Hirdetés

2021. május 11., kedd

Gyorskeresés

(#1) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Bárki létrehozza a Köllő Babett és a Ruszó Tibor lapot, szívesen megköszönöm neki.

razorbenke92 ajánlata csak a szobámban levő számítógépen szünteti meg a piros hivatkozásokat. Előfordulhat, hogy valaki azt még engedélyezi, hogy az ő számítógépén nézzek valamit, de azt már nem, hogy az ő gépére letöltsek, vagy valamit átállítsak. A telefonomon is zavarnak a piros hivatkozások. Arra még razorbenke92 sem tudja a megoldást, hogy még az Android 4.1.2 rendszeren se legyen piros hivatkozások. Telefonon meg minden számítógépen csak akkor nem lennének piros hivatkozások, ha minden lapot valaki létrehozna, s az adminisztrátorok még az egy mondatos lapokat sem törölnék.

[ Szerkesztve ]

(#2) Runo válasza PBalázs (#1) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

:U

(#3) PBalázs válasza Runo (#2) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Mindenki hülye, mert senki sem hozza létre a Köllő Babett és a Ruszó Tibor lapot!

(#4) akom válasza PBalázs (#3) üzenetére

akom
senior tag

Mindenki hülye, csak te vagy terepasztal.

(#5) Narxis válasza PBalázs (#3) üzenetére

Narxis
nagyúr

:DDD

(#6) PBalázs válasza akom (#4) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Ha egymillión megpróbálnák a két lapot létrehozni, akkor a Wikipédia nem tudná, hogy melyik IP címet kell blokkolni.

(#7) akom válasza PBalázs (#6) üzenetére

akom
senior tag

Ha egymillióan összedobnának nekem 1-1 Ft-ot, akkor már milliomos lehetnék.

[ Szerkesztve ]

(#8) janeszgol válasza PBalázs (#1) üzenetére

janeszgol
veterán

Android 4.1.2? Használj Chrome-ot, pl a 34-es verziót. Ott ha jól tudom nem pirosít. Legalábbis alcatel Pop C1-en nem emlékszem rá.
Kb elég régi telód van, a gyári verziója e körül lehet. Ha közben frissítetted a böngészőt, akkor töröld a frissítést.

(#9) UnA válasza PBalázs (#6) üzenetére

UnA
Korrektor

De tényleg nem értelek, miért olyan fontos Wikipédia bejegyzést írni huszadrangú személyekről – attól függetlenül, hogy tiltani is felesleges. De ha már a szerkesztőség nem engedi a bulváros cikkeket, akkor ezt is tudnod kellene elviselni.

És van bőven egyéb forrás a neten, ahol ilyen információkat találhatsz.

(#10) PBalázs válasza UnA (#9) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Ha rajtam múlott volna, akkor 2019-ben vagy a Bagdi Enikő vagy a Take 3 nyerte volna meg az X Faktort.

Még 2019-ben nem vettem észre, hogy a Liptai Claudia nincs a TV2-n. Claudia hiányát akkor vettem észre, amikor Köllő Babett volt a Sztárban sztár női zsűritagja. Az az érdekem, hogy a Sztárban sztár zsűrijei olyan emberek, legyenek, akikről ír a Wikipédia (ez vonatkozhat Köllő Babettre és Papp Szabolcsra is)!

[ Szerkesztve ]

(#11) Freiherr

Freiherr
őstag

Kemény dolog lehet ennyi fóbiával meg kényszeres dologgal létezni.
Vagy a srácnak ez a természetes, és nem szenvedésnek fogja fel?🤔

Back to the future

(#12) Peter Kiss válasza Freiherr (#11) üzenetére

Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) N€T0X|N válasza PBalázs (#3) üzenetére

N€T0X|N
őstag

Tetszik vagy sem, te mész árral szemben. Lehet autizmusra hivatkozni meg minden, de attól még így marad. Kénytelen leszel ezt elfogadni és keresni más elfoglaltságot. Az internet több, mint a wikipédia. A múltkori topikban is ajánlottak neked dolgokat, de te csak kifogásokat keresel és másokat hülyézel. Ez nem vezet sehova.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#14) RR89 válasza Peter Kiss (#12) üzenetére

RR89
addikt

Szerintem csak egy troll, mint anno vagy 12 éve "no name" volt, vagy hogy is hívták.

[ Szerkesztve ]

(#15) PBalázs válasza N€T0X|N (#13) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Ön is megpróbálhatja létrehozni a lapokat. Idemásolom Bollók Csaba levelét:
,,Kedves Balázs!

