Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Most három hónapra blokkolták Balázs6 nevű felhasználót. Ha most regisztrálok a Wikipédián, azt fogják hinni, hogy Balázs6 zoknibábja vagyok.

(#2) Hieronymus válasza PBalázs (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nyilván abban is vagy. Engedd el.
Előbb - utóbb innen is ki fognak tenni, ha folyamatosan tolod a kretént.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Samus válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Samus
addikt

"Hagyjad Skeeter, nem árt ez senkinek."

Olvass vissza, a kolléga autista.

Egyébként most látom a filmek vannak terítéken. Két hónapja még a nők miatt nem volt ideje senkinek emilt olvasni, a filmes dolog múlt hónapban kezdődött, ha jól emlékszem.

A kollgának azt sem tudod megmagyarázni, hogy az a baj, hogy olya helyről másolja szóról szóra a szöveget, ahol az jogvédett, és persze engedélyt nem kér a tulajdonostól, mert szerintem nem is igazán tudja, mi az a jogsértés (és most tekintsünk el attól, hogy miért indult a copyright, és mi lett belőle).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) PBalázs válasza Hieronymus (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Nem akarok Balázs6 zoknibábja lenni! A Köllő Babett lapot másolással hoztam létre. Próbáltam engedélyt kérni a szöveg bemásolásához, de a jogvédett szöveg tulajdonosa nem válaszol.

(#5) Samus válasza PBalázs (#4) üzenetére


Samus
addikt

És mivel nem válaszol, Te fogtad, és elloptad a szöveget, hallgatás, beleegyezés címszóval, gondolom. Na ezért súlyt le állandóan a banhammer.

Picit kel venni a fáradtságot, és ÁTFOGALMAZNI a dolgot, és forrásként megjelölni az oldalt, ami tartalmazza az egyébként jogvédett szöveget. Lehet akkor kintmaradnának a létrehozott lapjaid.

Forrást egyébként mindig meg kell jelölni, mert puszira senki nem hiszi el neked, hogy ez így van. Ha 20 dolgot állítasz, és egy-két állításnál nincs forrásod, az nem tragédia (ilyenkor meg lesz jelölve a szövegrész, mint hiányos a forrásmegjelölés), de ha semmit nem tudsz alátámasztani, az szintén nem oké (és jön a banán, ha hússzor megpróbálod kirakni újra, ugyanúgy). Ha könyvben olvastad, akkor az adott könyvre kell hivatkozni (nem kell megkeresni neten, elég a szerző, cím és kiadás, -ha több változat volt belőle-).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Hieronymus válasza PBalázs (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mit akarsz?
A neten rengeteg linket találsz hozzá. Nincs szükség még egy elérhetőségre.
A következő években amúgy is nyomtalanul fog eltűnni a csillagok palettájáról.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) KISDUCK válasza Hieronymus (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ezzel nem fogod megoldani a problémát kedves fórumtárs. Azt javaslom olvasd el a pószter összes bejegyzését és a hozzájuk tartozó összes hozzászólást akkor megérted a dolgok hátterét és összeáll a "BIG PICTURE".

(#8) Hieronymus válasza KISDUCK (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nincs megoldás.
Viszont a hazudozás sem segít.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ha válaszolnának, akkor kérhetnék engedélyt a jogvédett szövegek bemásolásához.

Nem tudom, hogy mit csinálhatnak az E-mail címek tulajdonosai. Az M1-en mindig van adás. Ha valaki egy másodpercig nem néz TV-t, akkor valamiről lemarad. Visszasírom azt az adásszünetet, ami a 80-as években volt (ami 1993-ig volt).

(#11) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Tök felesleges reagálni ezekre az írásokra. Falra hányt borsó bármit is írni, képtelen megérteni, hogy mi van - nem rosszindulatból, az autizmus ilyen, ez van. Próbáltuk/-ták már sokan, sokszor. Most már jópár hónapja nyomja ezt a szélmalomharcot és panaszkodik itt PH-n (néha tényleg triggerelő, amikor jön a "mindenki hülye" szöveg), ebből látható, hogy úgyse fogja befejezni, ignorálni kell és kész.

Sent from my keyBoard

(#12) kraftxld válasza N€T0X|N (#11) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vagy ő a titkos, prémium előfizetésre buzdító bot :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13) Penguin95 válasza KISDUCK (#7) üzenetére


Penguin95
senior tag

Oké, értjük, autista. Szerintem ezért nem is bántaná senki, de ahogy Te írtad, azt javaslom olvasd el a pószter összes bejegyzését és a hozzájuk tartozó összes hozzászólást akkor megérted a dolgok hátterét és összeáll a "BIG PICTURE". Többször is előjött belőle a mindenki hülye csak én nem mentalitás, amire nem mentség az, hogy autista.

Ezen felül kérdezem, hogy szerinted akkor mégis mi legyen vele? Az nem oldja meg a problémát, ha levegőnek nézzük. Épp így az sem segít, ha ezerszer elmagyarázod neki ugyanazt, mivel akkor sem fogja megérteni. Ha keményebben szól neki az ember akkor is ez van, plusz lehet megint mindenkit lehülyéz, meg leírja, hogy ő a szegény autista fiú, aki nem tudja mi lesz, ha meghal az anyja.

Véleményem szerint a hozzá hasonlóakat nem szabadna felügyelet nélkül internet vagy ember közelébe engedni, mivel egyszerűen nem fogja fel azt amit mondanak neki, így meg csak saját magát hergeli állandóan, meg néha minket mikor előveszi a rosszabbik stílusát. Ennek meg jó vége nem lesz.

