Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Budakalász, detto. :)

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

A VI. kerületben lakni jó, mert közel van a város szívéhez, nem szenyezem a levegőt kocsival, ezért nics parkolási probléma, a BKV mindenhol ott van, biciklivel 10 perc alatt lent vagyok a szigeten, és minden sarkon van egy bolt, ahová papucsban lecsoszoghatok 1 perc alatt.

A VI. kerületben lakni jó, mert tiszta, közel van hozzám az Andrássy út, (ami az egyik kedvencem, picivel jobban szeretem mint a győri sétáló utcát), ahol én lakok csendés környék.

A VI. kerületben lakni rossz, mert imádom a csillagokat bámulni, de itt nincs. Rossz, mert ez egy város, és időnként hiányzik az otthoni kert az idióta kutyáimmal.

Kövezzetek meg, de azért én szeretek Budapesten élni :)

(#3) gabor85 válasza JoeYi (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Baross út a legjobb :)
Én még szüleimnél lakok, de ahova (majd egyszer) költözök, az maximum kertváros, a zsúfolt belvárostól feláll a szőr a hátamon.

(#4) niti


niti
aktív tag

Jó Neked! Szentendrén én is szívesen laknék. Kecskeméten csak mesterséges erdők vannak, hegy, víz nincs a közelben, és amúgy hiába élhető és kvazi nyugodt a város, ha 100 km-t kell utazni egy normális kirándulás kedvéért :( nagy vágyam a Pilisben, vagy közelében élni.

(#5) burgatshow válasza JoeYi (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Melyik utca? Több mint fél évet a Vörösmartyban húztam le és tényleg jó volt. Közel volt minden. :D

(#6) Parci válasza niti (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

albérlet, tehát megoldható "bárkinek". bp-i albérletekhez képest nem is drága, de persze bp és vonzáskörzete a legdrágább országosan.

én is szerettem amúgy a belvárost (astoria környéke) sokáig, sok szempontból még most is, de inkább az egészség, sport jött most előtérbe. meg azért kényelmes dolog tényleg megállni az autóval a lakás előtt, nem szívni ezzel folyamatosan (én is bkv-ztam a városban, jó, ha heti 1x ültem a kocsiban, de akkor is probléma volt: parkolni, vajon feltörik-e, ha ott hagyom egy hétig, ha elmegyek valahova, nem lesz parkolóhely st.).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) JoeYi válasza Parci (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

lehet most értél el abba az életciklusodba, hogy megpihensz vidéken :) (mondjuk nemtudom hány éves vagy). Én még pár évet teperek BP-en, aztán lehet visszatérek valami nyugisabb/zöldebb helyre (addigra már talán lesznek elektromos autók :D )

[ Szerkesztve ]

(#8) JoeYi válasza burgatshow (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

székely bertalan

(#9) Parci válasza JoeYi (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

30 éves, tehát még odébb a nyugdíj, de az biztos, h most fontosabb a nyugi, sport, jó levegő. igazából, ha lett volna elég vér a pucámban, Felsőörsre vagy Lovasra mentem volna, esetleg Csopak. balatoni panoráma, szőlő, présház, bor stb. nagyvárosnak pedig ott van Veszprém 15 percre busszal, ami 20 percenként jár. de cangával is rövid, kocsival meg végképp.

majdeccer... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Zsoccc válasza Parci (#9) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ha már Csopak akkor gondolom a Szent Donát Borházat ismered. Isteni a kajájuk és az a panoráma ami a teraszukról nyílik az utánozhatatlan. Na oda most szívesen elmennék egy jót kajálni.

(#11) madstunt


madstunt
addikt

Ájlav Szeged :) Itt lakok születésem óta Tápén és szívemhez nőtt nagyon :D ("jóvanna aafődi gyerök vagyok" :DDD)

(#12) JoeYi válasza Parci (#9) üzenetére


JoeYi
őstag

áhá, akkor te az a "szőlős gazda leszek egyszer" típus vagy :) Kitudja, talán nemsokára az avataroddal az oldalán már kapható lesz a tescoban a "Parci kékfrankos". És mindenki azt fgoja kérdezni, hogy hol van az a Parc :N

(#13) Parci válasza JoeYi (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha valaha csinálnék bort, egész biztosan nem a tescót akarnám megcélozni... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Parci válasza Zsoccc (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dehogy ismerem, egyszer voltam ott szétnézőben, akkor is inkább Lovast és Felsőörsöt néztük. de legközelebb majd kikóserolom... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.