Sajnos nem tudok semmilyen anyagot küldeni, a korábbi honlap anyaga egy géphiba miatt elveszett. Jelenlegi honlapom csak archív koncertfelvételekkel foglalkozik, Egyéb irányú elfoglaltságaim miatt nem áll módomban a teljes diszkográfia újraépítése. Az alábbi oldalon találhat részletes diszkográfiákat:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Omega-diszkogr%C3%A1fia"

Bollók Csaba honlapja archive.org-vel sem nézhető meg. Bollók Csaba és a Grooveshark miatt arra gondolok, hogy mi lenne, ha a Wikipédia és a ZENEMOZAIK kivételével az összes honlapot megszüntetnék.

[ Szerkesztve ]

(#16) N€T0X|N válasza PBalázs (#15) üzenetére

N€T0X|N
őstag

mi lenne, ha a Wikipédia és a ZENEMOZAIK kivételével az összes honlapot megszüntetnék.

Akkor nagyon sok ember haragudna rád. :D

Sent from my keyBoard

(#17) PBalázs válasza N€T0X|N (#16) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Pl. nem én tehetek arról sem, hogy megszűnt a Grooveshark. Ez a honlap is megszűnt:
http://eerock.narod.ru/
Ennek megszűnéséről sem én tehetek.

(#18) PuMbA válasza PBalázs (#17) üzenetére

PuMbA
félisten

Amire van igény, azok a honlapok sosem fognak megszűnni :)

[ Szerkesztve ]

(#19) PBalázs válasza PuMbA (#18) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

A Grooveshark zenemegosztó pl. jogvédelem miatt szűnt meg. archive.org-vel sem lehet megnézni, hogy milyen volt.

(#20) domos

domos
senior tag

Az feltűnt már, hogy itt a logouton minden link piros? :Y :Y :Y

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#21) PBalázs válasza domos (#20) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Nem erről a honlapról beszélek, hanem a Wikipédiáról. Nem a színnel van bajom, hanem azzal, hogy a link egy nem létező lapra hivatkozik. Semmi bajom nem lenne a Wikipédiá-val, ha az adminisztrátorok még az egymondatos lapokat sem törölnék. Akkor mindent létrehoznék, amiről valamit tudok írni. Saját szavaimmal nem tudom megfogalmazni Ruszó Tibor életét, csak jogvédett szöveget tudok ide bemásolni. Ön is megpróbáltja ezt a lapot létrehozni. Ha különböző IP címekkel próbálnak olyan lapot létrehozni, melyet már sokszor töröltek, akkor a Wikipédia nem tudhatja, hogy kit kell blokkolni.

(#22) PuMbA válasza PBalázs (#19) üzenetére

PuMbA
félisten

Igen, de egyértelmű, hogy megszűnt, hiszen te feltölthettél oda zenéket, amiknek nem te vagy a tulajdonosa. Grooveshark helyett most van Spotify, Deezer, Tidal.

#21 PBalázs: "Ha különböző IP címekkel próbálnak olyan lapot létrehozni, melyet már sokszor töröltek, akkor a Wikipédia nem tudhatja, hogy kit kell blokkolni."

De attól még ugyanúgy letörlik a cikket, amit írsz, mert nem a személyeddel van a baj, hanem azzal, hogy egy-két mondat olyan kevés információ, hogy nincs értelme külön oldalként menedzselni. Nem értem, hogy mit akarsz egy olyan oldallal, ahol nem te hozod a szabályokat. Neked nincs beleszólásod, szóval kéne találnod valami mást ehelyett. Menj el fotózni vagy görkörcsolyázni vagy nem tudom, amibe nem szólhatnak bele. Wikipedia-n nem te vagy a főnök, szóval feleslegesen kapálózol, hogy minek kellene ott lennie.

[ Szerkesztve ]

(#23) hokuszla válasza domos (#20) üzenetére

hokuszla
aktív tag

Aljas vagy :))

8700 16GB 1050Ti 256+1024GB

(#24) PuMbA válasza PuMbA (#22) üzenetére

PuMbA
félisten

Vagy tudod mit, a legjobb lenne, ha megtanulnál programozni és a saját oldalara azt teszel fel, amit akarsz, ott te vagy a főnök :)

[ Szerkesztve ]

(#25) UnA válasza PuMbA (#24) üzenetére

UnA
Korrektor

Ehhez nem kell megtanulni programozni, rengeteg framework van saját oldalakhoz - mindenféle fejlesztői képesség nélkül is.

