Hirdetés

2021. szeptember 25., szombat

Gyorskeresés

(#1) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Külföldi honlapokon nem szoktam regisztrálni. Pláne nem olyanokon, ahol nekem kell fizetnem.

(#2) blackrulz válasza PBalázs (#1) üzenetére

blackrulz
nagyúr

állítsd spam-ra és nem fogod látni

When you want a circus you exalt the clowns

(#3) zolikaDB

zolikaDB
veterán

Yahoo mail-nál van tiltás is, szóval még spam-be se teszi :DDD

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#4) PBalázs válasza zolikaDB (#3) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

A Freemail-re szokta küldeni, hogy regisztráljam magam, vagy valamit erősítsek meg.

(#5) zolikaDB válasza PBalázs (#4) üzenetére

zolikaDB
veterán

A freemailt felejtsd el, lassan örökre.
Szerettem - 2003-ban.
Kellett egy megbízható szolgáltató, lett a yahoo.

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#6) hokuszla

hokuszla
aktív tag

8700 16GB 1050Ti 256+1024GB

(#7) Gdi

Gdi
senior tag

Ilyen az, amikor piros náluk a regisztrációd állapota :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#8) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Itt van:

Ha rámegyek arra, hogy ,,Erősítse meg itt", akkor behoz egy külföldi honlapot.

(#9) abridabri

abridabri
addikt

Nekem is napi 6-8 levél jön ettől a bitcoin csaló mocskoktól.
Szűrőt / spamet hiába állítasz ,valamiért ugyanúgy átengedi , vagy csak simán másik címről küldik ,eddig 1hét alatt láttam már vagy 10 különböző címet.
Úgy láttam a legtöbb freemailes ember küzd ezzel. És NEM , nem opció más szolgáltatóra váltás ,ha hosszú évek alatt mindenhova a freemailes címeddel regeltél be .

(#10) totron válasza abridabri (#9) üzenetére

totron
senior tag

Ebből következik, hogy ragaszkodni kell a freemailhez.

(#11) abridabri válasza totron (#10) üzenetére

abridabri
addikt

Van megoldásos ? Nincs . Akkor minek flamelsz ?

[ Szerkesztve ]

(#12) totron válasza abridabri (#11) üzenetére

totron
senior tag

Az emberi érzelemirányított irracionalitásra á lá globálle? Arra valóban nincs.

(#13) pn4hvq

pn4hvq
senior tag

Hátha tudok segíteni Balázs és a többiek egy problémáján:
1. Beállítások
2. Szűrők
3. Felül egyszerű módról haladóra átállítani (így több szabályt meg lehet adni)
4:

A szabályokban lehet átfedés, de ha ismét kaptam, mindig hozzáfűztem egy újat, ezekkel viszont már nem kapok ilyen leveleket.

(#14) RandomName válasza abridabri (#11) üzenetére

RandomName
kezdő

Gondolom kikapcsolt az iróniadetektorod...
Szóval de.
Váltani kell e-mail szolgáltatót, ha a jelenlegi nem tudja spam szűrni a bajos dolgokat....
Szerk.:
Ja igen, lesz egy erős heted amikor átállsz.... És utána máshogy szar, vagy akár jó is lehet....

[ Szerkesztve ]

(#15) waccamár válasza abridabri (#9) üzenetére

waccamár
senior tag

Van egy pár fontos szolgáltató, ahol át kell állítani az új email címedet, pl. közösségia média, bank, egyéb fizetési szolgáltatások, helyek ahonnan rendszeresen rendelsz, stb.

És van milliónyi egyéb, ahol tökmindegy, csinálsz egy új reget és kész, pl. random webshopok, pizzarendelés, random fórumok, stb.

Kevesebb szenvedés mint freemail-el szórakozni.

(#16) abridabri válasza pn4hvq (#13) üzenetére

abridabri
addikt

Köszi ! Ez a haladó mód segített . Már nem jönnek a spamek :R
Freemail FTW !

(#17) Balika911 válasza abridabri (#9) üzenetére

Balika911
nagyúr

"És NEM , nem opció más szolgáltatóra váltás ,ha hosszú évek alatt mindenhova a freemailes címeddel regeltél be ."

Hogyhogy nem? Ezer évig használtam a Freemailt, azután összeírtam a fontos regisztrációkat és egy délután átállítottam őket Gmailre. Egy másik nap küldtem a kontaktoknak is mailt a változásról, ill. átmigráltam a freemailes leveleket. (Illetve az Outlook Expressben tárolt leveleket, na az volt még szép, brrr. Külön programot is kellett vennem hozzá.)

Hagytam még pár hét átfutást, utána a legnagyobb nyugalommal törölhettem a Freemail-fiókomat, mert már csak spammel telt szarásig.

Azóta gyakorlatilag nem látok spamet, és végre szinkonizál a levelező az eszközök közt.

