Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) elfelejtette válasza Pécsi gyerek (#9) üzenetére


elfelejtette
veterán

Isten hozott a kis pénzből fejlesztgetők világában. Bizony, mi is létezünk, nem csak a potenciális GTX980TI vásárlók... :(((
Én is hasonlóan, kis lépésekkel haladok előre. Nálam az alap egy AM2+ rendszer volt 2 magos procival, amit kollégától vettem át, amikor is ő Intel konfigra állt át. A gépben volt egy 2 magos proci 4GB DDR2-vel. Ebbe a gépbe szereztem egy 9600GT-t, hogy a régi nagy kedvencemet, a NFS MW-et újra tudjam játszani. Meglepődve vettem tudomásul, hogy még a folytatások is remekül mennek még az általam használt 1280x maximális felbontásban is. NFS Carbon fullon, Pro Street fullon, Undercover árnyékok nélkül fullon, Shift élsimítás nélkül fullon. :C
A fejlesztés következő fázisában a procit kis ráfizetéssel lecseréltem egy X3-ra, ami négymagosítható, így az alaplapot is le kellett cserélnem, mivel nem tudja ezt a trükköt. De ha már cserélek, akkor már DDR3-as lapot néztem ki, ezért a ramokat is elpasszoltam, így a 4x1GB helyett lett 1x4GB. Plusz most már 4 magos a proci. Következő lépésnek a 9600GT-t szeretném lecserélni valami frissebbre, vagy HD5770 lesz, vagy GT730, ez utóbbi a fogyasztás miatt.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.