Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Kíváncsi leszek mennyi zsetonba fognak ezek kerülni itthon. :Y

(#2) Penge@Borisz válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Olyan 90 körülre saccolom a pedálszettet, a perecet meg 70-80-ra. Mindenképpen nevetségesek ezek az árak egy játékvezérlőért. Ahogy a T500 RS bőven 100 feletti árazása is egy tökélees hülyének nézés, hol ér már ennyit egy játékvezérlő...

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#3) Mooka-Miki válasza Penge@Borisz (#2) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Nekem a TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition van meg és elég vegyesek az érzéseim: A motorikus része nagyon pontos, precíz és erős, imádom. De az a fröccsöntött műanyag pedálszett hozzá azzal a félgagyi kormánnyal abszurd. Mondhatnám, hogy rá vagyok kényszerülve a kiegészítők megvételére. Egyelőre túl tudtam magam tenni az anyaghasználati problémákon, de azért a pici bogár ott van a fejemben mindig.

(#4) -Solt-


-Solt-
veterán

Ennyiért ez rengeteg! Inkább egy G25/27, ha pedig maximális tudás, akkor Frex, vagy valami Fanatec szett.

www.smart-bus.hu

(#5) Penge@Borisz válasza -Solt- (#4) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy egy G27 az ésszerű maximum ebben a kategóriában.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#6) -Solt- válasza Penge@Borisz (#5) üzenetére


-Solt-
veterán

Rádob az ember egy 35 centis kormányt, és bőven elvan... sőt, kb egy tízesből megvan a loadcell is...

www.smart-bus.hu

(#7) #72042496 válasza Penge@Borisz (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezek szerint ez nagyjából a G27 kategóriája?

Sokkal magasabb árra számítottam miközben olvastam a cikket hogy ez micsoda csúcs szerkezet. Nem ismerem a Thrustmaser cuccait, viszont úgy rémlik, hogy a legtutibb kormányok/pedálok azért nem 150 fontba kerülnek. :)

(#8) Chosen


Chosen
addikt

Ez a pedál már load-celles?

(#9) tikshow válasza Chosen (#8) üzenetére


tikshow
addikt

Nem.

(#10) Tegla80


Tegla80
addikt

"....legjobbat......Thrustmaster......"
Ezen jot rohogtem......
Plusz nagyon remelem,h mas is beszall a bizniszbe es lesz jobb alternativa az uj konzolokhoz......

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#11) TESCO-Zsömle válasza Tegla80 (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Plusz nagyon remelem,h mas is beszall a bizniszbe

Lásd kivel van dolgod, én is beszállok a bizniszbe és jót röhögök veled. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) hocico


hocico
tag

ááááááááááá
kell!

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#13) gianni85


gianni85
veterán

Elfogadnék egy Ferrari TX kormányt ezekkel a kiegészítőkkel + botváltóval a One-hoz, de megvenni közel sem ilyen áron...

(#14) Raymond


Raymond
félisten

A helyzet az hogy mas valasztas sajnos nemigen van ha az ember egy olyan szettet akar ami cross-platform hasznalhato. PC only persze mas helyzet, de per pillanat a Thrustmaster az eggyetlen ami mindenhol hasznalhato, mert senki mas nem licenszel a kozolokra es gyart hasznalhato minoseget. Madkatz es Saitek sajnos meg ugy sincs orr kormany teren mint a TM. Mondom ezt ugy hogy van itthon 2 darab meg az eredeti FF-es Microsoft 360 kormany es egy Logitech DF GT. Volt egy Logitech DF PS2-hoz is de azt mar elajandekoztam per eve. Egyszeruen mas valasztas mint egy meregdraga valami vagy egy Thrustmaster T100 nem volt ha egy PC/PS4 cross platform megoldas kellett de mivel a PS4 vasarlasa meg odebb van igy maradt a DF GT ami jo lesz az AC es PCARS-hoz az iden. Aztan majd meglatjuk :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15) gianni85 válasza Raymond (#14) üzenetére


gianni85
veterán

Pont az a baj, hogy még a Thrust-nál sincs olyan kormány ami mindhárom (PC/PS4/X1) platformra jó. Csak PC/PS4 és PC/X1 kormányaik vannak. Bár igazad van, az is cross-platform :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Duree


Duree
veterán

Hát a szimulátor rajongóknak ez csemege,nagyon korrekt cuccok ezek,de meg is kérik az árát.