(#26) PuMbA válasza UnA (#25) üzenetére

PuMbA
félisten

Tényleg...na, akkor itt a megoldás PBalázs :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Gdi

Gdi
senior tag

wikidot.com-on létrehozhatsz teljesen saját wiki oldalt, aminek Te leszel az adminisztrátora.
Annyi oldalt töltesz fel és szerkesztesz amennyit akarsz (és amennyire az előfizetésed engedi, ingyenesen pld 300MB)
Létrehozhatod a teljes magyar trashművészeti élet lexikonát, ha ahhoz van kedved.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#28) Silverboy válasza PBalázs (#1) üzenetére

Silverboy
tag

Privátba is megírtam, hogy mobile Google Chrome-ra is elérhető a bővítmény, és mért törlik a "cikk"eidet.

#3 PBalázs
Ismerhetnéd a "régi" mondásokat:
"Széllel szembe nem p*sálunk."
"Azt azért meg kell jegyezni, hogy ha azt tapasztaljuk, hogy mindenki szembe jön velünk az autópályán, akkor nem a többi hülye."

#6 PBalázs
Akkor mindenkit blokkol :DDD

#13 N€T0X|N
Milliószor ellett pofázva, privátba is (akikkel felvette a kapcsolatot). Teljesen egyetértek.

#16 N€T0X|N
Micsoda film lehet "Világ ellenem, az utolsó weboldal" :DDD

#20 domos
Prohardver-en is :Y

De lásd Balázs, hogy 1000x is segítünk:

Ingyen Weboldal létrehozás:
Make A Free Website | WordPress.com
Create a Free Website | Wix.com
Webflow: The no-code platform for web design and development
Google webhelyek

Saját wikipédia:
Wikidot

"A bolond ember eléggé logikus, csak az épelméjűek bírálata felületes." / gordulokovek.hu

(#29) rushty válasza Gdi (#27) üzenetére

rushty
senior tag

trashművészeti
Nem tudott leállni a plasztikával - Kelemen Anna szörnyűnek találja magát  régi képein - Hazai sztár | Femina

[ Szerkesztve ]

(#30) Gdi válasza rushty (#29) üzenetére

Gdi
senior tag

Pedig reménykedtem, hogy alkottam egy új fogalmat.. :))
Amúgy én ide sorolom a kocsma-jukebox töltelékek nagyobb részét és a kertévés tehetségkeresőket is.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#31) PBalázs válasza Silverboy (#28) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm.

(#32) Gargouille

Gargouille
senior tag

Figyelj Balázs én megpróbálok segíteni, délután ha lesz rá egy kis időm akkor megfogalmazom neked a Ruszó Tibor-os szöveget és elküldöm neked itt privát levélben. Az már nem fog egyezni a jogvédett szövegel, így várhatóan nem fogják törölni az administrátorok ha feltöltöd a Wikipédiára. Ez így rendben van neked?

(#33) Grafiqs

Grafiqs
őstag

RGB-re gondolsz? :)

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#34) Lenry válasza N€T0X|N (#13) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet autizmusra hivatkozni meg minden, de attól még így marad. Kénytelen leszel ezt elfogadni

Na igen, csak hát az autizmusnak pont az a lényege hogy nem tudja elfogadni. Fölösleges észérvekkel jönni, ha a kolléga meggyőzhető volna velük, akkor nem volna autista...
Szomorú ez az egész és az a legszomorúbb hogy nem tudunk segíteni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) FLATRONW válasza Lenry (#34) üzenetére

FLATRONW
őstag
LOGOUT blog

Nem rosszból, de szerintem egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni. Tanácsokkal segíteni tényleg nem lehet rajta. Aki hajlandó az idejét arra pocsékolni, hogy wiki bejegyzéseket készítsen helyette, annak szive joga.
Minden más próbálkozás felesleges.

(#36) N€T0X|N válasza Lenry (#34) üzenetére

N€T0X|N
őstag

Tudom, igazából hülyeség is volt leírni. Van ilyen ismerősöm, maximum megszokni lehet, mást nem nagyon.

Sent from my keyBoard

(#37) Gargouille válasza PBalázs (#31) üzenetére

Gargouille
senior tag

Elküldtem neked privátban.

(#38) rushty

rushty
senior tag

Mi lett vele? [link]

(#39) DEJVID

DEJVID
őstag

Hát ez kurva jó

Eladó ventilátorok: shorturl.at/osHU7 Ha rendenél a Razertől, írj rám pls!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.