Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PBalázs:] Ami miatt csodálkozok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A ZENEMOZAIK otthonról hozott hanglemezekből és kazettákból csinált CD átiratot. Akkor bosszantott, amikor a bakelit katalógusban olyan albumot (lemezt vagy kazettát) láttam, ami sehol sem kapható.
Egyenlőre az ultraweben az Inaktív tárhely látható. Nem is akarom, hogy az ultraweb visszaállítsa a ZENEMOZAIK-ot. Egyrészt egy csomó lemez már nem is kapható, másrészt kinek kell CD átirat.

Ami másokat nem zavar, az engem azért zavar, már a számítógépen kívül a testvéremmel tölthetném a szabadidőmet. A csajoknak legalább szép, csinos ruhájuk van, de egy fiún csak annyi látnivaló van, hogy szokott-e borotválkozni.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

nagyon egyszerű egy csomó mindennek az oka: olyan dolgokon problémázol, ami rajtad kívül senkit sem érdekel, senki nem akar bele időt vagy energiát fektetni, mert irreleváns.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) PBalázs válasza Lenry (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Mert az embereket általában a filmek meg a regények érdeklik. Azokat ugyan nem irigylem, akik bentlakásos intézetben vannak.
A házasoktól 3 dolgot irigylek: a beszélgetést, a csókolódzást és az ölelkezést. Szívesen megnősülnék, de egy 44 éves autista fiú senkinek sem kell.

(#4) Lenry válasza PBalázs (#3) üzenetére


Lenry
félisten

az embereket egymilliárd más dolog is érdekli

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) PBalázs válasza Lenry (#4) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Nem kötelező gyereket csinálni. Sokan úgy halnak meg, hogy nem születik gyerekük. Ha valaki gyereket nevel, az minden baját magának köszönhet.

Én ugyan a Szent József napköziben szemeltem ki magamnak lányokat, de azok a lányok már nem járnak. Meg amíg jártak, addig is az volt, hogy hétvégén meg ünnepnapokon (pl. újév, március 15., húsvét, május 1., stb.) nem találkoztam velük.

(#6) hokuszla válasza PBalázs (#5) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Vannak olyan házaspárok akik nem csókolódznak és ölelkeznek már, csak a tévét bámulják.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#7) PBalázs válasza hokuszla (#6) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Engem a vetélkedők érdekelnek. Mivel zenés műsorokat is szoktam nézni, ezért csodálkozok azon, hogy a Sztárban sztár zsűrijének nem egy nevezetes nőt választottak, hanem Köllő Babettet.
Azon is csodálkozok, hogy 2019-ben Ruszó Tibor megnyerte az X faktort, mégsem nevezetes a Wikipédia számára.

(#8) lolller


lolller
tag

Szia!

A repülő modellezés nem érdekel esetleg? Rengeteg tervrajzot tudok küldeni és nagyon jó érzés építeni valamit a semmiből!

A legtöbbhöz könnyen beszerezhető néhány száz forintos habanyagokból szépen repülő modelleket tudsz építeni. Ha szeretnéd és sikerült megépíteni valamelyiket de nincs vagy nagyon körülményes beszerezni az elektronikai részét akkor szólj, és küldök neked hozzá!

Nézd milyen szépek!
[link]

Akár festhetőek akár fóliázhatóak is vasalható dekor fóliákkal. Ezeket a habanyagokat egy DIEGO parketta boltban is megtudod vásárolni, akkor nem kell vadászni specális úgynevezett depron anyagot. Egy ilyen csomag 5-10db 3-6mm lap van egy csomagban. XPS néven találod meg egyébként.

Ha nem szeretnéd reptetni őket akkor tudok küldeni nagyon jó papír makett rajzokat is, egyszerűbbeket és bonyolulatabbakat is. Ezeket szintén lehet festeni, dekorálni és csak a képzelet szab határt. Starwars, startrek űrhajók, tankok, teljes diorámák... autók...

pl ilyet:

[link]

Akár egy teljes sci-fi páncélt is:

[link]

Ha gondolod írj és segítek szívesen!
Üdv

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Azon mindig elcsodálkozom, hogy egy autista ember hogy a fenében tud ennyire pontosan, helyesen írni.
A fórumozók 80%-át üti (akiktől eddig olvastam).

Figyelj Balázs. Sok nőnek számít a helyesírás. Szerintem próbálkozz neten, írásban ismerkedni, hátha kikapsz valami értelmes nőt!

(#10) kemotox válasza janeszgol (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Az autista nem azt jelenti, hogy hülye.

(#11) 0xmilan


0xmilan
addikt

Atfutott az agyamon, hogy ez egy szofisztikalt troll account es valojaban mi vagyunk whoosholva, de valoszinuleg csak tul elenk a fantaziam.