duree54

(#17) Raymond válasza gianni85 (#15) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, szomoru hogy nem lehet kihozni egy termeket ami mindharom platformra mukodik normalisan foleg most hogy mar csak harom an es mindenhol USB a csatlakozo. Igaz szimplan PC/PS vagy PC/XB kombo valoszinubb mint PC/PS/XB meg it nyugaton is. Asszony eleve ferde szemmel nez ram a sok kormany vegett plusz meg ott a wheel stand is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18) izitom válasza Raymond (#17) üzenetére


izitom
tag

Még jó hogy a Fanatec most jelentette be hivatalosan milyen kormányai fogják támogatni az új konzolokat.
https://www.fanatec.com/forum/discussion/153/fanatec-on-playstation-4-and-xbox-one
És nem csak a jövőben megjelenő új termékek, hanem a régiek is!
Még jó hogy van ilyen eladó cuccom is :)

[ Szerkesztve ]

(#19) gianni85 válasza izitom (#18) üzenetére


gianni85
veterán

X1 tulajként marhára örülök, hogy a 600€ Clubsport base működni fog a konzolon. Ahhoz még 300€ a kormány, és kell még pedál, váltó ;]
Egy CSR szettre még talán be is fizettem volna.

(#20) Yodamest


Yodamest
addikt

Kedves az életetek ne vegyétek ezt a gagyi szart. A cikk első során jót nevettem, ennek a brendnek semmi köze nincs a minőséghez.

(#21) tikshow válasza Yodamest (#20) üzenetére


tikshow
addikt

Pedig rengetegen T500RS-el tolják, és nem nagyon panaszkodnak rá. :)

(#22) Raymond válasza izitom (#18) üzenetére


Raymond
félisten

Csak a Fanatec sajnos nem epp az az arkategoria ami szeleskorben hasznalhato. Plusz meg igy is ket kormanykerek kell hogy mukodjon.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23) izitom válasza Raymond (#22) üzenetére


izitom
tag

Fanatecből nemsokára bemutatják az új XBoxOne kormányt, ha szerencsénk lesz a 2-300 eurós kategóriában,
a drágább CSW-hez pedig új kormánykerék(csak kerék) lesz, gondolom abba teszik a két filléres biztonsági chipet, ami kell a One-hoz.
Viszont PS4-hez firmware-ből megoldják a régebbi termékek támogatását(eddig ez sem volt jellemző, inkább kiadtak egy új terméket régi belsővel, azt nincs más vegyed ha kell)
Ilyen erővel az összes USB-s Loginak is menni kénne :)

(#24) Tegla80 válasza izitom (#23) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak mondom,h pl a T100 az megy PS4 el pl DC ban es alapban nem is tamogatott kormany.
Sztem a logi azert nem megy mert latja,h logi es nem engedi a rendszer.....A fanatec csongetett lovet ,igy kikerult a tiltolistabol az a tipus ami ugymond hasznalhato lesz.
Penz-penz-penz semmi mas amirol ez is szol.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25) arty


arty
veterán

ps4en azért mennek a régebbi fanatec kormányok, mert a sony engedélyezte, h játékoknként a fejlesztő dönt, milyen kormányt támogat pluszban a hivatalos ps4 kormányokon tul ... attól, h a pcars alatt megy a fanatec csr, driveclub alatt nem fog (hacsak nem csenget nekik is a fana) - tehát továbbra sincs hír rendszerszintű fanatec támogatásról a ps4 esetén (talán soha nem is lesz?). persze korrektebb lett volna, ha MINDEN ps3as kormány megy ps4en is, de a sony is pont olyan genny (=profitorientált), mint a másik :(

xbonera meg embertelen áron lehet venni majd egy csw v2 full szettet, ikszbokszkormánnyal, cakkpakk 300e környékén - ezt meg lehet köszönni a patkány MS-nek, h nem engedi a cross-platform kormányokat :(

( nekem one és tx van, amire egy kisebb vagyont (relativ...) költöttem ( th8a váltó, gte wheel, g25 pedál ricmotech adapterrel ), de így sem tudom azt mondani rá, h perfekt. egyszerűen ezért az árért többet várnék! a csr az előző konzolgenerációban az volt, az árához képest, nyilván. )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#26) Vinpali


Vinpali
csendes tag

Sziasztok! Segitsetek légy'szi! Van egy t150-es kormányom beszast a fér rajta és vettem egy T3PM pedálszettet hozzá. A problémám, hogy a kuplungot érzékeli gázpedálnak! Újra raktam a drivert, de semmi változás! Mi lehet a gond ? Vagy mit kell állítani rajta?
Köszi előre is!

(#27) Vinpali


Vinpali
csendes tag

PC- nyomom! Fér= FÉK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.