[ Szerkesztve ]

(#18) Dilikutya válasza waccamár (#15) üzenetére

Dilikutya
nagyúr

Freemail-t nem szabad olyan helyen megadni, ahonnan 100%-ban meg akarod kapni a leveleket. A szemét az jön, de a szolgáltatás kuka. Ráadásul évek óta nem tudják rendberakni a POP3/SMTP szervereket sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) totron válasza Dilikutya (#18) üzenetére

totron
senior tag

Ott a citromailt kell megadni.

(#20) abridabri válasza Balika911 (#17) üzenetére

abridabri
addikt

Az asszonyt se cseréljük le csak mert elkezd ráncosodni .
A kutyát sem altatjuk el ,csak mert lesántul
Tudom egyszerűbb eldobni valamit,ha elromlik ,sajnos ilyen világot élünk !
Hiába tudjuk, hogy kémkedik a Google- Gmail , mégis önként szolgáltatjuk ki az adatainkat . Na én csak azért sem :B

(#21) Balika911 válasza abridabri (#20) üzenetére

Balika911
nagyúr

Ok.

(#22) waccamár válasza abridabri (#20) üzenetére

waccamár
senior tag

Mi köze a példáidnak ahhoz, hogy a freemail egy értékelhetetlen szolgáltatást nyújt?

(#23) Illya

Illya
újonc

freemail citrommail miez 2007

2021 and companies still talk in fucking hieroglyphs like bitch I'm not trying to be fucking Indiana jones I just want to get a normal answer

(#24) Dilikutya válasza abridabri (#20) üzenetére

Dilikutya
nagyúr

De a kocsit csak lecseréled, ha kiesik a kereke. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Krogoth válasza abridabri (#11) üzenetére

Krogoth
senior tag

Freemailt átirányítod gmailre ott pedig egyből a spam mappába pakolja.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain... Time to die."

(#26) Krogoth válasza abridabri (#20) üzenetére

Krogoth
senior tag

Erre is van megoldás. Pl. a protonmail.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain... Time to die."

(#27) dugo_ válasza Illya (#23) üzenetére

dugo_
veterán

Milyen 2007? Már akkor is ciki volt. :DDD

(#28) Silent77 válasza Krogoth (#26) üzenetére

Silent77
veterán

+1

About You 10% kupon: CS-AYFYBN - Friss Banggood kuponok: https://www.kinabolrendelek.hu/banggood-kuponok/

(#29) DEJVID válasza Dilikutya (#24) üzenetére

DEJVID
őstag

Ezt viccből írtad, ugye?

(#30) rushty válasza Illya (#23) üzenetére

rushty
senior tag

mit ajánlasz helyette? G nem

(#31) Dilikutya válasza DEJVID (#29) üzenetére

Dilikutya
nagyúr

Viccesen, de teljesen komolyan. Itt nem arról van szó, hogy a freemail picit ráncos, elavult, hanem arról, hogy a funkcióját sem tudja ellátni. A spam-et kapod rá ész nélkül, de az viszont közismert, hogy fontosabb helyeken ne freemail címet adj meg, mert előfordulhat (nem mindig, ezt is aláírom, de így is elég) hogy nem, vagy késve kapsz meg leveleket. Ami egy emailszolgáltatónál, lássuk be, ciki. Pár éve volt egy amatőr adatvesztés is, és a POP szerver is állandóan baszakodik, élek a gyanúval, hogy nem a levelező kliensek a hülyék. Szóval a freemail egy olyan autó, aminek kiesett egy kereke.

(#32) Balika911 válasza Dilikutya (#31) üzenetére

Balika911
nagyúr

Yupp, ha már emberi viszonyokhoz hasonlítjuk, akkor a Freemail egy toxikus kapcsolat esete. Megvan a pszichológiája, hogy sokan mégsem lépnek ki ezekből.

Volt freemailes adatszivárgás is, a fiókomat akkor föl is nyomták (sikerült visszaállítani). Én ezután léptem le tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#33) DEJVID válasza Dilikutya (#31) üzenetére

DEJVID
őstag

Sry az emailes része egyáltalán nem érdekel, az autósra irányult a kérdésem.

(#34) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Próbáltam már a szűrőt beállítani. Aki állandóan a regisztráció megerősítését kéri, azt blokkolni szeretném, de mástól ugyanúgy várok levelet.

(#36) Silverboy válasza Krogoth (#26) üzenetére

Silverboy
tag

Protonmail Rulz! :B

#34 PBalázs
Amit elkel felejteni:
Freemail, Citromail és egyéb őskövületek, amik se nem biztonságossak, se nem megbízhatóak

Gmail, Outlook, Proton, AOL, Yahoo, ~ Vagy saját ;]

Proton / Saját / Outlook van
Gmail volt, AOL volt, Freemail volt

Amúgy 13# hozzászólásba van a megoldás amit keresel.

"A bolond ember eléggé logikus, csak az épelméjűek bírálata felületes." / gordulokovek.hu

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.