(#12) Viktor0610 válasza 0xmilan (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"de valoszinuleg csak tul elenk a fantaziam."
Szerintem igen.
Annyira pont ugyanazokat írja le PBalázs, hogy szerintem nincs, aki ezt direkt tudná csinálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13) alcsa válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


alcsa
senior tag

Én mindenesetre örülnék ha egyszercsak belejenté, hogy, bocsi skacok, csak vicc volt...

(#14) Viktor0610 válasza alcsa (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért kell az összes topikjának ebbe az irányba elmennie?
Miért nem tudjátok ignorálni? Akár prémiummal, akár csak simán, hogy átgörgettek a postjain, hozzászólásain.

KISDUCK írta le igen szemléletesen egy másik postja alatt:
"Az nem oldja meg a problémát, ha levegőnek nézzük."
Valóban nem oldja meg, de a kedves fórumtársak lelkibékéjének jobbat tesz, ha nem foglalkoznak vele és nem klikkelnek rá a bejegyzésére, ha már tudják előre hogy "ki fognak égni".
Egyszerű példa: senki nem szereti ha mezítláb tyúkszarba lép, de itt vannak olyanok tagok a fórumon hogy hm, múltkor beleléptem és szaros lett a lábam, nem baj belelépek most is, csak nem lesz a lábam tyúkszaros és utána csodálkoznak hogy hogy lehet tyúkszaros a lábuk megint?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15) Hieronymus válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Automatizmusok működnek.
Az input ismétlődése esetében, az output is ismétlődik.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) Viktor0610 válasza Hieronymus (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ti tudjátok.
Én mondjuk, nem értem, de nyilván mások vagyunk.

Samsung Galaxy A54

(#17) alcsa válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


alcsa
senior tag

Én mióta tudom mi a helyzet vele, azóta ignorálom, de mindig betéved valaki aki nem tudja, vagy nem ismeri még a helyzetet, és jószántából segíteni akar. Ekkor kezdődik minden elölről az egész sztori, hogy ő ilyen, nem lehet segíteni, de így se, nem, úgy se, ignoráld a postot, stb, amíg meg nem jelenik még egy postja és ez megy repeat módban.

Megoldás lenne, ha minden postja első hozzászólásában beírni, nagy fekete betükkel, hogy ignorálandó post, ha már nem lehet kitiltani, vagy a postjai alatt letiltani a hozzászólásokat.

(#18) Hieronymus válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Elnézést. Azt gondolom, hogy ennél mélyebben nem érdemes kifejteni a folyamatokat ebben a témában. Csak olaj lenne a tűzre.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#19) 0xmilan válasza alcsa (#17) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha tenyleg ignoralnad, akkor ezt a hozzaszolast se tudtad volna megirni.

(#20) Viktor0610 válasza Hieronymus (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tiszta sor. :R

Samsung Galaxy A54

(#21) Steve_Brown válasza janeszgol (#9) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Próbáld úgy elképzelni mintha ő egy másik világból jött volna. Így számára teljesen idegen lenne az ami itt folyik, nagyon furcsa neki az ok->okozat többnyire meg se érti.
Ha netán kérdése van, nem igazán lép róla tovább... Esetleg egy időre elterelődik róla a figyelme aztán újra előveszi és ez így megy a végtelenségig.
Ha megnézed a mondatait, azok nem összefüggőek, nem alkotnak egységes kánont a bejegyzései és vannak vissza-visszatérő motívumok. Olyan mintha önfejű, makacs lenne, de igazából nem az. A dolgok úgy folynak körülötte mint egy igényvezérelt programnál, de nem képes az alkalmazkodásra. Ha van pár szabad estéd nézd meg az Esőember illetve a Kód neve Merkúr c. filmeket, habár nincs bennük tökéletesen ábrázolva az autisták helyzete (hiszen mindegyik más és más) de egy könnyen befogadható.

(#22) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Ha minden levélre kapnék választ, akkor kérhetnék engedélyt képek Wikipédiára való feltöltésére, vagy jogsértő szövegek bemásolásához. Bollók Csaba meg arra válaszolhatna, hogy mit csináljak, ha a legrészletesebb Omega diszkográfiát akarom megnézni (akkor nem érdekelne, hogy az együttesnek melyik lemeze nevezetes).

(#23) totron


totron
addikt

Kurvára unom. Nem egyedüliként.

(#24) Viktor0610 válasza totron (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljesen felesleges az ilyen hozzászólás. ;)
Próbáld meg ignorálni, mindenkinek (leginkább neked) jobb lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#25) kemotox válasza totron (#23) üzenetére


kemotox
addikt

Oszt még sincs jobb dolgod, mint vele foglalkozni

(#26) Steve_Brown válasza totron (#23) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Nyugodj meg, vegyél egy mély levegőt, igyál egy kávét és görgess tovább.

