Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) donciccio


donciccio
csendes tag

xpedo pedálom volt. most adtam el. amúgy kiváló cucc,csak már túl sok pedál összegyűlt itthon. könnyebb,mint a keo blade. :DD az xpedo jobban működött a look stoplival. a sajátjával alig bírtam belelépni. sztem túl sok gumírozás van a gyáriján.

én még klipszes pedálokkal kezdtem,aztán lett look delta,és/vagy delta rendszerű után gyártott wellgo pedálok. az első wellgo kiváló volt,a második meg egy vacak. eltörött a dokkoló része. a klipszes után egy look rendszerű pedál maga volt a felüdülés. nem volt láb égés,meg ilyesmi. na meg persze könnyebb volt kivenni a lábat a pedálból.

most már jó pár éve áttértem a keo rendszerre,de szinte csak gyári stoplival használom. 1x volt vlmi nóném. az eltörött. nálam kimaradt az easy,egyből keo max pedálokat használtam. többnyire használtat vettem belőle mindig. kivéve most. a decában a legolcsóbb jelen pillanatban a keo blade. most ez van az egyik bringámon. érdemes utána olvasni,h melyik pedál mennyire "magas",mert megspórolhat vele az ember némi fájdalmat. a keo max-hoz képest,a blade még 3 mm-el alacsonyabb. egy deltához képest meg sztem már közel 10 mm-el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.