Hirdetés

2021. november 30., kedd

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

(#1) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Aki a Wikipédia lapjaiba hivatkozásokat szúr, neki kellene tudnia, hogy mi az, ami nevezetes, s mi nem.

(#2) kraftxld válasza PBalázs (#1) üzenetére

kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Kérd el a szomszéd wifi jelszavát, és ha arra csatlakozol, nyugodtan létrehozhatod a Balázs7 felhasználót, ő nem lesz zoknibáb.

🇳🇿 | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#3) koxx válasza kraftxld (#2) üzenetére

koxx
MODERÁTOR

Megunták a spammelést vagy mi? Én a témaindító "írást" sem értem. :F

(#4) kraftxld válasza koxx (#3) üzenetére

kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ha elolvasod a témaindító munkásságát itt a logout-on akkor megérted :D

🇳🇿 | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#5) PBalázs válasza koxx (#3) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Létrehoztam két témát:
[link]
[link]

Most azért nem szerkeszthetem a Wikipédiát, mert a Balázs6-ot kitiltották.

(#6) Hieronymus válasza PBalázs (#5) üzenetére

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog

Az a baj, hogy bármely néven és IP címmel regisztrálsz, azonnal mindenki tudja, hogy te állsz a regisztráció mögött.
A megnyitott lapok témája azonosít téged.

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#7) PBalázs válasza Hieronymus (#6) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Nem tudom, hogy mi lenne, ha mondjuk elutaznék Amerikába vagy Ausztráliába, s ott azonosítanának.

Azok a témák, melyeket eddig a kutya sem hozott létre, azok közül nem tudom, hogy melyik nevezetes. A nevezetességet annak kellene tudnia, aki Wikipédia lapjaiba hivatkozásokat szúr.

(#8) F_Balazs

F_Balazs
aktív tag

Komolyan mondom fizetek neked, csak engedjük már el ezt a Wikipédiás témát.. :R :R

(#9) Somatom válasza PBalázs (#7) üzenetére

Somatom
addikt

Próbáld ki! Töröld az itteni regisztrációdat, várj pár napot, regelj újra más névvel és írj egy blogbejegyzést a Wikipédiáról! Szted nem jönne rá mindenki, hogy Te írtad? Na, ugyanez történne a Wikipédián is, függetlenül attól, hogy honnan és milyen néven próbálkoznál.

Samsung Note 9 (8/512) Android 9, Tab S7+ 5G

(#10) PBalázs

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Megmondom őszintén, hogy elsősorban a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával. Ha minden, ami a Wikipédián le van írva, az máshova is le lenne írva, akkor nem nyitnám meg a Wikipédiát.

(#12) Eastman válasza PBalázs (#10) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Balázs,

arra esetleg gondoltál már, hogy túl nagy falat számodra a Wikipédia szerkesztése? A kapcsolatok ápolása ott?
90 db szilvásgombócot sem tudsz megenni egyszerre, egy ebéd során.

Ha nem tudsz az eléd tornyosuló hegyen átmászni (mint például a Wikipédia), meg kell kerülnöd azt, és úgy folytatnod az utad, anélkül folytatnod az életed.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) bkercso

bkercso
nagyúr
LOGOUT blog

Arra vágysz, hogy ami számodra fontos, arról mások is olvashassanak? Ha nincs az illető hírességeknek vagy "hírességeknek" Wiki-lapjuk, akkor lehet, hogy nem is annyira fontosak mások számára. Ettől te még szeretheted őket; nincs gond. De a Wiki egy lexikon, amit őriznek a moderátorai.
Az egyik szabály, hogy eredeti tartalmat várnak, a másik, hogy meg kell hivatkozni, vagyis rá kell mutatni, hogy amit leírsz, az tény.

-25% a DAC-ra! || bkercso HiFi eszközök: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?stext=&buying=1&selling=1&usrid=341946

(#14) koxx válasza PBalázs (#10) üzenetére

koxx
MODERÁTOR

Gondolom okkal nincs az adott valaminek oldala, mert max téged érdekel. El kell engedni a dolgot.

(#15) Somatom válasza koxx (#14) üzenetére

Somatom
addikt

Az állapotából adódóan nem képes elengedni. Tehát állandó körforgás, hogy bepróbálkozik a Wikinél, az elutasítja, majd ezt megírja itt.

