 1 bukó sisakkan nem is ülhettek volna fel a motorra? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19) lsebestyen válasza EczkE (#12) üzenetére


lsebestyen
addikt

csak gondoljatok bele a szituációba.... :Y :DD

(#18) föccer: meg h 12 évesek nem is motorozhatnak... :U

[ Szerkesztve ]

(#20) Kassadin válasza lsebestyen (#10) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon édes történet, elmorzsoltam egy könnycseppet.

(#21) Alg


Alg
veterán

...és miért nem alapból a csaj kapta a bukót, ha csak egy volt mikor elindultak? És miért indultak el egyáltalán egy bukóval? ;]

föccer:naugye, pedig nem is játszunk sok 2v2-t mostanában :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22) szőröscica válasza dízelracer (#17) üzenetére


szőröscica
addikt

Pedig csak motorfékeznie kellett volna. :D

(#23) mephi666 válasza szőröscica (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy a csajnak húzni a fitymaféket ;] :DD

...ha már a fékeknél tartunk :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Wictor válasza csƵ (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Komolyan ugyanez fogalmazódott meg bennem a 10-est olvasva...

(#25) danih


danih
addikt

Volt egy olyan, ami az igaz barátságról és szerelemről szólt, arról, hogy egy lány petefészek-rákot kapott, és azt el kellett távolítani. Sokat várt a donorra, nagyon szomorú volt. Aztán egy nap jött az infó, hogy van donor, sikerült is a műtét, új szervet kapott.
Aztán kiderült: a donor a pasija volt. Ilyen az igaz szerelem.
Alatta: 31.000 like

Kész :DDD

(#26) Peethy válasza danih (#25) üzenetére


Peethy
őstag

Ezt még nem láttam, de... te jó ég :Y :C

Nekem ez még a másik kedvencem:

"Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára. Haragjában a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött,nem ismerve fel, hogy a franciakulccsal üti. A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a többszörös törés miatt.
Amikor a gyermek meglátta a kórházba hozzá érkező apját, szemében fájó tekintettel kérdezte: Apa, mikor fognak visszanőni az ujjaim? Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott. Visszament az autójához és többször belerúgott. Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte, majd megfejtette az írást:
A gyermek ezt karcolta az autó oldalára:
"SZERETLEK APA!"
"

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#27) lsebestyen válasza Peethy (#26) üzenetére


lsebestyen
addikt

ez....rohadt aljas. ilyet ki a faszom talál ki??? :W

(#28) danih válasza Peethy (#26) üzenetére


danih
addikt

(#29) mephi666


mephi666
nagyúr

az én kedvencem: (már máshova bemásoltam)

"Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 14 éves tősgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes anorákban szenved. Apukája, Bjorn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt és nem törli ki, hanem kinyomtatja és zöld szövegkiemelő filccel megjelöli a szövegben szereplő összes olyan határozatlan névelőt, amely jambikus pentameterben íródott és főnévi igenév elött áll, s ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett minden harmadik nagyáruház akciós zsömléi közül hármat vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden - tavaszi napéjegyenlőségtől számított első holdtölte után született - vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, hozzájárulva ezzel, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyűjtő versenyt."

#30: na ja... az a durva, hogy 35-40éves kollégám is büszkén pakolta fb-ra a postban szereplő hülyeséget is :W de most komolyan agyf@szt lehet már kapni ezektől

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) lsebestyen válasza mephi666 (#29) üzenetére


lsebestyen
addikt

de ez legalább vicces, és ironikus :))

(#31) Mr X válasza danih (#28) üzenetére


Mr X
veterán

A magyarok már okosodtak annyit, hogy szívdonoros verzióban írogatják. :D

(#32) Peethy válasza mephi666 (#29) üzenetére


Peethy
őstag

Igen, ez is elég régi, de kegyetlen jó :D

lsebestyen: az a baj, hogy míg valaki az érzelmi világát ebben éli ki, gyakorlatilag a mellette lévő szerencsétleneken meg nem segít. Lenne épp elég sztori, amin mi magunk is segíthetnénk, de ezek az emberek attől lesznek "empatikusabbak", hogy ők bizony megosztják az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#33) lsebestyen válasza Peethy (#32) üzenetére


lsebestyen
addikt

ééésss, ilyen nincs!! teljesen igazad van! :R ebben a percben belépek facere, és mit látok? az egyik legkétszínűbb, ismerősöm kirakja, ezt úgy h 23(!!!!) éves "férfi" :W az a gyerek akkora fasz. bocsánat de nincs rá más szó, és annyira gusztustalan ember, h ki se fejteném. hihetetlen. :W és akkor jönnek a szar kommentek, h jajj könnybe lábad a szemem.neee, most nagyon felhúztam magam :W :W :Y

