Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

'nyátok! :Y

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Móci


Móci
addikt

Beszarás. De durván. Ezt hogy a túrósba gondolták?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

lol

***

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

Kétszer is elolvastam a cikket, egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen létezik! Ha valaki Dublinban úgy dönt, hogy tovább repül pl az USA-ba, akkor az rögvest megy Quantanamora? :W

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Ezek teljesen betegek... :s

(#6) Depression


Depression
veterán

Reggel hallottam a rádióban. Ezek nem normálisak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) fekeandras


fekeandras
őstag

Csak azt csodálkozom, hogy nem magyarok csomagjaiba tömködték bele... Nem kis összegre perelném a szlovák államot. Esélyük nem lenne nincsenek tárgyalási pozícióban.

[ Szerkesztve ]

(#8) zoo8800


zoo8800
veterán

Aki ezt az őrültséget kitalálta, abba kéne egy bombát dugni. Jóó magasra. :W

rip and tear, until it is done

(#9) stangli


stangli
senior tag

ez komoly. azt hiszem nyakon is vágnám az illetékeseket, mert gondolom meg is hurcolták azokat, akiket rajta kaptak... nem csak odamentek, megveregették a vállát, há há há +sz... mi dugtuk el háháhá nesze itt egy kandi kamerás pezsi. hagyjuk. pfff ritka egy népség...

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

hálából az írek is küldhetnének nekik pár kilót, a levegőben felrobbantva

(#11) sbazsi


sbazsi
veterán

Én sem tudtam igazán hova tenni a dolgot.
Ipse otthon ül, este, egyszercsak megszállja a rendőrség, és házkutatást tartanak nála.
Biztos nagyon hálás volt a szlovákoknak.
Mondjuk azt sem értem, hogy nem vette észre...

Arról már ne is beszéljünk, ha tényleg mondjuk usába/kínába/taiföldre ment volna tovább...

egyébként:
ez csak a főpróba volt, hogy észreveszik-e, hogy kinyílt a bőrönd.
mivel senki nem vette észre, ezért most szabad lesz a rablás. ;]

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Komoly. Ha nincs éppen baj, valaki csinál. Így működik az ember(...iség).

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) zfarkas


zfarkas
senior tag

Hát nem tudom, itthon nekem egyszer volt, hogy ki kellett nyitni fémeszközök miatt a már becsekkolt poggyászt, addig hozzá nem nyúltak míg ott nem voltam személyesen, utána is én mutattam meg mi van benne. Nem hogy valamit beletettek volna a tudtom nélkül.

Raw Dark Pure

(#14) sbazsi válasza zfarkas (#13) üzenetére


sbazsi
veterán

de néztél volna nagyokat, ha találsz egy plasztikot, nem?

(#15) zoo8800 válasza sbazsi (#14) üzenetére


zoo8800
veterán

én pl. még sose láttam plasztikot (na jó, filmen igen), fel se ismerném, hogy az.
Előbb jutna eszembe, hogy gyurmát találtam :U

rip and tear, until it is done

(#16) ftc


ftc
nagyúr

Azért egy kicsit túlvan bulvárositva....

1 azonnal voltak értesítve a rendőrség szeint.
Továbbá nem belecsempészték csak elhelyezték a táskán.A pilota volt figyelmeztetve s mégis elrepült

12:32 ment telefax Dublinba holott a gép 12:07-kor szált le

DE érdekes, hogy kemény elelnőrzéseken átment a bomba :U

(#17) Eastman válasza zoo8800 (#15) üzenetére


Eastman
őstag

Hősünknek is csak a nagy piros vekker tűnt fel. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) zoo8800 válasza Eastman (#17) üzenetére


zoo8800
veterán

hősünknek a rendőrség tűnt fel, nagy erőkkel ;)

rip and tear, until it is done

(#19) gabor85


gabor85
őstag

Röhögünk azon amin sírni kéne. Nem hiszem el hogy nem volt olyan ember aki nem tagadta meg a parancsot... Szánalmas bagázs, és ugyebár az egész országukat járatják le... :U