(#16) PBalázs válasza koxx (#14) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Mert az emberek nagy részét a filmek meg a regények érdeklik. Sok autista él a világon, de lehet, hogy más autisták nem tudnak olvasni.

Ezt nézzék meg:
[link]

(#17) Eastman válasza PBalázs (#16) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

A wikiwand.com-ot tudod szerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) PBalázs válasza Eastman (#17) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Nem. Meg ott a lapok ellenőrzött változatai láthatók. Ez akkor baj, amikor az RTL Klub-on vagy a TV2-n változás történik. Meg hát a Wikipédián az ellenőrizetlen változatokban lehet látni, hogy a Sztárban sztár leszek-ben meg az X Faktorban ki jut tovább.

(#19) Met

Met
veterán

Csinálj Balázspédiát.
Saját weboldal, azt írsz oda amit akarsz mivel te vagy a főnök.
Google megtalálja azt is ha arra keresnek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20) Lenry

Lenry
nagyúr

dehogy tartanád be...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) alcsa válasza Met (#19) üzenetére

alcsa
senior tag

Probalta, nem sikerult megcsinalnia.

(#22) Somatom válasza Met (#19) üzenetére

Somatom
addikt

Ezen (is) már túl vagyunk.

(#23) Balika911 válasza Met (#19) üzenetére

Balika911
nagyúr

Már csinált, itt az #53...

szerk: Wow, ezzel elkéstem. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) PBalázs válasza Lenry (#20) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Ez egy előítélet. Nem hoznék létre olyan lapokat, melyeket már háromszor is töröltek. Főleg a hibákat javítanám ki.

(#25) Met

Met
veterán

Akkónemszóttam

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#26) alcsa válasza Met (#25) üzenetére

alcsa
senior tag

Most jómegkaptad ;]

(#27) Lenry válasza PBalázs (#24) üzenetére

Lenry
nagyúr

egy jól megalapozott, tapasztalatokkal alátámasztott előítélet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) F_Balazs válasza PBalázs (#24) üzenetére

F_Balazs
aktív tag

Olyat akarsz újra -és újra -és újra -és újra csinálni, amiről már kiderült, hogy nem szabad, és csak a gond, baj van belőle. Mint amikor a részeget kiutasítják a bárból, de ő 42.-jére is nekiszalad újra a kidobólegénynek.

Ne vedd rossz néven, már csak azért sem, mert voltak autista munkatársaim, tudom milyenek, de ők értettek a szép szóból, amit elmagyaráztak nekik egyszer-kétszer, azt befogadták.

[ Szerkesztve ]

(#29) Eastman válasza F_Balazs (#28) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezek szerint kétféle autista van.

(#30) PBalázs válasza F_Balazs (#28) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Idén nyáron olvastam el a Wikipédia szabályait, viszont Balázs6 2009-ben regisztrálta magát. Ha ez a Balázs6 egy hajléktalan, egy betörő lenne, aki mindig azért jönne hozzánk, hogy internetezzen, akkor is ugyanez lenne a helyzet, a Wikipédia ugyanis nem látja, hogy ki regisztrál.

(#31) Lenry válasza PBalázs (#30) üzenetére

Lenry
nagyúr

egyrészt nyilvánvalóan teljesen életszerűtlen a példád.
másrészt regisztrációkor lett volna lehetőséged elolvasni a szabályzatot, ajánlott is.
harmadrészt kb százszor írták le neked, hogy mi a gond a Wikipédiás működéseddel, tehát idén nyár előtt is bőven tudtad, hogy mi az, amit nem kéne csinálnod. mégis csináltad.

a fentiek alapján egyértelmű, hogy pontosan ugyanígy és ugyanezt csinálnád, ha ismét lehetőséged lenne rá.
gyanítom, hogy az egy éves kitiltásod letelte után is ugyanazt fogod folytatni.

(#32) PBalázs válasza Lenry (#31) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Megmondom őszintén, ha nem lennének védett lapok, akkor minden olyan hivatkozást megszüntetnék, ami nem nevezetes témára vonatkozik. Meg az van, hogy amit eddig még a kutya sem hozott létre, azok közül nem tudom, hogy melyik nevezetes, s melyik nem.
Ha valamiről tudom, hogy soha nem lesz nevezetes, akkor a hivatkozást csak a szögletes zárójelek törlésével lehet megszüntetni, viszont meg kell várni, míg ellenőrzik.
Azt azonban még 100 éves koromra sem fogom megérteni, hogy mért van az, hogy a Manuel létre van hozva, a Ruszó Tibor meg nincs. Én már annak is örülnék, ha az X Faktor győztese saját magáról írna a Wikipédián egyes szám harmadik személyben.

