Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A Samsung GALAXY POCKET okostelefontól 2013 karácsonyára kaptam az anyuéktól. A YouTube-on már 2013-ban is létre lehetett hozni lejátszási listát. Igaz, hogy az okostelefonom kisképernyős, de az a képernyő nekem elég.

(#2) AxBattler válasza PBalázs (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Mondjuk nem lenne rossz, ha nem az első hsz-ből kellene megtudnom, hogy pontosan miről, milyen modellről szól a cikk... :U

#3 PBalázs
Pont ez a baj.

#4 Balika911
Hol? Mer' én nem látom a ködtől....

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) PBalázs válasza AxBattler (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Az én telefonom Samsung GALAXY POCKET. Android 4.1.2 van rajta.

(#4) #72042496 válasza AxBattler (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

A cikkben levő képen is látszik. :)

(#5) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Többen próbálták írni már Neked itt az előző bejegyzésekben, de én is írom most: A telefonod már kb. sajnos semmire se jó. Ilyen picibe nem is lesz jobb telefon sajnos, ha használni szeretnéd azokra, amiket írsz, kénytelen leszel lecserélni. :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6) Balage21


Balage21
tag

Talán van alternatíva. Olcsón Cubot King Kong mini, drágábban Unihertz Jelly 1-2.

(#7) domos válasza Balage21 (#6) üzenetére


domos
senior tag

Használt iPhone 5/5s/5c/SE oszt’ kész.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#8) DJGABI válasza Balage21 (#6) üzenetére


DJGABI
addikt

itt egy másik pici (3.5") kínai: [link]

de ja, ez a Pocket a mai világban már semmire való (kb ZTE Blade szint?). Persze a YT ugyanaz (legalábbis kb ugyanúgy néz ki), csak a programozók lusták, friss vasakra fejlesztenek, meg a codecek is változnak....

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9) PBalázs válasza Earl_Muttley (#5) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Önnek nincsenek elektromos hulladékai. Ön elviheti a hulladékudvarba, ami nem javítható. Anyu nem akar elmenni a hulladékudvarba, s nekem sem engedélyezi, hogy elvigyem a javíthatatlan készülékeket. Meg a műszaki boltokban sem adhatok pénz helyett elektromos hulladékokat. A zsebpénzemet be kell osztanom, mert különben elfogy. Ha a számítógépemen lenne bluetooth kapcsolat, akkor már a géppel megoldhatnám, hogy a bluetooth hangszórómon egy teljes lejátszási listát meg lehessen hallgatni, de akkor is csak bizonyos távolságon belül.

(#10) Earl_Muttley válasza PBalázs (#9) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link] <--- 2000 forint körül a számítógépeddel már meg tudod oldani.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11) nevemfel


nevemfel
senior tag

Nőj már fel végre. Olyan vagy, mint a boltban a csokis polc előtt hisztiző gyerek.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#12) MasterDeeJay válasza Earl_Muttley (#10) üzenetére

1-2 usd között van ebayen is postával.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Miért nem offline hallgatod? Töltsd le azokat a zenéket, amiket szeretsz, másold fel a telefonra, és kész, sima zenelejátszó.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) #72042496 válasza nevemfel (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg nem látszik, hogy ő valószínűleg sérült és felügyelet alatt áll? Neki ez nem olyan, hogy bemegy a boltba és megveszi az X cuccot.

#2 AxBattler
A kép tetején ott a doboz, még épp olvasható rajta a felirat. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) nevemfel válasza #72042496 (#14) üzenetére


nevemfel
senior tag

Oké, felőlem nyisson kétnaponta egy új topikot, amiben leírja, hogy anyukája nem vesz neki új cuccot. Meg kell erősíteni ebbéli szándékában, mert ez jót tesz neki.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#16) #72042496 válasza nevemfel (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez a moderátorok dolga. Én annyit írtam le, hogy mi a helyzet a sráccal. De másnak is címezhettem volna, mert számomra meglepő módon a többség mintha ezt nem venné észre, pedig a posztjaiból gyakorlatilag egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#17) AxBattler válasza #72042496 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Bocs, de ez kevés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) #72042496 válasza AxBattler (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag


:)

(#19) AxBattler válasza #72042496 (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Láttam, de nem erről van szó. Egy cikkben szerepeljen már leírva a tárgya. :U

#20 KISDUCK
Lehetséges, de szerintem ez inkább egyfajta alapkövetelmény. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) KISDUCK válasza AxBattler (#19) üzenetére


KISDUCK
addikt

Lehetnél kicsit nyitottabb és türelmesebb olyan emberrel szemben akinek szüksége van rá és ez másnak is szól nem csak neked.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gargouille válasza PBalázs (#9) üzenetére


Gargouille
őstag

Balázs! Nem tudom van e a gépeden USB csatlakozó (nagy valószínűséggel van), egy USB-s bluetooth adapter segítségedre lenne. Ilyet elég olcsón tudsz venni, talán ez még belefér a zsebpénzed adta keretekbe.

https://bluetooth-adapter.arukereso.hu/f:ar=1/

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#22) Ndruu válasza Gargouille (#21) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én fel tudok ajánlani egy adaptert.

Harrrr!!!!

(#23) Gargouille válasza Ndruu (#22) üzenetére


Gargouille
őstag

:R valahol nekem is van (vagy csak volt?) egy darab, de fogalmam sincs, hogy hol...

