Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Belba válasza joey04 (#47) üzenetére


Belba
őstag

A fiamnak Junior+ OTP VISA Electron bankkártyája van : 1 hete regisztráltam be neki a PayPalon!
Mivel van Mobil-Info megbízásunk, így 2 perc múlva megérkezett a 4 jegyű kód is, tökéletesen működik, elfogadja a rendszer.

A kártyád hátoldalán megtalálható a háromjegyű CVC2 kód is, tehát minden megvan a netes vásárláshoz.

Amúgy az OTP weboldalán arról tájékoztatnak, hogy használható a kártya interneten is, de persze valójában csak ott, ahol a VISA Electron kártyát elfogadják vásárlásra...
Elég kevés ilyen hely van.
Viszont a PayPal-lal ez kibővíthető.

Ha rám hallgatsz (és elolvasod mások véleményét is) inkább más bankot ajánlanék.
Én is másik bankban fogok bankszámlát nyitni a gyerekeimnek, ha lesz kis időm rá.

Sokan esküsznek a CIB internetszámlájára (ingyenes) amihez webkártyát lehet kapni. Ezt is elfogadja a Paypal.

Nekem szimpatikusabb a K&H emeltszintű számlacsomagja (havi 500Ft) nagyon sok jó szolgáltatás van a csomagjában, 2-3000 Ft betéttel valódi dombornyomott kártyát kapsz (MasterCard) amit tényleg mindenütt használhatsz.
Az OTP-nél többszázezer Ft, a Raiffeisennél, és a többi banknál legalább 50ezer Ft betéttel lehet dombornyomott kártyát igényelni...

Én azt néztem végig :
- mennyibe kerül a számlacsomag havonta
- milyen +szolgáltatásai vannak (pl. utazási biztosítás, életbiztosítás)
- hányszor vehetek fel költségmentesen pénzt ATM-ből
- lehetőleg ingyenesek legyenek az internetes átutalásaim
- lehetőleg ingyenesek legyenek a havi rendszeres megbízásaim
- legyen Mobil-Info (lehetőleg ingyen, vagy jó olcsón)
- könnyen használható InternetBankja legyen
- ne legyen muszáj havi fizetést oda utaltatnom
- legyen sok ATM-je (a lakóhelyemen, környéken, országosan)
- közel legyen a bankfiókja, ha mégis ügyeket kell intéznem személyesen

Nézz körül a bankok weboldalain, böngészd át a kondicíókat és hagyd ott az OTP-t...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.