Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Jópofa reklámot csináltak maguknak, ötletes.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) atike


atike
nagyúr

Ebbe az brutális időt és energiát ölhettek bele... Nem semmi.

(#4) Olajka02 válasza atike (#3) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Szerintem nem egy nagy kunszt.
Álló képek.
Azokat retusálni, illetve azokból törölni nem egy nagy etvasz.
Azt hittem, hogy mozgó kép lesz (épületek, utcák, nevezetességek mozgásban bemutatva), na az már valami lenne.

(#5) atike válasza Olajka02 (#4) üzenetére


atike
nagyúr

....?

A videót nem nézted? Oké, a helyszín nem mozog, de ez azért nem annyi, hogy eltűntetek egy szemölcsöt valaki arcáról... :U

(#6) Olajka02 válasza atike (#5) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Néztem a videót...
Látom, hogy van mozgás és a videóra retusálták rá a díszletet, de ahogyan én láttam a retusált részek előtt nincs mozgás, csak körülötte, ellőtte.
Amin van, az le van húzva opacity-ben.
Ergó...retusáltak egy álló képet és arra másik layer-en rá van húzva a videó.
Szakmámba vág... átlátom a dolgot, ez így nem egy nagy vaszizdasz.
Most biztos én leszek a gonosz.
De valakinek abban a szerepben is kell tetszelegnie :U és szakmailag ez tényleg nem egy olyan nagy dolog. :(

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Jópofa.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) papasoft80 válasza Olajka02 (#6) üzenetére


papasoft80
tag

Egyetértek.
2:28-nál mondjuk azért van mozgás a retus felett, és jó is lett, de az a tábla elég nagy hiba.

(#9) Tomi_Ohl válasza Olajka02 (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Így szerezz hírnevet :)

Amúgy én nem értem, mi jó ezen a videón, mitől látszik ez díszletnek.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egy snitt van, aminél a ház lyukas, de az árnyéka teli... az ilyeneket "mindig" kifelejtik...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) tecsu


tecsu
addikt

Majdnem vicces, de semmi több - sem művészileg, sem technikailag. Oké, nem ronda... de az nekem kevés.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Hát ez elég rossz. Ilyet nem mondok, de nekem nem tetszik. Technikailag érdekességnek jó, művészileg meg nem érzem a mögöttes tartalmat. Fél perc után meguntam. 1 perc után már azon gondolkodtam, hogy egy várost miért kell így bemutatni. Egy olyan várost ahol emberek élnek-halnak nap mint nap... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.