Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) FRENK1988 válasza letix (#50) üzenetére


FRENK1988
veterán

Egy halk ventivel szabályzás se kell.
Nincs mivel a nevében is benne van SATA: Serial ATA (Serial Advanced Technology Attachment) tehát egy csati egy eszköz ;)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#52) mastodon


mastodon
aktív tag

:C Köszönöm a jó ötletet, és ezt a remek leírást plusz a privát üzeneteket GAI-nak! Sikerült az S51-emet egy Asus GeForce 8500GT-vel felpörgetnem.
A videomegjelenítés 1280x720 esetén is sima, a pozicionálás azonnali. A beépített videokártyával akadozott a lejátszás. A webes alkalmazások (flash stb., nekem az időképpel volt gondom) is gyorsan megjelennek. :))
A jpg-ek megjelenítésétől többet vártam, nem azonnali a képváltás 3000x4000 pixeles képek esetén, sőt, itt alig érzékelhető a sebességnövekedés.
Nem játszom a gépen, ilyen tapasztalatom nincsen.

(#53) elaller


elaller
csendes tag

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni......IBM T43-nál milyen hiba lehet a következő?:

-enyhén vöröses képernyő......vga hiba lehet esetleg?

-a BIOS mindig elfelejti az időt és dátumot (error code:0271 error code:0251) bios elem csere esetleg megoldaná a problémát?

Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget, jöhet priviben is vagy ide! :R :R
Üdv!

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=elaller&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=elaller&submit=

(#54) Muraton


Muraton
csendes tag

Én megoldottam a komolyab bővitést egy ugyan ilyen gépnél. Mondjuk a kártya bővítést máshogy oldottam meg. Elektro mérnők ismerősőmmel terveztünk egy új kártyát a vasra. :DD Ezért nekem már megy a 16X-an a kari és tettem a pci portba egy olyan kártyát amin volt e-sata port igy utána a tőbb vinyo is ment csak már külsőben. Ha szeretnétek van egy pár darab bővítő kártya nálam felteszem hirdetésbe őket.
Ja azt hozá kell tenem a kártya elkészitése sacper 1200 ft-be került mindenestül.

És az IBM gépek mindik tetszetek nekem ahogy a HP gépek is mind olyan profi hogy csak na. Pl van nekem egy HP NetServer E60-om. Csak játszadozom vele de akkor is nagyon álat és van még egy pár IBM gépem ő velük is csak szorakozom.

Bár azt én se merném álitani ,hogy stabilabak mint az általam ősszeválogatot alkatrészekből épitet kisméretű gép. Én ősze hoztam egyet egy asztali dvd lejátszó házába épitve. Nem került 35e többe és nagyon jólmegy a kicsike. ha szeretnétek írok rola egy cikket.

Csak akkor vagyok csapatjátékos ha nekem megfelel egyépként nyazsgem.

(#55) Muraton válasza elaller (#53) üzenetére


Muraton
csendes tag

Igen mind két kérdésre bár az elsőre nem 100% os az esély.

Csak akkor vagyok csapatjátékos ha nekem megfelel egyépként nyazsgem.

(#56) freshtests


freshtests
csendes tag

cross fire 1x-es slottal mekora ötlet kössz :R :R :R :R

Időnként feltünök!

(#57) freshtests


freshtests
csendes tag

elindulna sima PCI-ban ha kivágnád a végéa maradék lábát?

[ Szerkesztve ]

Időnként feltünök!

(#59) fbeni91 válasza Muraton (#54) üzenetére


fbeni91
tag

üdv. nekem lenne egy IMB M55 SFF8808-as gépem! ugyan az a problémám mint fentebb egyik srácnak!! a fekete csatimba tudnál adni olyan kártyát! ami 1200ft?? Mondjuk én egy VGA kártyát szeretnék bele szerkeszteni 1GB méretűt! de az ugye sehogy sem fér bele. :S:S
mit tucc erre javasolni? :S Várom válaszod! üdv.

(#60) mastodon válasza Muraton (#54) üzenetére


mastodon
aktív tag

Nekem pár hónap alatt tönkrement a videokártya, valszeg kiégett az elégtelen hűtés miatt. Ez senkinél nem volt gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.