Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PC-rev-RM:] Humor

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Biztos velem van a baj, de én egyiket sem értettem, pedig közel van az IT világa hozzám.

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD :DDD

(hint: szamitasi es grafikus/IGP teljesitmeny)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Heeken válasza KaiotEch (#1) üzenetére


Heeken
tag

Ha jól értem, a táblán lévő írás a proci teljesítmény, a kép meg az IGP. Az intel bitang erős prociban, de az igp édeskevés. Ezért van egy csomó "bonyolult számítás" a táblán, és azért van egy nagyon egyszerű rajz a lapon. :DDD Az amd nem olyan erős prociban. Ott utalás van arra hogy annak idején voltak osztáshibás(fdiv) bugos intel procik. Az AMD pontosan számol. A lapon meg egy gyönyörű festmény van mert az igp nagyon jó. :D A via-t meg már kilehet következtetni... ;]

(#4) PC-rev-RM válasza KaiotEch (#1) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Nincs Veled baj. :N Nekem sem esik le minden elsőre.

Viszont ha egyiket sem értetted, próbálj meg lazítani, lehet, hogy túl vagy egy kicsit terhelve. :D Heeken kollégát megkérem, magyarázza el az összeset, szépen egyesével. Én lusta vagyok. :))

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#5) KaiotEch válasza PC-rev-RM (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kell elmagyarázni, de tényleg túl feszült vagyok mostanában, semmi sem úgy jön össze, ahogyan én szeretném. Kellene vmi szabadság.

(#6) Vladi válasza Heeken (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Majdnem. De az már cink, ha a humort kell magyarázni..

Művelet, program a táblám, eredmény a festmény. Intelhez kell egy csomó, alig ad eredmény. amd meg nagyon egyszerű, de jó eredménytekat ad. Via meg néz ki az emlős fejéből. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) Samus


Samus
addikt

Elsőre nekem sem esett le. Viszont nézegettem a linkelt oldalt, számomra kaotikus...

Viszont ennél a középső melyik kliens akar lenni, és miért?

Vladi: nem arról van szó, hogy a Sandy szériás procik erősek számításban, de az IGP elég gyengus, az AMD pedig elég gyenge nyers erőben, de használható IGP van mellette? A VIA meg VIA.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) PC-rev-RM válasza Samus (#7) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Szerintem Games For Windows Live

"Vladi: nem arról van szó, hogy a Sandy szériás procik erősek számításban, de az IGP elég gyengus, az AMD pedig elég gyenge nyers erőben, de használható IGP van mellette? A VIA meg VIA."

Pontosan. Számolni kell, meg rajzolni. Ki ebben jó, ki abban, ki egyikben sem. Én azt hittem, egyértelmű. Ez is azt mutatja, "nincs két ember, aki egyformán fogná fel ugyanazt az igazságot". (Tolsztoj) :D

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#9) greenity válasza Samus (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Heeken is hasonló magyarázatot adott.

PC-rev-RM köszi a bejegyzést pihenésképp jókat lehet derülni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) Samus válasza PC-rev-RM (#8) üzenetére


Samus
addikt

Esetleg kis magyarázat is jár a tüskék mellé? Csak Steamet használok, így azt ismerem, az Originből annyit szűrtem le, hogy van aktiválási korlát.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) PC-rev-RM válasza Samus (#10) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Sejtettem, hogy tüskének tűnik majd, pedig biztosíthatlak, nem akartam, rosszul fejeztem ki magam. :R

Igazából én csak Steam-et használtam egyedül. Nem erőltettem az agyam, hogy a képregény mélységeibe lássak. Tudom, hogy az origin szar, a gfwl szar, nekem ez elég volt a boldogsághoz.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#12) KaiotEch válasza PC-rev-RM (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aham akkor én meg azért nem értem ezt a képet, mert nem játszok :)

(#13) PC-rev-RM válasza KaiotEch (#12) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Az előfordulhat, de inkább az van, hogy az IT fogalmát túl tágan értelmeztem. :B Már ki is vettem a szót a leírásból.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#14) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez jó valóban így szokták... :D

(#15) Samus válasza PC-rev-RM (#11) üzenetére


Samus
addikt

A tüskét szó szerint értettem, mármint a GFWL képen miért van a tüskés jószág?

Nem történt semmi, de azért köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) PC-rev-RM válasza Samus (#15) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Ja, oké! Huh! :DDD

Őszintén megmondom, nem kerestem értelmét, hogy miért pont egy tarajos sül van a képen, de akármi akárhogy nyúl hozzá, megbánja.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#17) PC-rev-RM válasza KaiotEch (#14) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Igen. Egyetlen Abit lapom volt, azóta sem produkált még más gyártó olyan kifinomult ventilátorvezérlést. Kellett pár nap, mire megfejtettem egyáltalán, hogyan működik.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#18) Heeken válasza PC-rev-RM (#17) üzenetére


Heeken
tag

Abit meg a normális ventillátor vezérlés...Kicsit erős ez így egy mondatban. ;] Viszont ettől eltekintve nagyon jó alaplapjaik voltak! :D

(#19) lezso6 válasza Heeken (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát pedig én se találkoztam még jobbal, x38 quadGT-ről van szó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

A SWAG-es szatyor a legkeményebb! :DDD

(#21) DEV_NULL válasza lezso6 (#19) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nekem a jó öreg uGuru-s AN7 SoftMenu-je tetszett a legjobban. Pont az Abitot fikázni ventivezérlés miatt... :U

(#22) lezso6 válasza DEV_NULL (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azaz uGuru. :K Volt előtte Asus P5K Pro-m meg MSI P45-ösöm, azok nem tudtak semmit. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PC-rev-RM:] Humor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.