(#20) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

nem lehet, hogy azon kívül, hogy bejelentett, tervezett ellenőrzés volt, nem igazi bombákról volt szó? aki mostanában nem repült, azok kedvéért leírom, hogy egy közel-keleti ország repterén nagybátyámékat nem engedték fel a gépre addig, amíg az átvilágítás során megtaláltTic-Tac-Boom nevű játékhoz tartozó, középkori kanócos bombához hasonlító órát ki nem vették és át nem adták nekik.
szóval nem feltétlen kell igazi plasztikbomba az ellenőrzéshez.

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezek nem tanultak a történelemből. :( ;]

(#22) finest válasza fekeandras (#7) üzenetére


finest
őstag

Fico fél Orbántól, csak ezért úsztuk meg.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) P00By


P00By
nagyúr

Mondhatom szép...

(#24) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ezek hülyék. Simán veszélyeztetik párszáz (ezer?) életét.

(#25) ftc


ftc
nagyúr

Az index az hiteles forrás nagyon...

1 nem is Pozsonyból repült hanem Poprádról...
Január 2.-án történt

Szó sincs bombáról!!!

csak egy darabjáról ami a többi nélkül működésképtelen..ennyi

Ez egy gyakorlat volt senkinek nem tettek semmit a csomagjába....csak rájuk dobáltak meg közéjük rakták azon a szalagon.

De amint látom itt úgyse értik meg :U

a 2004-s decemberi francia esetről miért nem beszéltek ennyit? ott is csak kutya tréning volt mint itt:U

(#26) ABE válasza ftc (#25) üzenetére


ABE
őstag

El kell adni valahogy a hírt, hogy lehessen rajta nyammogni, mit vagy úgy oda? :DDD :(

(#27) ftc válasza ABE (#26) üzenetére


ftc
nagyúr

mert megint megy felesleg szitás...lesz itt nem mulass ha ............ kerül kormányra s mi szívjuk meg itt a határ túl oldalán :( ezért

(#28) Lauda válasza ftc (#25) üzenetére


Lauda
félisten

Nem csak ez a lenyeg, ne csempesszenek senkinek a taskajaba semmit. Egy fogkefet se, nemhogy bombadarabokat. 10-20 evre bezarnam az osszeset aki bentvolt ebben.

(#29) Psychonaut válasza ftc (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem (csak) arról van szó, hogy bomba-e vagy sem, hanem hogy alapvető emberi jogokat sért a hatóság. Tehát nem okolom a szlovák embereket, de amit csináltak ezek az emberek, az visszataszító.

(#30) Eastman válasza ftc (#25) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor kb olyan mint a...

"Szentpéterváron Zsigulikat osztogatnak."

Nem Szentpéterváron, hanem Moszkvában. ...és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) Parci válasza ftc (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az index akkor hozta a színvonalat, no comment.

értelmes emberek persze amúgy sem utálnak egy komplett nemzetet azért, mert 1-2 képviselője hülye/hülyeségeket nyilatkozik. akik meg mégis, azoknak nem kell apropó sem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) finest válasza Parci (#31) üzenetére


finest
őstag

Úgy tűnik azért mások is kiakadtak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#33) gabor85 válasza finest (#32) üzenetére


gabor85
őstag

és úgy tűnik hogy a franciák is voltak már hülyék. de hogy abból az esetből nem tanultak a szlovák felelősök.... :))

[ Szerkesztve ]

(#35) ftc válasza Kalandor (#34) üzenetére


ftc
nagyúr

minden sajtó mást ir...ez a jó :DDD

amúgy a szlovák illetékesek mást mondanak...

De engem jobban zavar, hogy nem szúrta ki a kutya illetve átment a vizsgálaton :U

Még egy adalék, ha tudtak róla az irek azonnal akkor miért nem mentek utána illetve reptéren miért nem vették el?

