Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) EQMontoya válasza Winner_hun (#39) üzenetére


EQMontoya
veterán

jajjistenem. csőtésztán átlátsz-e? - bocs, no offense, de ez már.. argh, inkább nem is mondok semmit.

Külföldisztánban van közlekedési kultúra. Itt is valami hasonlót kéne elérni. Pl a szerencsétlen tanuló lásson országutat, autópályát, mielőtt jogsit kap, ilyenek. (mert most nem igazán látja egyiket sem, max távolról). Olaszországban gondolom, jártál már. Ott aztán embert nem találsz, aki betartja a sebességkorlátozásokat. Mégis jóval kevesebb aránylag a baleset, mint itthon.

Ha az előttelevő megy 80-nal, nem mindegy, hogy 90-nel vagy 105-tel előzik meg, mivel a gyorsabb előbb befejezi az előzést, kisebb a rizikófaktor. Lehet pont akkor menne csak beléd ha lassabban menne. Tőled azért elvárnám, hogy menjen a szövegértés, ezzel engem támasztottál alá, mivel azt irtam le, hogy aki idióta helyen előz, az lassabban fogja tenni, de abban valóban igazad van, hogy a helyzet ettől még annyival sem lett jobb, mint gondoltam.

Mert jobb dolguk aztán nincs. Ördögöt fested a falra. De ha ott állnak és behajtanak akkor mi van? Tegyék, te szabálytalankodtál, nehogy neked álljon feljebb.

Első részére: nem kell festeni, magyarisztán. Amikor a falu utolsó épületétől kb 500 méterre van a lakott terület vége tábla, és ott mérnek, az ugyanilyen céllal megy. Gyakorlatilag nem lakott terület, nem is megy senki 50el.

Az meg már elvi kérdés, hogy tekinthető-e szabálytalanságnak egy olyan vasuti kereszteződésnél nem szétnézés, ahol tudom, hogy nem jár vonat.

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.