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

A YT komolyan gondolja az előfizetéses rendszert, ergo egyre jobban megnehezíti azok életét, akik nem fizetnek havidíjat. Szóval nem egyszerű eset lesz ez.

Idén én is használtam ilyen régi rendszerű telefont (Galaxy S6310 Young), mivel céges telefonnak jó volt. Kiváló a hangminősége. Most sportolásnál egy Alcatel Pop C1-et használok. Kicsi. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) janeszgol válasza #72042496 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Ő sérült lenne? Olvasgattam pár posztját, nekem egyáltalán nem tűnik annak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Samus válasza janeszgol (#25) üzenetére


Samus
addikt

Az eddigi ismereteim szerint az autizmus egyik formájában él. Van egy kis világa, és abból nem tudod kiszakítani. Aránylag régi motorosnak számít már az oldalon, néha törli bizonyos bejegyzéseit, de ha beleolvasol párba, rájössz. A probléma, hogy hiába javasolsz megoldást, egyszerűen semmire sem vevő, ami bonyolultabb, mint maximum kettő gombnyomás, egymás után. Ha valami pénzbe kerül, az pedig alapból nem járható út.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) icemad válasza janeszgol (#25) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az. Nagyon régi posztjánál tűnt fel, ott talán ő is írta. Azóta próbálom követni az írásait. Szerintem semmi baj nincs vele, csak kicsit másként látja a világot. Sajnos segíteni nem tudok neki sokmindenben... Az tetszik, hogy tisztelettel beszél a szüleiről és próbálja abból a kevésből kihozni a maximumot, ami neki van. Ő nem az a kétévente veszek új iPhone-t típus.

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Olvastam az M1-es műsorváltoztatós cikket, meg pár hozzászólást. Jó humor ez kérem. :)
Csak az írásból (íráskép, fogalmazás) tudok kiindulni. Az átlag FB/PH/egyéb net szintet lazán megüti. Ezért megtévesztő.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Wuzy


Wuzy
tag

https://vancedapp.com

[ Szerkesztve ]

RTFM

(#30) #72042496 válasza janeszgol (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Neki abszolút fontosak a mindennapi rituálék, a megszokott időbeosztás sérthetetlensége. Ő nem tud mit kezdeni azzal, ha pl. akkorra teszik valamelyik műsort, amikor tisztálkodni szokott. Érdemes megérteni, hogy nem, vagy igen nehezen fog felvételt beállítani, vagy csak máskor menni a fürdőbe. Ez egyfajta törést jelent/ene.

Az írásaiban is egy hasonló kényszeresség látszik egyébként, precíz kiemelések, kisbetű-nagybetűzés, idézőjelezés és a többi. De egy ezeréves oldalon levő döglött link ismét csak probléma, mert annak működnie kéne.

Ez két példa, ami eszembe jutott, nem követem minden posztját. Ha jól vettem ki az előzőekből, az édesanyja viseli gondját.

[ Szerkesztve ]

(#31) Samus válasza Wuzy (#29) üzenetére


Samus
addikt

Nem megy, nem települ fel neki, próbálta az előző bejegyzésében.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32) Gargouille válasza #72042496 (#30) üzenetére


Gargouille
őstag

Mint autista gyerek apukája, tök megértem ezeket és ez tényleg így van ahogy írod. Nagyon fontosak ezek a keretek, ezek nyújtanak biztonságot a számukra kevéssé érthető (ezáltal bizonytalan) világban.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#33) Wuzy válasza Samus (#31) üzenetére


Wuzy
tag

Áhhh...

RTFM

(#34) AxBattler válasza #72042496 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Óhh, banyek, teljesen elsiklottam az illető életkörülményei felett... mea culpa, így teljesen érthető a dolog! :B :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35) petipetya válasza #72042496 (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van erre bármilyen bizonyíték?

"nincs rá lezsóidő"

(#36) petipetya válasza petipetya (#35) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a válaszokat :R

"nincs rá lezsóidő"

(#37) Gargouille válasza petipetya (#35) üzenetére


Gargouille
őstag

Bizonyíték ugyan nincs (legalábbis nekem), de ahhoz, hogy emberszámba vegyük egymást nem is biztos, hogy kell. Peace. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#38) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A Wikipédián ez a lap feljavításra vár. Én nem tudom, hogyan kell kijavítani. Valaki legyen szíves feljavítani!

(#39) Rimuru


Rimuru
veterán

A regi Firefox bongeszot tudom kirpobalasra ajanlani, a 68-as verziobol meg keszult 4.1 kompatibilis build.
F-Droid Archive repobol egyszeruen telepitheto. Esetleg ftp-rol, ha jol latom ide csak a 68.11 kerult fel.

Hatterben is tud lejatszani egy kis trukkel*: Video Background Play Fix

* azert kell mert a google minden aron tiltani szeretne az ilyesmit hogy az elofizetes fele tereljen

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#40) PBalázs válasza Rimuru (#39) üzenetére


PBalázs
csendes tag

A telefonomonra nem telepítettem ugyan rá a Firefox böngészőt, de szerintem az is kiírja, hogy "A videó lejátszása szünetel." A Chrome frissíteni akarja magát, nekem azonban csak 4.1.2-es androidra való Chrome böngésző jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.