(#27) totron válasza kemotox (#25) üzenetére


totron
addikt

El lett mondva elégszer, hogy ha oldalt nem jelenne meg, kevesebb lenne a probléma. Kifejtésem, körüljárásom is volt, nem egy ízben, elolvashatod azokat is. Volt, amelyik törlődött, mindenki más szellemi termékével egyetemben, mert emberünk épp azt találta ki utólag az adott poszttal kapcsolatban. Úgyhogy ne gyere itt nekem ilyen 1 bites hülyeséggel: majd nem foglalkozok vele ha az önsajnáltatós agyhalál nem szarik bele napi jelleggel a fórumozási élménybe. Továbbra sem hiszek abban, hogy folyamatos üzemben terhelni lenne szükséges a közönség egészét ezzel.

(#28) DrBubo77 válasza kemotox (#10) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szerintem nem arra gondolt, hogy hülye. Hanem ha a fórumon elég sok hozzászólást olvasol és megnézed az átlag helyesírást, az jóval alatta lesz Balázs írásainak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29) Viktor0610 válasza totron (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De megjelenik.
Tehát te -és csak te, senki más helyetted- annyit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele, így te sem unod meg még jobban, plusz a topik sem megy el ebbe az irányba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30) kemotox válasza totron (#27) üzenetére


kemotox
addikt

Tényleg olyan lehetetlen küldetés nem rákattintani a bejegyzésére, ha látod hogy Ő írta?
És én vagyok 1 bites?

(#31) 0xmilan válasza totron (#27) üzenetére


0xmilan
addikt

Ezt egy userscript orvosolni tudna, hogy oldalt ne jelenjen meg. En sajnos nem vagyunk fluent JavaScript-ul, de valaki biztos tud segiteni. Addig is nezek tutorialt, valoszinuleg csak par sor az egesz.

(#32) Luck Dragon

1 bites nyuszi :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Én mindig elolvasom amit Balázs ír, mert reménykedek hogy hátha változás áll be, elengedi a wikipédiát és új lehetőségek felé fordul.

(#34) cskamacska válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos mi már mind PBalázs6 zoknibábjai lettünk. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#35) Gargouille


Gargouille
őstag

Én is képes vagyok például az összes gameres hírt ignorálni, szerintem neked is menni fog nem rákattintani az írásaira. Senkit nem bánt Balázs, nem szól személyesen hozzád, tényleg csak rajtad múlik, hogy bosszankodsz-e rajta, vagy csak simán "átléped" és foglalkozol azzal ami örömet okoz. Amúgy meg elfér ő is itt közöttünk. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36) waccamár válasza DiamondBack (#33) üzenetére


waccamár
senior tag

ugyanez... a hsz-seket is átpörgetem, hátha van változás - de azok is ugyan azok mindig...

(#37) Csorbi válasza PBalázs (#1) üzenetére


Csorbi
addikt

"Akkor bosszantott, amikor a bakelit katalógusban olyan albumot (lemezt vagy kazettát) láttam, ami sehol sem kapható." - Most már nem bosszant? Ha már nem, akkor hogy engedted el? Lehetséges, hogy ezt a módszert kellene megpróbálni a Wikipédia és minden hasonló dolog esetében is, ami fölött nincs hatalmad. Sok ilyen dolog van az életben.

(#38) PBalázs válasza Csorbi (#37) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Addig bosszantott, amíg volt ZENEMOZAIK az ultraweben.

Ha az ultraweb (uw.hu) visszaállítaná a ZENEMOZAIK-ot, akkor még ma is bosszantana.

[ Szerkesztve ]

(#39) Csorbi válasza PBalázs (#38) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha a Wikipédiát nem tudnád megnyitni többé, mert nem töltődne be az oldal, akkor már nem bosszankodnál?

(#40) PBalázs válasza Csorbi (#39) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Akkor nem.

(#41) 0xmilan válasza Csorbi (#39) üzenetére


0xmilan
addikt

Akkor most inditunk egy szervezett DDoS tamadast? :DDD

(#42) Csorbi válasza 0xmilan (#41) üzenetére


Csorbi
addikt

Ugyan, csak a hosts fájlt kell átírni :))

(#43) Eastman válasza PBalázs (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Jó, hogy beszélgettek róla, mert közeledsz egyfajta megoldás felé... :)

...végülis amit nem látsz, az - a struccpolitika elve szerint - nem is létezik.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) Lenry válasza PBalázs (#40) üzenetére


Lenry
félisten

ezt mentsd le a gépedre
aztán jobb klikk - futtatás rendszergazdaként

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) PBalázs válasza Lenry (#44) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Nem tudom, hogy ez a program mire jó.

(#46) Lenry válasza PBalázs (#45) üzenetére


Lenry
félisten

nem fog betöltődni a wikipédia

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47) Csorbi válasza Lenry (#46) üzenetére


Csorbi
addikt

Te kis szabotőr :DDD

(#48) 0xmilan válasza Lenry (#44) üzenetére


0xmilan
addikt

Koszi, en mar le is toltottem!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PBalázs:] Ami miatt csodálkozok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.