Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) I_Am válasza Parci (#16) üzenetére


I_Am
veterán

Azt emeltem ki pont.

De figyi, Te mennyit is vezetsz naponta? És hol vezetsz naponta? Nem néha napján, hanem minden nap. Mert én napi 100-150 kilométert teszek meg olyan utakon, ahol kint van 30-as tábla 10 km-es erdőben, egyenes, belátható útszakaszon. Még az útra is azt lehet (erős tűréssel mondani), hogy nem azért van kint a tábla. És mitől féljek most? Hogy ha felülbírálom a táblát, akkor fizetek mint a meszes, vagy, hogy ha 30-al megyek végig rajta, akkor cserélhetek futóművet aznap estére? Mert ha 70-80-al megyek rajta, akkor nem károsítja annyira a sok kis kátyú, mintha lassan gurulgatok rajta.
Sorolhatnám a végtelenségig az utakat, egész pestmegye északi régióját bejárom nap-mint-nap.

De most tényleg ne sértődj meg rám, olyannak aki reggel bemegy az irodába a városban, a dugóban, minek magyarázzam mi történik pesten kívül napközben? Nem érdekli, csak tapsol, hogy milyen jó lesz.

Kérdem én kinek?

Anno mikor Clinton nyilatkozott megmondta: Nem demokrácia van Magyarországon, hanem szólásszabadság!

Ennyi. Ha megkérdeznek egy nyugateurópai országban élőt, hogy szerinte az adójával hozzájárul-e valamihez, vagy elvesznek tőle, akkor aztm ondja hozzájárul. Ha itthon megkérdeznek bárkit, akkor azt válaszolja elvesznek tőle. Ebből kezd baromira elegem lenni, hogy most már egyre nyiltabban lopják ki a szemem is és azon kívül, hogy már egyre idegesebben ugatok a vakvilágba mást nem tehetek.

:W

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.