Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Azokat a honlapokat, amik engem bosszantanak, azokat még egy tolókocsis is láthatja, aki Interneten keresztül dolgozik. Aki okosabb nálam, s részletesebb leírást tudna írni a TV2 műsorairól, az miért nem hozza létre a lapokat?

(#3) Hieronymus válasza KISDUCK (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem le van tiltva a létrehozási joga. Van előzménye története a dolognak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Egyenlőre blokkolva vagyok. Megköszönném, ha addig valaki létrehozná a Drágám, add az életed! című lapot, mert le fog telni az 5 nap, s olyankor a wikipédia törli a szubcsonkot.

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Minek az ha nincs?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) PBalázs válasza Armahun (#5) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Mert néztem a vetélkedőket. Régi vetélkedők esetén szoktam nosztalgiázni.

(#7) petipetya válasza PBalázs (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyenlőre blokkolva vagyok

Gyuri bácsi?

"nincs rá lezsóidő"

(#8) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ezt nézzék meg:

Ez mind annak köszönhető, hogy TV2 című lapon sok piros hivatkozás van. Ha minden műsornak valaki létrehozna egy-egy lapot, akkor nem lennék blokkolva.

(#9) bullseye


bullseye
addikt

Szerintem az lehet a bajuk, hogy simán bemásoltál más oldalról leírást, ahelyett, hogy saját magad megfogalmaztad volna, max. 1-2 idézettel, és behivatkozva a forrást. + formai gondok is lehettek vele.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10) Hieronymus válasza bullseye (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Már évekkel ezelőtt is ez volt a baj. Meg az automata fordítás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ez a lap a Drágám, add az életed! című filmre hivatkozik. A filmre más egyéb lapok nem hivatkoznak. Próbáltam beállítani, hogy ne hivatkozzon rá, de mindig visszavonták a szerkesztésemet. A filmről szóló lapot sem hajlandó senki se létrehozni. Mivel én láttam a filmet, ezért én csak másolni tudom a szöveget, saját szavaimmal nem tudom megfogalmazni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.