Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djtoomi


djtoomi
addikt

A mac nem rossz dolog,de az árát nem éri meg sztem,bár erről tiv-et kell kérdezni,de egy jol megépitett gép,mondjuk egy ibm vagy lenovo vagy mi,esetleg egys felsőbbkat.-os hp bár azért ott van minőségben csak ugye winfos,szerencsére vannak ügyes kezű emberek akik pc-re mac-et varázsolnak. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) tiv83us


tiv83us
veterán

Magyarorszagon negyed akkora atlag fizetes mellett is kb masfel-ketszer annyiert mennek a Mac-ek, mint a US-ben. Nem csodalom, hogy ''sznob hype'' lengi korul...
/Amugy ha a feher ''homo'', van feketeben is :)/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3) Parci válasza tiv83us (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a lakkfekete is homó. matt fekete jó lenne, de világító apple logó, meg minden... jézus...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Úgy tűnik az Apple kezd kimászni a ''meleg'' fehér korszakából (amibe az utánzóit rángatta :) ). Az új iMac-ek, a MacBook Pro és az új iPodok is szürkék, többségükben matt szálcsiszoltak és fémek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) EQMontoya válasza rudi (#4) üzenetére


EQMontoya
veterán

csak szálcsiszolt alu házas notit már csináltak páran... pl asusék. szal azzal meg az egyediséget veszitik el.

Same rules apply!

(#6) #25954560


#25954560
törölt tag

nincs olyan nem apple noti, amire felteheto az osx? asztali inteles gep van.
mod:
de van. haveromnak vmi mezitlabas tiptopjan is elszaladt. akkor? kell egy tiptop, ami szimpatikus es nem tul homo (+fut rajta tiger) es feltenni azt. ha meg asztali geprol van szo, meg konnyebb a dolog.
hm?

(#7) 9CS


9CS
senior tag

Lehet nem pont ide lenne való, de nem értem miért is egyből mindenki azzal jön a váltásnál, hogy a win nem kell már milyen jó lesz az Apple valami + Mac OS X.

Miért nem veszel, egy olyan Intel/AMD alapú gépet ami megfelel, és teszel rá egy olyan oprendszert ami szintén megfelel?

Nekem is tetszettek régen a Mac gépek, amikor nem csak a kinézet különböztette meg őket egy PC-től. Ma durván egy minőségi pc egy UNIX alapú op. rendszerrel, semmi extra. Ezt pedig ésszerűbben meg lehet venni, ha külön veszed a vasat és választasz hozzá egy megfelelő operációs rendszert.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#8) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Bennem is van ilyen kurucos dac :)
Általában azért jobb megnézni a trendi termékeket, mert attól, hogy valami menő, még jó is lehet :D
Valószínűleg úgy érzi az ember ilyenkor, hogy mást utánoz. Így voltam pl. a N..ia telefonokkal, de csak én veszítettem nyilvánvalóan és nem a cég.
Az idézett termék annyira ritka felénk, hogy én talán csak fotón láttam még, de laptopban óriási a választék ma /legalábbis a korábbiakhoz képest/.
Bármelyik nagyobb szakáruházban, szakboltban kapni oprendszer nélkül notit, esetleg Linuxszal árultat is vehet az ember.
Állítólag-még ilyet se láttam- azzal is elérhetők az általad használt programok.
A márkásabb gépek előnye a terméktámogatás, az enyémmel -bár relatíve olcsó volt- két év garancia járt, azért ez jó.
Mondjuk az unokahúgom most vett D..ll notit Vistával és 512 memóriával, ami ugye elég unfair.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) Adi


Adi
senior tag

A Thinkpadek billentyűzetéhez képest minden más noti szar. :)

ldm start-reconf primary

(#10) lenox


lenox
veterán

AppleTV csak 85kHUF. Es mar megy rajta a Mac OS, igaz nincs dvd iro. Amugy a Mac minit ajanlanam, de az 160k. Viszont 85-ert az AppleTv az kiraly.

(#11) Parci válasza lenox (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tehát, notebook kell. vagy ez az? ennyiért aligha.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) lenox válasza Parci (#11) üzenetére


lenox
veterán

Nekem meg windows xp. De attol ez meg fasza cucc olcson.

(#13) philoxenia válasza Adi (#9) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én például a notim bilentyűzetéhez szinte soha nem nyúlok, másikat használok.
Viszont, ha szó szerint értelmezem a mondatodat, az érdekes következtetésekre ad alkalmat.

" Lehet neked bármilyen hat -nyolc magos procival szerelt, csúcs videokártyás laptopod, lepipálja a Thinpadek billentyűzete.
Ezen a billentyűzeten sokkal szebben mutatnak a képeid, mint bármilyen S-IPS vagy PVA monitoron, videovágás, internetezés bármiben lepipál bármit.
A Thinkpadbillentyűzet a notebookok Chuck Norrisa"
ui. És még az orrodat is tisztíccsa :DDD

Bocs :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.