(#34) kmisi99


kmisi99
addikt

Még szerencse hogy nekem a degenerált ismerőseim nem raknak ki ilyeneket bár van pár akinek az iq ja miatt simán elhiszi és kirakja. de eddig szerencsém volt és elkerültek (van olyan csaj ismerősöm aki nem tudja mi az az iq) :W

(#35) dízelracer válasza lsebestyen (#33) üzenetére


dízelracer
senior tag

dászíp sorminta. :DD

(#36) lsebestyen válasza dízelracer (#35) üzenetére


lsebestyen
addikt

ugye? sry, csak jól felhúztam magam :o

(#37) netpeti98


netpeti98
addikt

De utálom ezeket a tedd ki vagy küld tovább dolgokat. Egyszer még elmegy de hogy másnap mindenhol látom. :N

Az a legszánalmasabb amikor azt írják a szerencséd múlik rajta. :DDD

A történet meg több sebből vérzik (bár ezt már leírtátok) :))

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#38) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ebbe én is belefutottam ma párszor...de hasonlo baromságokat látok nap, mint nap... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39) banhammer


banhammer
veterán

Szöges léccel kéne annak a hátát verni aki ezeket kitalálja.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ezzel még a legkevesebb bajom van, mert - érzelmes buzi lévén - kicsit át tudom érezni. Persze azért bugos a szitu, mint előttem is említették, meg tényleg eléggé nyáladzik, de azért szomorkásan elmegy. Nekem akkor sem ez a legalja, hanem az összes többi :DDD Rühellem őket, és minden barmot is, aki képes kirakni. Aki meg üzenetben küldi el, azt le is törlöm a francba. Idióta népség.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) dízelracer válasza banhammer (#39) üzenetére


dízelracer
senior tag

De azokét is akik ész nélkül továbbosztanak minden hülyeséget. Mondjuk én minden üzenőfalas üzenetet letiltok az ilyen emberektől. Előbb utóbb elfogynak a hülyék. :D

(#42) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ki az az idióta aki ezeket a szövegeket kitalálja?:D
De,komolyan... vagy most ez komoly?o.O

Televan a face is ezekkel..... :U :U :F

(#43) Yutani válasza danih (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

A pasijától hogy kaphatott petefészket? Vagy milyen szerv donorja volt a pasija? Hiányos a sztori vagy alapból f@szaság? :Y

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#44) Peethy válasza Yutani (#43) üzenetére


Peethy
őstag

Alapból gyökérség :D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#45) Jofi81 válasza Peethy (#26) üzenetére


Jofi81
őstag

Ugyanez anyukás változatban is van:

"A kisgyermek mondja az anyukájának: "Anyu, rajzoltam az ágyneműdre a vörös rúzsoddal!" Az anya dühbe gurul, nagyon ideges. Ütni kezdi gyermekét, a kicsi összeesik és eszméletét veszti. Az anya próbálja felébreszteni, de a pici szíve már nem ver. Az anya berohant a hálószobába és ránéz az ágyára, ahol ezt látja: "Anyu, nagyon szeretlek!""

De most komolyan, kik találják ki ezeket? :W

(#46) Yutani válasza Jofi81 (#45) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolom valami érzelmileg nyomorékok, akik ilyeneken zokognak szabadidejükben. Vagy szülés utáni depresszióban szenvedő kismamák, akik éppen túlvannak egy Fókusz Pluszon.

#tarcsad

(#47) lsebestyen válasza Yutani (#46) üzenetére


lsebestyen
addikt

lol :D +1

(#48) ftc


ftc
nagyúr

Én a multkori utan nem reagallok iylenekre se már! hogy xy korhazba bármiylen vér jó a sérültnek stb

(#49) Peethy


Peethy
őstag

Most láttam egyet, ami mindent túlszárnyal:

Fiú: Szia
Lány: Szia. Mondanom kell valamit...
Fiú: mond
Lány: ♥ Szeretlek ♥
Fiú: Én is szeretlek de, én 16 éves vagyok, te 12.....és én járok egy velem egy idős lánnyal...
... ... Lány: *kijelentkezik*
A fiú még aznap este látja a hírekben hogy egy lány felvágta az erét és felírta a vérével a falra: "A kor nem számít"
A fiú szerette a lányt. Könnyeit visszafolytva ő is felírta vérével a falra: "Igaza volt..nem a kor számít"
Ha szerinted se számít a kor a szerelemben rakd ki üzenőfaladra ... ♥♥ ;)

:W :W

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#50) lsebestyen válasza Peethy (#49) üzenetére


lsebestyen
addikt

omg.de ha volt csaja akkor minek is??lol :W :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.