Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ha a buszon kiszemelek egy lányt, akkor nem csak azért akarok mellé ülni, mert tetszik az a lány, hanem azért is, mert ha ő ül mellettem, akkor csak egy ülést foglalok el, míg ha nem ül mellettem senki, akkor kettőt.
Azt szeretem, ha az a lány, akit a buszon szemelek ki, az ablak előtt ül, s ha mellé akarok ülni, akkor nem szól.

A Wikipédiát nem szerkeszthetem, saját wikit nem tudok létrehozni, s egy 44 éves autista fiú egyetlen csajnak sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#2) F_Balazs válasza PBalázs (#1) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Az élet egy kicsit kegyetlen, az az igazság.

(#3) hokuszla válasza PBalázs (#1) üzenetére


hokuszla
aktív tag

44 évesen 35+ lányok mellé ülj, úgy van esélyed, a 20-asok bácsinak tekintenek.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Találj magadnak valami más elfoglaltságot, vagy ha oylan jól csinálod írd meg.. és kérj meg valaki mást, hogy az töltse fel

Ha szeretsz írni foglalkozni ilyen dolgokkal akkor keress olyan újságírós vagy szaklapokat ahol a tudásodra szükség van.

Meg hát az örök klasszikus:
Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5) refrigerator válasza F_Balazs (#2) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Kicsit??? Dehogy is. Kibaxottul kegyetlen.

(#6) icemad válasza refrigerator (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De legalább jó a grafikája. ;]

(#7) Evil Snowman válasza icemad (#6) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Már ha jó a szemed, vagy telik normális szemüvegre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Armagedown


Armagedown
őstag

Amikor olvasom ezeket a bejegyzéseket, mindig előtörnek belőlem az emlékek.
Szegény mama2 is ilyesmiket írt az SGn, igaz ő még gyerek volt.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#9) Narxis válasza Armagedown (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

Huh, az jó régen volt már. Mi lehet vele mostanság? :D

Thanos was right.

(#10) Armagedown válasza Narxis (#9) üzenetére


Armagedown
őstag

Már régóta nincs köztünk...

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) Narxis válasza Armagedown (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y :(

Thanos was right.

(#12) Hieronymus válasza hokuszla (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"44 évesen 35+ lányok mellé ülj, úgy van esélyed,..."

Nem teljesen. A nőknek idővel változik a férfiakhoz kötődő beállítottságuk. Egy idő után az idősebb férfiak helyett a fiatalabbakhoz kezdenek vonzódni.
A férfiak viszont, alapállásban a 20 éves korosztályba tartozó nőhöz vonzódnak az életkoruktól függetlenül. Ezen segít a tartós együttélés, együtt öregedés valamelyest. Mivel ez a vonal Balázs esetében kimaradt, nehezen fog az ötvenes korosztályú nők mellé ülni. Pedig ott lenne esélye.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) totron válasza Hieronymus (#12) üzenetére


totron
addikt

Egykorúság párok esetén meg eretnekség? Túl nagy ívű kijelentéseket tettél véleményem szerint.

PéhBalázsnak (úccse érti, de leírom azért): van egy nagy szoftverhibám, miszerint oda megyek, ahol szükség van rám. Na ez a nőknél nem válik be vagy csak igen ritkán (ennek ellenére ezt vallom). Már csak a folyamatos túlkínálat az ostromló padavanok/gardedámok hada által is. Meg kell teremteni magadnak a helyet, az igényt a másikban, a jó tanár is megkelti az anyag iránt az érdeklődést. Ezen folyamat minden terhét, rizikóját terrrrmészetesen a pasiember viseli. Meg a nagy lófaszt, azt. Néha, ha a csillagok is úgy állnak épp, van nem olyan nehéz, kölcsönös egymásra találás, úgy értem időben és térben egyszerre, egy helyen megvalósulva, igen. Na egy ilyenre érdemes befizetni, de különben túl nagy erőfeszítésekbe, anyagiakba vernie magát az embernek nem.

Amelyiknek volt egy kis esze vagy jelleme/jellemtelensége, az betagozódott harmincas éveire már egy tűrhető(nek gondolt) házasságba. Aztán meg ha vált, úgy teszi, mint a majmok a fán: addig nem engedi el ág1-et, amíg ág2-t biztonsággal nem fogja. Egyattamerő jellemgyengeség. El kell gyászolni, le kell zárni az előző kapcsolatot, ki kell jönni belőle. Aztán lehet akármi is. Milyen kár, hogy ennyire eltérnek az elképzeléseim a mainstreamtől. De ha egyszer taszít. Mezőségi logikával is könnyedén belátható egyébként, hogy ebül szerzett nőstény ebül vész el. Benne élve persze ez nem mindig, nem mindenkinek ilyen világos. Az ember akarja a jót, elsősorban magának. Az üvöltő jelek ellenére is. Ezért kell vigyázni mennyire vagyunk jóban magunkkal, mert ha túlságosan akarjuk a jót, bármilyen áron, hát akkor elképzelhető, hogy van még mit csiszolni azon az önmagunkkal való kapcsolódáson.

