Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PBalázs:] Ami még nem megy (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Szeretnék online segítséget kapni! Angol szöveget még a Google fordítóval le tudok fordítani.

(#2) Gargouille


Gargouille
őstag

Ügyes vagy! Végre lesz saját wiki-d ;)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

Próbáltam reprodukálni, mit és hogyan kell wikipédiáról másolni, hogy a wiki sablon tagjei így átjöjjenek, de nem sikerült.

Még ha egyszerű olvasó módban is áthúzod az oldal tartalmát (wikipediáról wiki-sitera) az is jobb eredményt hoz.
Lehet beállítások között elnyomtál valamit.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) PBalázs válasza Gdi (#3) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Azt nem tudom, hol lehet átállítani. A Wikipédiában a kapcsos zárójelekkel lehet sablonokat beilleszteni. Az én oldalam megjeleníti a kapcsos zárójeleket.

(#6) Gdi válasza PBalázs (#4) üzenetére


Gdi
senior tag

Akkor ne próbálj sablont használni.
Vagy, ha kell, hozd létre a sablont előtte.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#7) agent_k válasza PBalázs (#1) üzenetére


agent_k
őstag

Na! Nyarvogás meg vinnyogás helyett végre a tettek mezejére léptél. :K Lássuk hova fut ki a projekt.

Online segítséget itt fogsz kapni: www.google.com

(#8) PBalázs válasza agent_k (#7) üzenetére


PBalázs
csendes tag

A baj, hogy sokszor olyan honlapokat mutat, mely engem nem érdekel, vagy semmi köze ahhoz, amit én keresek. Vannak olyan dolgok, melyek Google-lal nem érhetők el.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [PBalázs:] Ami még nem megy (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.