(#37) Eastman válasza Kalandor (#36) üzenetére


Eastman
őstag

3 nap múlva.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) _ak_


_ak_
addikt

Most hallottam én is a tv-ben. Ennyit a jogokról és az ép észről. :W

Mellesleg nehogy már tényleg egy gyanútlan polgárt szop@ssanak így, nem hiszem el, h nem találnak erre saját embert.

(#34) Kalandor: :DD a tvbe meg azt mondta egy (talán) vámőr, h ekkora mennyiséggel egy ajtó nem tudnának berobbantani.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#40) Eastman válasza Kalandor (#38) üzenetére


Eastman
őstag

Kicsit emlékeztet a szovjet módszerre. Lásd: Чернобыль, Курск. ...elvi szinten.
Baj van, aztán meg sunyítás. Azonnal értesíteni kellett volna az összes repteret a világon, hogy nincs meg egy adag plasztik. Nagy mákja van hősünknek és a reptéri biztonságiaknak is, hogy nem a távol-keletre vagy az USÁ-ba ment. Ha azt az embert megalázzák vagy börtönbe zárják ok nélkül, az szörnyű lett volna.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) Dany007 válasza Eastman (#40) üzenetére


Dany007
veterán

Én is erre gondoltam egyből... Mivan ha Kínába repülnek éppen... :U
Ott még egy 'mezei sikkasztásért' is felakasztanak, nemhogy terrorcselekmény, bomba stb...

(#43) sztikac válasza Dany007 (#42) üzenetére


sztikac
őstag

Mi lenne? Ugyanaz mint máshol... Vagy hogy gondoltad, rögtön a reptéren főbe lövik?

(#44) Dany007 válasza sztikac (#43) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, nem de v.színű kínában az előzetes letartóztatás körülményei messze nem olyanok mint nyugaton. És v.színű a magyarázkodás se lenne olyan könnyű.

(#45) sztikac válasza Dany007 (#44) üzenetére


sztikac
őstag

Azért egy külföldivel csak finomabban bánnak, mint egy saját állampolgárral.

(#46) Psychonaut válasza sztikac (#45) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolom azért Távol-Keleten sem bánnak velük kesztyűs kézzel - lásd pl. olimpiai közvetítések.

(#47) FID


FID
őstag

Kemény!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#49) lsc válasza Kalandor (#41) üzenetére


lsc
nagyúr

A kristályosodás semmi "ilyesmi" cuccnak nem használ.

Tegnap az rtl hírekben plasztiknak tűnő dolgot mutogattak, mondani meg 50 grammot mondtak, az már egy kézigránátnyi, csinos lett volna ha a poggyásztérben valami ráborul. A hírben még annyi volt hogy az ír zsaruk 2 napig előzetesben tartották a "robbanóanyagcsempészt", gondolom nem puszilgatták.

Az élet kegyetlen .

(#50) talmida válasza ftc (#16) üzenetére


talmida
Közösségépítő

"nem tettek semmit a csomagjába....csak rájuk dobáltak meg közéjük rakták azon a szalagon."

"nem belecsempészték csak elhelyezték a táskán."

Ha csak a táska tetején volt a reptéren, akkor, hogy juthatott el Dublinba? :F (Ismeretes, hogy a táskákat milyen nagy ívben szokták földobálni a r.gép futószalagjára.) :((

Egyébként már maga a házkutatási tortúra önmagában is, --na, meg egyáltalán a gyanúba keverés és a jóhírnév csorbítása is elég súlyos bűntény. Minimum 10ezer dollár kártérítést kéne, hogy kapjon az illető károsított. Aki kitalálta ezt az ötletet, annak meg börtönben a helye...nem sok sütnivalója volt, a becsületességről és becsületsértésről pedig azt sem tudta, hogy eszik-e vagy isszák..:(

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.