Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) sixpak válasza hunluki (#37) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem 5db TT Riing Plus van a házban (2x200, 3x140mm), azok is tudják ezt a hardver hőmérséklet alapján változó világítást.... tovább megyek: a képernyőn megjelenő színek lekövetése, a játékban/filmben hallható hangok, effektek követése (rgb or solid), weather mode, benn a nevében, ha mondjuk kint vihar van és villámlik, akkor néha fehéren villanak, ha kisüt a nap, átvált sárgára, ha esik az eső, akkor rain effekt, etc.
Hangvezérlés alap, nem kell semmihez nyúlni, ha nem akarsz, az összes ventilátor színét (beleértve az OFF-ot :D), fordulatszámát lehet szóban változtatni.
Mivel idáig elérve már sokak szemöldöke felszaladt, elmondom, hogy én csak az egyszínű (halvány fehér, általában) vagy a képernyő színek alapján változó módot használom legtöbbször, a gyerekek néha átkapcsolnak valami csillivilli effektre, de őszinte leszek, engem az sem zavar, a monitort nézem, nem a gépházat.
Nekem nincs világító ramom, cpu hűtőm, gépházam, egerem, viszont tetszenek nagyon, a cikkben szereplő is bejön, sajnos az rgb fikázás óriási divat lett, így lehet kifejezni, hogy ugyan kérlek, én komoly felnőtt férfi vagyok, meghagyom a gyerekeknek a villogó biszbaszokat... a véleményem megvan ezekről (a válaszokat is tudom kivűlről), de nem szeretnék fenyegető leveleket kapni, ezért megtartom őket magamnak. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.