Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ej, de randák! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Pioneer válasza Televan74 (#1) üzenetére


Pioneer
senior tag

+1000 :DD

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#3) waccamár


waccamár
senior tag

Szerintem jól néznek ki!
A rózsaszín nyilván nem az én világom, de valami csajos build-ben jól mutatna.

A másik 3 viszont bejön.
Az RGB-zés sosem fogott meg (maximum szolidan szeretem), de én simán el tudok képzelni olyan setupot, ahol ilyeneket használok.

Nyilván aki nem ablakos házat használ, annak mindegy. Aki viszont azt használ, annak legalább egyre több választása van :)
Aztán majd a piac eldönti, hogy van-e ilyenre igény hosszútávon is.

(#4) copass


copass
veterán

szép render. valós terméknél azért megnézem hogy fog kinézni! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5) Cathulhu válasza Televan74 (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szvsz nem azok. Az en buildemben mondjuk nem lenne helyuk, de siman el tudok olyan pasztell buildeket kepzelni, haol pont ilyesmi kellene. Eleg sok pl a pasztell folyadek, azok melle akar jo is lehet.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) aginor


aginor
addikt

Ilyen is kell. Ez legalább valami új, nem a megszokott RGB led oszt' jól van. ;)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#7) abdulka1


abdulka1
őstag

Csak én látom úgy, hogy a keret egy az egyben megegyezik a Wing Boost 3 ARGB ventilátorokéval?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#8) erer1000


erer1000
őstag

nekem kifejezetten tetszenek.
de ugye ez megint ízlések és pofonok :D

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#9) Puma K


Puma K
veterán

Pfú... :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) Csandi válasza waccamár (#3) üzenetére


Csandi
őstag

Miért nyilván és miért csak csajosban? :D én fiúként is szeretem a rózsaszint, azt meg mondanom se kell gondolom, hogy az 1700-as években a franciáknál a rózsaszin volt a férfi szin és a kék a női. De szerintem a szinek eleve nem nemhez kötöttek, csak szinek és kész, mindenkinek tetszhet minden.

(#12) waccamár válasza Csandi (#10) üzenetére


waccamár
senior tag

Igazad van :)

(#13) kiliman


kiliman
tag

Olyan cégtől tuti nem vennék ventit aki
ilyen renderekkel mutogatja a termékeit :D konkrétan Keyshot alapbeállítása, szinte fix, hogy házon belül valami szerencsétlent megkértek rá, hogy csinálja meg :Y . Na mindegy.

(#14) TeeBee73


TeeBee73
addikt

"Babakék"... :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15) Synthwave válasza TeeBee73 (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

:' D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Tetsuo válasza Csandi (#10) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Mégis fiúként női profilképet választottál... talán nem te vagy a legkompetensebb a fiús ízlés témában. ;)
Az igaz, hogy más kultúrkörnyezetben a rózsaszín meg a kék nem feltétlenül lányos, illetve fiús, de itt és most az. Persze vannak, akik eleve ellenkező nemre akarnak hasonlítani, emellett van olyan is, aki csak lázad, divat előtt akar járni stb.

Japánban inkább kedvelik az efféle színeket, "cukibbá" téve a technikát, míg kifejezetten Angliában imádják a "kemény" feketét, a rossz, mint menőre asszociálva.

[ Szerkesztve ]

(#17) erer1000 válasza Tetsuo (#16) üzenetére


erer1000
őstag

mi meg itt vagyunk tokyo és london közt, aztán mindenkinek az jut ami.. ;] ;] ;] ilyen pulcsim van pedig 23 vagyok, mert szeretem a cuki dolgokat, de közben mégis maszkulinnak érzem magam.
Dino Hoodie — Fresh Hoods

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#18) Televan74 válasza erer1000 (#17) üzenetére


Televan74
nagyúr

Itt ezzel inkább csak nevetség tárgya leszel! Én ha meglátnálak az utcán benne azt mondanám,hogy bátor és fura vagy. De ha ebbe érzed jól magad,akkor az a te dolgod. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) Tetsuo válasza erer1000 (#17) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egy pulóver önmagában nem határozza meg az egyéniséget. Van, akin röhejes egy ruhadarab, míg máson illik a személyiségéhez, klassz.

(#20) Puma K válasza Tetsuo (#16) üzenetére


Puma K
veterán

"Mégis fiúként női profilképet választottál... talán nem te vagy a legkompetensebb a fiús ízlés témában."

Ezen megakadt a szemem nekem is és valami hasonlót akartam írni, de nem tudtam volna ennyire szofisztikáltan megfogalmazni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) Synthwave válasza Puma K (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De azt pölö megkérdezhetetted volna Tetsuótól, hogy: "Te alapvetően szívesebben nézel fiúkról képeket, mint lányokról?"

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Csandi válasza Tetsuo (#16) üzenetére


Csandi
őstag

Barátnőm accountja volt, csak már nem vagyunk együtt de a pozitiv értékelések miatt megtartottam :D

Fiús ízlés meg nincs, ízlés van és kész, az meg lehet bármilyen bárkinek.

