Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) joey04


joey04
titán

Nagyon hasznos írás és pont jókor mert éppen tegnap vezetett be egyik ismerősöm az ebay meg paypal világába.de azért maradt bennem még elég sok kérdés: mivel még valamivel 24 év alatt vagyok és OTP a bankom nem szüntettem meg a Junior kártyámat és erre jön a fizetésem is mert úgy olvasgattam ennek kedvezőbbek a díjai.a típusa visa electron.most akkor ezzel a kártyával működne a dolog?vagy kéne egy másik kártya?mert hol azt olvasom hogy electron nem jó hol azt hogy igen.valamint a junior mivolta a kártyának mennyire lehet gond?mert én úgy gondolom az mindegy.a kártyán van egy olyan felirat hogy csak elektronikus használatra az otp honlapján meg ott van hogy a visa electron kártyát lehet használni internetes vásárláshoz. azért duplán fontos kérdések ezek mert most a héten kell új kártyát intéznem mert ez le fog járni és gondolom akkor tudom jelezni hogy esetleg változtatni akarok, bár még nem csináltam ilyet, nincs semmi rutinom benne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.