Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bozont


bozont
veterán

Arról is jöhetne valami infó, hogy mikor lesz elérhető nálunk is.

(#2) oriic válasza bozont (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Európában a PS Now jó ideje béta állapotban van, csak tesztelők használhatják. Nem tudni mikor jön hozzánk.

Live-Die-Respawn

(#3) Def26


Def26
félisten

Az egyik legnagyobb ötlet. :R Tuti használom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Agostino


Agostino
addikt

az lenne még bejövős ha gépen nem csak kontrollerrel hanem egér bill kombóval lehetne tolni

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5) Rage47


Rage47
veterán

Mennyi a PS Now havidíja?
Az lenne cool, ha ingyen elérhetők lennének a PS3-as játékok a havidíj ellenében.

(#6) oriic válasza Rage47 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1 hónapra 20 dollár, 3 hónapra 45 dollár, de van egy 7 napos free trial.

A játszható játékok listája

Live-Die-Respawn

(#7) utomi válasza oriic (#6) üzenetére


utomi
senior tag

És egyébként itt nem mehet vajon a VPN-es móka ? Mert nyilván nem tökéletes megoldás de PCn simán még lehetne próbálni nem!? Azért a Last of US eléggé erdekelne. Sajnos mire kijött már eladtam a PS3am 🤔

(#8) Rage47 válasza utomi (#7) üzenetére


Rage47
veterán

VPN gondolom sokat lassítana.

(#9) exec79


exec79
tag

ha szerzek egy ps kontrollert hasznalhatom a 7 napos trialt?

(#10) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na akkor nem is kell karira meglepnem magam egy ps-el. :C

(#11) oriic válasza exec79 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, csak egy olyan account kell hozzá, ami ott lett regisztrálva, ahol elérhető a szolgáltatás.

Live-Die-Respawn

(#12) tuki2200 válasza utomi (#7) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem kell VPN-sem, legalábbis PS-en.. amerikai ps acc-kal simán megy az amerikai ps now gond nélkül a multi rész is, angol acc-kal meg az európai kinálat (mert hogy egyébként nem ugyan azok vannak)

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Ez az a szolgáltatás, amiért vélhetően sokan fizetni fognak. Nagyon örülök, hogy itt tartunk ma és lassan az exluzív címek vagy így vagy úgy de eljutnak PC-re is. \o/

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Pcgamers


Pcgamers
tag

Akkor csak Ps kontroller kellene hozzá mert angol account van.Miért Xbox kontrollerem van?

(#15) Bogyi007 válasza oriic (#6) üzenetére


Bogyi007
veterán

A főprofilom UK acc, 20 megás Telekomos netem van, ezzel elvileg érdemes tennem egy próbát a 7 napos trial erejéig?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16) oriic válasza Bogyi007 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5 megás net kell neki, szóval simán próbáld ki. Másik topikban írtam már róla hogy kipróbáltam.

[link]

Live-Die-Respawn

(#17) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Annyire éreztem azt a "de"-t a cím alatt... Tipikus magyar dolog ez is. Valami jobb lehet! De nem nálunk! hehe..

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#18) oriic válasza gixxer-tomee (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan nem elérhető, gyakorlatilag most is azzal játszunk.

Live-Die-Respawn

(#19) Gorgonka


Gorgonka
tag

Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy Elég ha simán regisztrálok egy UK-s accot egy random UK-s címmel és mehet is a móka? Magyar bankkártyát gondolom nem fogadja el, tehát akkor csak Paypallal lehet fizetni?

Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#20) oriic válasza Gorgonka (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem simán elfogadta a magyar OTP Mastercardomat.

Live-Die-Respawn

(#21) Gorgonka válasza oriic (#20) üzenetére


Gorgonka
tag

Ez jó hír, akkor már csak egy kontrollert kell vennem és mehet a Last of Us és God of War :)

(#22) Gorgonka


Gorgonka
tag

Jó lett ez a szolgáltatás, néhány másodperc után elindul a kivánt játék és zavaró input lagot sem tapasztaltam. Nem feltétlenül kell PS-es kontroller sem, simán megy az X360-assal akár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.