(#14) Hieronymus válasza totron (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

OK, akkor túl nagy a kijelentés.
Ettől még túl a tendenciát korrekten fogalmaztam meg.
Nyilván vannak kivételek. Amikor az átlagnál nagyobb kor eltérés. Van amikor pontosan azonos korú a pár. És vannak túlzások is. A kiskorúakhoz és a nagyon idősekhez való vonzódás.

De miért kell ezt részletesen leírnom, amikor mindenki tisztában van vele. Na jó, majdnem mindenki.

A többit, főleg az utolsó bekezdést ne velem beszéld meg.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) totron válasza Hieronymus (#14) üzenetére


totron
addikt

Mindenkinek szántam. Nincs tisztában mindenki vele, úgy érzem, a saját világodból nem látsz ki. De talán a te korodban ez így van jól.

(#16) Hieronymus válasza totron (#15) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Túl fiatal vagyok? :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#17) TTomax válasza PBalázs (#1) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom megállni...még akkor sem, ha a Te saját kis világodba nehezen fog átmenni amit most írni fogok.
Nem tudom megállni, mert nagyon helytelen az ahogyan gondolkodsz és nem vezet sehova csak lefelé, csak oda hogy még jobban bezárkózol.

Nem azért nem találsz 44évesen autistaként lányt magadnak mert senkinek nem kellenél, hanem azért mert TE ezt gondolod!
Abból amit írsz ordít, hogy nincs önbizalom.Párra vágysz ? Ok... akkor gondolkozz el először magadban mit kell tenned. Gondolkozz el azon mit csinálhattál eddig rosszul illetve, hogy eddig mit tettél hogy ezt a problémát megold.
Három egyszerű kérdés, várom rá a választ. Ha kapok akkor továbbléphetünk...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18) rushty


rushty
senior tag

Melyik ez a saját wiki?

Revolut meghívó pü-ben

(#19) PBalázs válasza rushty (#18) üzenetére


PBalázs
csendes tag

wiki-site.com

(#20) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Nem úgy érzem, mint ha rám szükség lenne"
Simán érezheted rosszul - max. nem úgy van szükség, ahogyan eddig erőltetted :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) PBalázs válasza hcl (#20) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Anyukámnak hiányzom, de másnak nem. Ha anyukám meghal, akkor teljesen felesleges ember leszek.

(#22) TTomax válasza PBalázs (#21) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát jól van,segíteni azon lehet aki akarja is...TE NEM akarod... :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23) PBalázs válasza TTomax (#22) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Én nagyon szívesen feleségül vennék egy olyan nőt, aki el tud engem látni. Akkor én takarítanék, a feleségem meg kimosná, kivasalná a ruháimat, meg ő főzne.
Ha a buszon kiszemelek magamnak egy lányt, s nem engedi, hogy mellé üljek, akkor vagy odaül a külső ülésre, vagy pedig a mellette levő ülésre rakja a táskáját, sőt még szól is nekem. Bár ő nem tudja, hogy mennyi idős vagyok, de látom róla, hogy nem akarja, hogy egy 44 éves autista fiú mellé üljön.

(#24) TTomax válasza PBalázs (#23) üzenetére


TTomax
nagyúr

Se azt nem tudja,hogy 44 éves vagy,se azt hogy autista...A kérdésekre próbálj meg válaszolni [link] :)

Amúgy jut eszembe, azt lehet tudni melyik városban laksz?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25) totron válasza hcl (#20) üzenetére


totron
addikt

A barátzónánál csodálatosabb adomány aligha létezik.

(#26) hcl válasza totron (#25) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

????
Nem nő témában értettem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27) totron válasza hcl (#26) üzenetére


totron
addikt

De ő meg arról beszél.:D Átérzem. De ha már alternatívára sarkallod, adj is neki minimum egyet. Egy másik direktívát, mert eddig csak azt ismeri, hogy ő az autista, fixnek ez a szerep. Hétköznapi emberek sem tudják sokszor, akár egy életen át sem kitalálni önmagukat.

