Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Pofásan néz ki ez a Pearl 3G! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) gyulus08 válasza GALARDO (#1) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Pearl igen,bár szegény nokia azzal a rózsaszinnel ahogy kinéz :U Mint valami béna bon-bonos doboz :(

(#3) SZ4B


SZ4B
tag

mivel itt még most debütál a 9700, így nem hiszem, h. a közeljövőben gyöngyhalászatra kellene számítani :)

szigNÓ

(#4) Phülöp válasza SZ4B (#3) üzenetére


Phülöp
addikt

Sajnálatos, de igazad van.
Talán addigra a BIS árát is lentebb tornázza a hazai Voodoofone.
A mostani 2900 Ft kicsit erős...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5) Samus


Samus
addikt

Hmm...ez a Pearl 3G nagyon jól néz ki. Csak semennyire sem ismerem a BB rendszert, és üzletember sem vagyok, tehát ki sem nagyon tudnám használni a tudását...Érdekes, hogy várható ár sincs megjelölve.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Phülöp válasza Samus (#5) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt utánaolvashatsz:

Mobilarena cikk

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7) Samus válasza Phülöp (#6) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, ezt ismerem, de itt a levelezésen van a hangsúly, ami nem érdekel. Azt nem tudom, hogy okos-telefon szempontból milyen a rendszer. Milyen a program ellátottsága, hogy lehet telepítgetni dolgokat. Soha nem volt hozzá szerencsém. Nem hinném, hogy átlagos felhasználásra van kitalálva. Bár az már jó, hogy, ahogy néztem Garmin Mobile XT van a rendszerre, így a navigáció is használható. Mindegy, mert a BlackBerry-t ismerve az ára horror lesz...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Phülöp válasza Samus (#7) üzenetére


Phülöp
addikt

A magas ár relatív.
A Bold-ok mennek most 100-120e körül, a Pearl valószínűleg ez alá lesz pozicionálva.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Hát, ez nem valami jó hír...nekem.
Akkor valószínűleg a T nem fogja felvenni a kínálatába a c3-at, igaz? Pedig nekem bejön. És amúgy nem csak az a horror rózsaszínű létezik belőle. ;)

(#10) Narancs


Narancs
őstag

Hozzánk mikorra ér ide kb? Pont most állok telóvétel előtt, de ha pár hét múlva kapható, akkor kivárom... :K

Beauty is pain

(#11) fateless válasza Narancs (#10) üzenetére


fateless
veterán

Ha a Nokia C3-ra gondolsz, akkor itt érdeklődj, itt már előrendelhető.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) Narancs válasza fateless (#11) üzenetére


Narancs
őstag

Igen, arra gondoltam, köszi a linket!
Csak azért érdekelt konkrétan a voda, mert lejárt az előfizus hűségem, szóval vehetek megint telefont A kat áron, és úgy azért jóval olcsóbb mint függetlenül...

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#13) fateless válasza Narancs (#12) üzenetére


fateless
veterán

Nem biztos...
Sok készülék olcsóbb függetlenül, mint Vodánál mostanság - sajnos

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) szatyi001 válasza fateless (#13) üzenetére


szatyi001
csendes tag

jaja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.