Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) CactuS válasza Parci (#16) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyetértek I_Amel. Én sem vagyok optimista.
Nem hiszem, hogy a szabályok szigorítása pozitiv változás. Pozitiv változás az a halálos balesetek csökkenése, vagy adócsökkenés, a büntetések szigorítása az valami mást jelent számomra. (Nem azért, mert visszaeső gyorshajtó vagyok: Eddig 1x kaptam 2 pontot, mert 77el elkaptak egy 1.0es szuzukival hajnali 2kor egy faluból kifelé jövet a tábla előtt kb 100 méterrel (szintén korrekt dolog, de hagyjuk, ez most nem téma))
Nem hiszem, hogy ettől kevesebben fognak diszkóból hazafelé részegen vezetni, vagy felelőtlenül előzni.
Nem hiszem, hogy a szigorú büntetés önmagában elérne bármit is - kivéve, ahogy I_Am is írta, esetleg valakik könnyebben fognak megélni az emberekből -.
Nem hiszem, hogy a barom-állatok ettől kevésbé fognak hajtani. Maximum jobban fogják utálni a rendőröket.
Az éremnek két oldala van: Ha ők ennyire szigorúan veszik a szabályokat, akkor miért nem büntetik meg azokat, akik hetekre ott felejtik az útjavítás táblákat?

(Szintén saját élmény, hogy anno Fadd-Tolna útvonalon kint lévő 30as (!) tábla csak akkor tünt el, amikor valamelyik ráérős arrajáró leszerelte a rúdról és elvitte, holott előtte már kb 6 hete kész volt a remek javítás)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.