Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pet007


pet007
aktív tag

Varjuk a kepeket! :C

(#2) Pécsi gyerek válasza pet007 (#1) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Tudtam, hogy nem hinnétek el a képek nélkűl :DDD Töltöm :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3) Gdi válasza Pécsi gyerek (#2) üzenetére


Gdi
senior tag

Engem mindig valami kényelmetlen érzés fog el, ha meg látok egy ITX lapot egy hatalmas házban... De meg mATX esetén is :)

Ne érts félre, nem kritizálni akartam, és értem hogy van budget.

Amúgy gratula a szerzeményhez.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) pet007 válasza Gdi (#3) üzenetére


pet007
aktív tag

Izles kerdese, szerintem jobb ha szellos kicsit, kepek alapjan pedig nem sok gondja lesz hutessel. Amugy gephaz az, ami tul szokott elni par alaplapvaltast, ebbe mehet atx is, ha ugy hozza jovo.

(#5) Pécsi gyerek válasza Gdi (#3) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Köszi :R Van igazság abban amit mondasz.Amikor vásárolgattam a dolgokat fel sem merűlt bennem a gondolat,hogy ez a kis lap hogy fog kinézni a házban.Először néztem én is :DDD de nem vészes végül is.Meg persze kicsi házat nem akartam,legyen benne hely a levegőnek is :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#6) Pécsi gyerek válasza pet007 (#4) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Igen,a ház azért is lett ekkora hogy később akármi beférjen.Tetszik a ház,10-15 évig marad :D
A hütéssel meg tényleg nem lesz gond. Alacsony fogyasztású cuccok vannak bent,és 3 a cpu hűtővel 4 venti kergeti a levegőt.Most hogy kicsit hűvösebb van,kb hideg levegő jön a gépből,nyáron max langyos,(nagyon langyos) levegő. :) A táp külön levegőzik ugye nem a házból,na az is max langyosig jutott. :K

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#7) CJ4567 válasza Gdi (#3) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam is egy elég nagy (Fractal Design Core 2500) házban van egy B250M Mortar, szegény szinte elveszik a házban. :D

No Sana No Life

(#8) pet007


pet007
aktív tag

Amugy nem tudom mennyire vagy mod kepes, de pl itt total maskepp mutatna mondjuk egy feketere lefujt plexi lap ami kitakarja alaplapitalca kilogo (azok a reszek amiket alaplap nem fed el) reszeit. Tx3-ra is egy feher ventis porgettyut raknek, szerintem jobban letisztult/szebb osszkepet mutatna es nem is kellene fel fizut rakolteni :D ha mar plexis az oldallap..

Ui: nem kritika, csak brainstorm :R

(#9) Pécsi gyerek válasza pet007 (#8) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Igen lehetne csiszolgatni a dolgokon, de mivel kb 160 ezremben van a projekt, nem szeretnék egyenlőre semmire plusz költeni.Év elején nekem egy ilyen gép is csak egy álom volt. Most inkább csak használom és élvezem :) .Amúgy nem áll tőlem távol a barkácsolás.Van egy ecigi mod készítő facebook csoportom is vagy 1500 fős.Azt is azért hoztam létre mert még hurkapálcikából is ecigi modokat gyártottam :DDD De pl a másik 775- ös xeonos gépem házát is megtuningoltam már.Kivágtam a rácsot a házventiknél,stb.Jó móka,de itt egyenlőre marad minden gyárin :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#10) idegen lény


idegen lény
őstag

Gondolom, nem gamer gép volt a cél egy Pentiummal.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) Pécsi gyerek válasza idegen lény (#10) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Olyan értelemben nem, hogy fhd 60+ fps el száguldjon minden.De az elvárás volt,hogy minden játékkal (a legújabbakkal is ) lehessen játszani normálissan 30-35 fps minimummal ,és ha lehet minimum közepes beállításokkal.Ezt hozza :K Azért pentium ide oda,ez már egy 2 mag/4 szállas proci (kb i3 6100) nem egy sima 2 magos pentium.Plusz ez az egyik legújabb intel proci generációba tartozik,(kaby lake)a lapom támogatja az i5/i7 es procikat is,később bármikor tudok fejleszteni.De jelenleg mindent visz a gép, kompromisszumokkal.Nekem tehát gamer :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#12) idegen lény válasza Pécsi gyerek (#11) üzenetére


idegen lény
őstag

És mennyibe került az egész a ledek nélkül?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#13) Pécsi gyerek válasza idegen lény (#12) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

A led 5 ezerbe,a többi kb 160- ba.De írom is minden alkatrész útán, hogy mi menyibe kerűlt.Amin lehetett volna spórolni az a cpu hütő,a gyári is jó,csak nem szép,az rögtön 7 ezer.Az alaplap is lehetett volna h110- es,mínusz 6 az is rögtön.A memória is ddr3 lett volna akkor,ddr4 helyett,mondjuk az pár ezerrel lett volna csak olcsóbb,ezért is vettem ddr4 es lapot inkább.(kb 3 ezret spóroltam volna vele)A ház is lehetett volna egy olcsóbb,7 ért is láttam hasonló házikót,csak nem ablakos volt, nekem meg az kellett :) az is minusz 4 ezer lett volna.Videókártyát is 4 ezerrel drágábban vettem itt pécsen boltban, mint ha netről rendelem,az is minusz 4 lenne.Kb 24 et lazán lehetett volna spórolni,ha csak azt nézem hogy működjön a gép.De akkor nincs ddr4 stb.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.