(#33) F_Balazs válasza PBalázs (#32) üzenetére

F_Balazs
aktív tag

mért van az, hogy a Manuel létre van hozva, a Ruszó Tibor meg nincs. Én már annak is örülnék, ha az X Faktor győztese saját magáról írna a Wikipédián egyes szám harmadik személyben.

Hatalmas sóhajtások közepette írom, hogy bárcsak nekem is ezek lehetnének a legnagyobb gondjaim az életben.

(#34) Somatom válasza F_Balazs (#33) üzenetére

Somatom
addikt

Sztem nem szeretnél cserélni vele.

(#35) koxx válasza PBalázs (#32) üzenetére

koxx
MODERÁTOR

Ki az a Ruszó Tibor? erős a gyanúm, hogy senkit nem érdekel.

(#36) Somatom válasza koxx (#35) üzenetére

Somatom
addikt

Ezt hívják reklámnak. Én is csak azután néztem utána, hogy PBalázs emlegette. Köllő Babett a másik vesszőparipája. Nem csodálom, hogy egyik sem kellett a Wikinek.

(#37) PBalázs válasza koxx (#35) üzenetére

PBalázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Aki szombaton látta az X Faktort, tudja. A lapot bárki létrehozhatja, nekem csak az a lényeg, hogy létre legyen hozva.

(#38) pilóta válasza PBalázs (#37) üzenetére

pilóta
nagyúr

Aki szombaton látta az X Faktort.
Aki tud Wikipedia oldalt létrehozni.

Ennek a két halmaznak nem nagyon van közös metszete... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#39) Anachronix

Anachronix
tag

Okkal tiltogatják ki a zembereket a helyekről.

Nem azért történt, mert a wikit gonosz, elnyomó kis manók üzemeltetik, hanem mert az egy közösségi izé, nem személyes izé.
Ami egy embert izgat, vagy egyet se, az elfér bárhol máshol.

Írj ide a blogokhoz, itt szívesen van látva.

ha az élet álom, kelj fel ha jön a reggel

(#40) Dilikutya válasza PBalázs (#32) üzenetére

Dilikutya
nagyúr

Anélkül, hogy bármelyik ilyen nyomi produkcióját megnézném, a Manuel adatlapja szerint ő valamiféle sikert, eredményt már ért el a műsoron kívül is, Fonogram-díjra is jelölték, bár a minőségre ez sem garancia. Sőt, ismerve a mai magyar divatos rapet, tuti szar. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) Eastman válasza Anachronix (#39) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Azt gondolom, hogy céltáblává válna itt egy bővített RuszóTibi eletrajzzal. A szőke díva még talán.

Én annyit tudok felajánlani, hogy ha készít Balázs egy saját balipédiát és ott feltalája magát a jövőben a wikis stáb nélkül is, akkor intézek Neki egy dedikált fotót személyesen Klaudiától.
(Soltész Rezső lakik még az utcánkban, ha ő opció lehet...)

[ Szerkesztve ]

(#42) Anachronix válasza Eastman (#41) üzenetére

Anachronix
tag

Pedig ennek a nagy akaratnak valahol ki kell jönnie. :D

ha az élet álom, kelj fel ha jön a reggel

(#43) Carlytoo

Carlytoo
aktív tag
LOGOUT blog

Kezdj el festeni és publikáld a műveidet itt. Foglalkozz matematikai képletekkel és publikáld a meglátásaidat itt. Csillagászattal is foglalkozhatnál.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#44) F_Balazs válasza Carlytoo (#43) üzenetére

F_Balazs
aktív tag

Vagy játszhat zoknibábosat.

(#45) kraftxld válasza Carlytoo (#43) üzenetére

kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, lehet tolni a matekot mint Grigorij Perelman, nem semmi figura, gondolom ő is addig próbálkozott amíg sikerült, és nem a Wikipédia moderátorait nyaggatta :D
[link]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.