Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

És mi a helyzet a b450-es alaplapokkal? Mert ez így elég szánalmas raktársöprés, hogy csak 350-est lehet venni mindenhol.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Razenhell


Razenhell
tag

vicc árkategória :) b350es lapokat kiszórják mert biztos sok maradt raktáron, 1060-as gépet ennyiért... EK-nak jócskán van rajta haszna

(#3) mcs


mcs
veterán

Az EK-ról nekem Egészségügyi Központ ugrott be első blikkre. :W :DDD

(#4) schawo


schawo
titán

Hatalmas siker lesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) DigitXT


DigitXT
félisten

És tessék mondani, ez is gyárilag lesz elb*szva?:))

(#6) erer1000 válasza mcs (#3) üzenetére


erer1000
őstag

Nekem meg a blikk szó miatt egy újság 😱

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#7) Lacok


Lacok
őstag

PC-t építEK.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem szakítanak rajta nagyot, ~300 usd körül megállhat az EK cucc sli nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#9) Gerr'y válasza #16939776 (#8) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Pont azt neztem mennxibe jonne ki a basic konfig.

ez igy 490 E ft + EK vizhutes (100 E ft). 590 E ft ha hazilag epited es ez afas ar. A promocioban szereplo ar (2100 usd~ 650 E ft) netto es csak az USA-ban szallitanak.
Van rajta hasznuk az tuti.

(#10) Taranti válasza Gerr'y (#9) üzenetére


Taranti
senior tag

Semmi meglepő, persze hogy van rajta hasznuk. De még mindig inkább ilyet vennék, mint az 5400RPM HDD-vel szerelt "gamer" notebookot 350ért.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#11) hajbel válasza Gerr'y (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Van ám rendesen, mivel ingyen, szociális munkában dolgoznak a gépösszerakó és festő munkások, ahogyan az irodában és a marketingesek közül is humanitárius segélyként tekintenek a munkaóráikra. Gondolom valami ML féle alak lehet az elnök, mert biztos nem kell Szlovéniában adót fizetnie, az állam(ok) nagylelkűen legyintenek rá.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) Mamuska


Mamuska
őstag

Mivel nemsokára jön az új Nvidia széria én már megvártam volna azt. Amúgy jól néz ki.

(#13) Grózi válasza DigitXT (#5) üzenetére


Grózi
veterán

A mostanában előforduló "bakikat" ismerve a gyártónál,nem kicsit hanem nagyon...Vagy +200 dodóért garantálják a problémamentességet. ;]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#14) schawo válasza Gerr'y (#9) üzenetére


schawo
titán

2100 usd az csak 530ezer forint (nettó). Így nézve már nem is olyan sok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) Razenhell válasza schawo (#14) üzenetére


Razenhell
tag

valóban nem sok egy gtx 1060-as géphez viszonyítva, remélem sokan vesznek belőle :) kár hogy nem ergébé, mert igy csak "vizezett gémerpécé"

(#16) #65675776 válasza Grózi (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet egyből gömbházba kellene építeniük.

(#17) Kisgépkezelő válasza Gerr'y (#9) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Viszont van rá garancia. Nem külön-külön a komponensekre, hanem magára a kész összeszerelt gépre, ami azért nem hátrány, még akkor sem, ha egyébként értesz a szereléshez. Alig több mint 10% felár nem is olyan sok a nyugalomért cserébe.

(#18) Grózi válasza #65675776 (#16) üzenetére


Grózi
veterán

Hogy felfogja a vizet? :DDD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#19) #65675776 válasza Grózi (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

És, hogy ne tűnjön fel ha esetleg görbe egy VGA blokk.

(#20) Grózi válasza #65675776 (#19) üzenetére


Grózi
veterán

:DD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21) tatu9 válasza Razenhell (#15) üzenetére


tatu9
tag

biztos hogy gémer pc? nem rgb. :DD :DD

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#22) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

1080 sli-nem mi értelme manapság? már alig támogatja 1-1 játék / fejlesztő, ahol meg megy, ott sem működik rendesen. inkább 1080ti-t tennének bele ennyiért.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#23) SyMbioTe válasza Kisgépkezelő (#17) üzenetére

De csak 2 év, viszont az alaktrészek nagy részére 3 van szerintem + ezekre az EVGA tápokra asszem több van.

(#9) Gerr'y
2100USD az mai áron nagyjából ~530k. Ha ezt összehasonlítjuk az általad összerakottal, még olcsóbbra is jön ki.

Haszon meg szerintem természetes, hogy van rajta, különben nem érné meg nekik csinálni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#24) schawo válasza SyMbioTe (#23) üzenetére


schawo
titán

És az értéknövelő szolgáltatás (összeszerelés) költségének az árba beleszámtása még nem a haszon.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) Jim Tonic válasza DigitXT (#5) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem is kérdés. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) nemszabad válasza mcs (#3) üzenetére


nemszabad
tag

Nekem meg az evőkanál.

(#27) Tidus válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Köztudott hogy az MSI-nél nem megy a szekér, átszervezések is voltak. gondolom ők a legolcsóbbak és a 350-es széria.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.