[ Szerkesztve ]

(#23) Puma K válasza Synthwave (#21) üzenetére


Puma K
veterán

Mondjuk játékokban ahol lehet saját karaktert készíteni ott rendszerint női karaktert hozok létre pont emiatt, hogy mit nézegetek szívesebben... :U :D

Itt viszont 2D nem túl részletes képet lehet választani :DDD
De írta is a fórumtárs, hogy miért van ez az esetében... női név és női kép :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) Pioneer válasza Tetsuo (#16) üzenetére


Pioneer
senior tag

Ha úgy érted, hogy egy IGAZI FÉRFI nem hord rózsaszín holmit, mert az FULL BUZIS, akkor igazad van! :DD ;)

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#25) KaitouP


KaitouP
veterán

Szépek és tetszenek is, egy direkt pasztell szín összeállításban épített builddel jól mutatnának. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26) Synthwave válasza Puma K (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

-te

Ugye, hogy ugye. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) erer1000 válasza Puma K (#23) üzenetére


erer1000
őstag

MMORPG-ben meg azért is előnyös a női karakter , mert egyes emberek ingyen adnak olykor cuccokat egy "nőnek" , bízva hogy bevágódnak.

Metinbe anno legalábbis ez volt a formula, hogy mindenki akart egy sámán csajt :DD

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#28) Tetsuo válasza Pioneer (#24) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egyébként nem úgy értettem, mert a színek ilyetén végletes kategorizálásval nem értek egyet, de jelen esetben valóban ez van társadalmunkban.
Mint írtam - szvsz - nem csak homokosok hordhatnak ilyet, hanem akár lázadó szellemiségűek is, vagy csak valaki benézett valamit (nem veszi észre, hogy nem illik hozzá), olyan is van, akit nem érdekel, anyagi okból választja az adott darabot stb.

Nekem a fekete egyáltalán nem tetszik, mint szín, hiába számítógép, meg technika... a fehér pedig nem praktikus, a szürke sem jön be, szóval tetszik a pasztell szín, viszont az összevisszaságot sem kedvelem, ergo összhangban kellene lennie a szoba berendezéseinek, a lakás gépészetének színével, ami nem kis feladat (és pénz).

(#29) Puma K válasza erer1000 (#27) üzenetére


Puma K
veterán

Inkább a saját szórakoztatásomra történt mint sem előny szerzésre :))
Előnyhöz sosem jutottam :DDD , de nem is volt rá szükségem ;]

Anno 2006-ban kezdtem WoW-ozni és az online játékok világába belecsöppenni... addig csak offline címeket toltam leginkább mivel bringáztam (DH) amikor csak tehettem... akkor azaz 2006-ban még hordás és hím karaktereket csináltam... aztán később 2008. körül kezdtem el azt, hogy minden új online-offline karakterem nő nemű lett.

Csinosabbak na... meg mekkora "alázás" már mikor PvP-ben elpicsáz egy virtuális lány ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) menthix


menthix
tag

Értékes gem az ID - Cooling. A kompakt gpu hűtői aranyat érnek és egyedülállóak a piacon. Alig várom, hogy lássam milyenek lesznek az újak.

(#31) Synthwave válasza Puma K (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Emancipált Ragnarök.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) #89309696 válasza erer1000 (#17) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ez rohadt jól néz ki. :D Simán felvenném, mosolygós dínócskák. :DD

(#33) copass válasza Pioneer (#24) üzenetére


copass
veterán

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#34) Nyersszotyi


Nyersszotyi
tag

Ez pontosan ugyanaz a ventillátor mint a többi fekete csak amikor már nincs több ötlet, hogy hol kéne még javítani valamin, akkor jön ez.

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#35) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Akkor látnám értelmét, ha a színkódot is megadnák hozzá (pl RAL), hogy aki akarja, az a többi elemet is hozzá tudja igazítani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#36) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Most nézem csak ezeket a pasztel színű ventiket. Nemrég raktam össze hasonló színű gépet. Jók ezek a színek :K Oldal ventinek a zöldet el tudnám képzelni bele :)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#37) Subi77 válasza Pioneer (#24) üzenetére


Subi77
csendes tag

Én már azon a pontom elveszítem a fonalat, hogy a rózsaszín az miért is rózsaszín, amikor a legtöbb ember a vörösre asszociál, amikor a rózsa jut az eszébe (kivéve, ha nagy rajongója a A Fekete Rózsa lovagjának).

A rózsaszín az a szín, ami a természetben is ritkán szép. Amikor Japánban virágoznak a cseresznyefák az azért nem semmi látvány, de ezektől a rózsaszín műanyag förmedvényektől rosszul leszek.

[ Szerkesztve ]

(#38) waccamár válasza Subi77 (#37) üzenetére


waccamár
senior tag

... viszont ha az lenne írva, hogy pink, akkor meg az lenne a bajod... :D

(#39) Subi77 válasza waccamár (#38) üzenetére


Subi77
csendes tag

Szerintem nem lesz se csúnyább, se szebb az elnevezéstől. A pink és a rózsaszín egyébként is a csajok közt két szín. :)

(#40) Synthwave válasza erer1000 (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a tagadhatatlan '90-es évek vibe nagyon adja. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.