(#14) Gargouille


Gargouille
őstag

Ismeritek Balázs helyzetét, igazán lehetnétek belátóbbak vele kapcsolatban. Szerintem attól, hogy nem reagál minden kommentre, még bizonyára nem esik neki jól az, hogy lekreténezitek vagy hazugnak nevezitek. Ezzel nem őt minősítitek. Egy picit több emberség szerintem mindenki részéről beleférne, nem is kerül semmibe. :R

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#15) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Most itt van egy megbeszélés. Azt még mindig nem fogják, hogy nem én találtam ki, hogy a Sztárban sztárnak Köllő Babett legyen a zsűrije. Nem véletlenül írtam a Gyakori kérdésekben ezt a témát. A kitiltással csak saját maguknak akarnak jót. Még azoknak is rosszat akarnak, akik kíváncsiak a Sztárban sztár zsűritagjaira.

(#16) Eastman


Eastman
őstag

Babettnek már tényleg kellene írnia legalább egy haikut azért, hogy nevezetes legyen. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Eastman


Eastman
őstag

Köllő Babett 1978. október 30-án született Szekszárdon. Gyermekkorát Bonyhádon töltötte. Az általános iskolában szertornázott , szavalt , színjátszókörbe és zeneiskolába is járt. Középiskolai tanulmányait a Pécsi Művészeti Szakközépiskola tánctagozatán folytatta . A klasszikus balett mellett színészmesterség órákra is járt , amiket egy pécsi színésznő , Füsti Molnár Éva tartott. Másodikos volt , amikor megkapta az Adrian Mole titkos naplója című musicalban Pandora szerepét. Ekkor döntötte el , hogy színésznő lesz. A középiskola után Gór Nagy Mária tanodájába járt. A tanoda befejezése után visszatért Pécsre és a Harmadik Színház társulatának tagja lett. Játszott Győrben , Kalocsán , a budapesti Játékszínben. Jelenleg szabadúszó. Látható a Vidám Színpadon , a Thália Színház Mikroszínpadán és a Pesti Magyar Operett társulat előadásaiban.

Népszerűségét a Kaiser sörreklámjának köszönheti. Ő volt az a lány , aki ”elfelejtett sziszegni”. 2001-ben és 2002-ben Bujtor István rendezésével és főszereplésével készült Zsaruvér és csigavér című tv filmekben egy rendőrlányt alakított. 2003-ban kis szerepben tűnt fel Antal Nimród nagysikerű filmjében a Kontrollban. 2008-ban a Kaméleon és a Valami Amerika 2-ben szerepelt. 2012-ben a Hacktion-Újratöltve egyik epizódjában kapott szerepet. 2014-ben a Fapad két részében vendégeskedett.
2017-ben a Viasat 3 képernyőjén látható valóságshowban , a Feleségek luxuskivitelben-ben tért vissza képernyőre. A valóságshowban többek közt Rubint Réka és a Csősz Bogi voltak a partnerei. A valóságshow után a többi szereplővel együtt szerepelt Lakatos Márk divatos játékshowjában , a Stíluspárbajban. 2017 novemberétől az RTL Klub valóságshowjában , a Celeb vagyok , ments ki innen! legújabb évadában vállalt szereplést. 2018-ban az Idesüss! különkiadásában sütési tudományát is megmutathatta és a Feleségek... második évadában is látható volt. Ősztől a TV2 szórakoztató celebes műsorában , a Csak show és más semmiben szerepelt. 2019-ben - egy kizárólag mobil applikáción elérhető sorozatban - a Babett visszavágban különböző celebeket állított különféle kihívások elé. A műsorban olyan ismert arcok szerepeltek , mint Kabát Peti , Zimány Linda , Pusztai Olivér , Sáfrány Emese vagy Winkler Róbert. Még ebben az évben felbukkant a 200 első randi második évadában ,ahol önmagát alakította. 2020-ban a Nicsak , ki vagyok? - A rejtélyek színpada című zenés showműsorban ő rejtőzött a Popcorn jelmez alatt. Ősszel a Sztárban sztár hetedik évadában zsűrizett.

Férjével , Andrással 2005-ben ismerkedtek meg egy autóversenyen. Férje korábban autóversenyző volt , ma már ingatlanfejlesztési tanácsadó. Egy kislányuk van , Milla.

Fiúk, lányok, ezt elkezdhetjük átfogalmazni.

...aztán linkekkel telenyomni.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) KISDUCK válasza Penguin95 (#13) üzenetére


KISDUCK
addikt

"Az nem oldja meg a problémát, ha levegőnek nézzük."

Valóban nem oldja meg, de a kedves fórumtársak lelkibékéjének jobbat tesz, ha nem foglalkoznak vele és nem klikkelnek rá a bejegyzésére, ha már tudják előre hogy "ki fognak égni".
Egyszerű példa: senki nem szereti ha mezítláb tyúkszarba lép, de itt vannak olyanok tagok a fórumon hogy hm, múltkor beleléptem és szaros lett a lábam, nem baj belelépek most is, csak nem lesz a lábam tyúkszaros és utána csodálkoznak hogy hogy lehet tyúkszaros a lábuk megint?

(#19) Viktor0610 válasza KISDUCK (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyon szemléletes a példa! :))

Ja, még valami.
A témát zárom, mielőtt többeknek lesz tyúk💩os a lába.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.