(#28) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Mostanáig sem sikerült feldolgoznom, hogy miért próbáltok meg megérteni, egy alapjaiban teljesen máshogyan gondolkodó embert, mint ti. Az autizmus teljesen más szociális, társadalmi és egyéb más szemlélettel jár, ami egy nem autista fejében meg sem fordul. Teljesen máshogy értelmezik az emberi interakciókat, a szociális közeg számukra nagyon zavaró és ellenségesnek hat. Nem értik, hogy mások miért gondolkodnak másképpen. Nem tudják megmutatni az emocionális oldalukat állapottól függően. Ne adjatok tanácsot, mert ami nálatok természetes és működik az nála abszolút nem fog. Ha pedig idegesít az írása, akkor ignoráljátok.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#29) #90088192 válasza Carlytoo (#28) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hiába írod, őket egy másfajta mentális betegség megakadályozza ezen tények el/felismerésében. :(

(#30) TTomax válasza #90088192 (#29) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,mindenki beteg aki segíteni akar...agyadra ment neked valami... :((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31) #90088192 válasza TTomax (#30) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem, én is beteg vagyok.
Mint Mindenki, valamilyen szinten.

Az, hogy segíteni akarsz, az egy dolog, de a módja egy másik.
A legnagyobb segítség nem az, amire gondolsz.
És ezt ha értenéd, akkor nem írtál volna. :R

(#32) Carlytoo válasza TTomax (#30) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Fel kellene ismerned, hogy nem tudsz, vagy ha másképp akarom fogalmazni, akkor képtelen vagy segíteni rajta. Megfelelő szakembereknek is nehéz. Ez egy olyan betegség, vagy állapot, ami rengeteg fejlesztést és törődést, személyes interakciót, türelmet és empátiát igényel és még ezekben az esetekben sem biztos, hogy hatásos.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#33) TTomax válasza Carlytoo (#32) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,akkor meg se próbáljuk.Jó lesz az is ha majd valahonnan egy felüljáró alól vakarják majd össze...
Most komolyan, ha megpróbálod rosszabb lehet????Akkor miért ne?Nem vitatom amit írsz,igazad van,de akkor csak sétáljunk tovább és akkor minden rendben lesz? :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#34) #90088192 válasza Carlytoo (#32) üzenetére


#90088192
törölt tag

A legtöbb ember nem is látja, valójában egy ilyen jellegű komment mit is jelent, mert a segítség nem az, hogy elmondom mi a különbség köztem és közte, hanem megértem ezt a különbséget. Ha megértem, akkor vagyok igazán képes segíteni, ebben az esetben pedig tudom, hogy az itteni limitált formában nem lehet.
Ha még nem értem akkor mindegy az egész.
Nem igazán hívnám betegségnek, inkább egy módosult világ szemlélet, amely számunkra alternatív, viszont számára a miénk alternatív.

(#35) Carlytoo válasza TTomax (#33) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ne próbálkozz olyannal, amit nem értesz, mert nagyobb kárt tudsz csinálni vele.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#36) KubanitoS válasza TTomax (#33) üzenetére


KubanitoS
veterán

Olvass bele a srác többi blogjába. Nem te vagy az első, aki segíteni próbál. Értelme egyiknek sem volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#37) TTomax válasza Carlytoo (#35) üzenetére


TTomax
nagyúr

A közöny okozta kárnál nagyobbat aligha...

#36 KubanitoS
Tudom,láttam olvastam... Mégis honnan tudod lemérni,hogy volt-e értelme.Persze,meggyógyulni nem fog,de még él.Ki tudja lehet pont ezek miatt...lemérhetetlen...és értelme sem kell,hogy legyen mindennek... Olyan szűken gondolkodtok,egysíkúan,minden bántás nélkül...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38) KubanitoS válasza TTomax (#37) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mégis honnan tudod lemérni,hogy volt-e értelme.

Pl onnan hogy az összes blogja mindig ugyanonnan indul és ugyanúgy zárul "az autista fiú senkinek sem kell" megállapítással.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#39) Carlytoo válasza TTomax (#37) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Úgy próbálsz kivágni egy fát, hogy még baltád sincs hozzá.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#40) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Most a Wikipédia egy évre blokkolta az otthoni IP címünket. GhostDestroyer100-at nem érdekli, hogy miket tudok.

Akár a Wikipédiáról van szó, akár a lányokról, ha meghalnék, engem senki sem sajnálna. Rám csak addig van szükség, amíg az anyukám él.

(#42) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Nézzenek ide:

Amíg a saját a wikimen ez jelenik meg, addig még a kutyát sem érdekli, hogy mit tudok.

[ Szerkesztve ]

(#44) Carlytoo válasza PBalázs (#42) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Fess és foglalkozz matematikával, csillagászattal. Azt értékelni fogják.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.