Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maszogep


maszogep
újonc

Hádészra! Immáron akkor csak Lucullusnak foglak nevezni, ó isteni, főleg, ha kettesben vagyunk és én mögötted állék...

(#2) Kazimír


Kazimír
őstag

És mi van azzal a mondással, hogy csak az a bor elég jó a főzéshez, ami a szimpla megiváshoz is elég jó? ;]
Ezt félretéve, azért persze megkóstoltam volna... :K

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#3) dokar


dokar
addikt

egyik kedvenc kajám :Y

extra - SEXRay

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

vadpörkölt nehezen lehet rossz:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Parci válasza Kazimír (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezek mind jó borok voltak... kellett volna, h legyenek... de valahogy mégsem voltak azok. ettől még nem voltak olcsóak, ezért a kiöntésükről szó sem lehetett. rehabilitáltuk őket, hálásaknak kéne lenniük ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Parci válasza maszogep (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Keblemre, Vorenus testvér! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Kazimír válasza Parci (#5) üzenetére


Kazimír
őstag

Olyanok, mint az "Olcsó bornak híg a leve" írásodban? :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#8) Parci válasza Kazimír (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyasmi... de ez csak simán nemfinom volt :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) maszogep


maszogep
újonc

Egyszer én is megkívántam, otthon ülvén, a vörösboros marhapörköltet. A marhahús adott volt (fagyasztó), de ekkor felfedeztem, hogy két üveg bor van csak otthon: az egyik egy eredeti, kedves által behozott spanyol Sangria, a másik az apósomtól kapott, eredeti japán Sapporo.
A Sangria vesztett...:)

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Kep rola?
Legalabb csurgassuk egy kicsit a nyalunk.

(#11) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Teszt...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Éhes lettem, kerítek is valami kaját.

Egyedül az a baj azzal, ha valami kaja elsőre hibátlanra sikerül, hogy utána nagyon nehéz ismételni (legalábbis én így tapasztaltam), és az emberben mindig lesz valami kis tüske akkor is, ha másodjára (harmadjára, negyvenkettedjére, stb.) "csak" "jó" lesz az eredmény.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) ladybug


ladybug
őstag

Ah, nekem is jólesne most. :) Igaz, holnap nokedli lesz, de nem szarvassal, hanem gombapörkölttel.

Szólni kellene a vadászbarátunknak, hogy hozzon egy kis vadhúst. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.